Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu miejsc – firm, magazynów czy sklepów – bez ich odpowiednich zabezpieczeń. Podstawą bezpieczeństwa zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i firmowych czy publicznych są klucze, które umożliwiają i ograniczają dostęp do wybranych pomieszczeń. Te z kolei warto dodatkowo zabezpieczyć przy pomocy nowoczesnych, praktycznych szafek na klucze. Urządzenia te, znane również pod nazwą depozytory, to połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa, które doskonale sprawdza się w wielu wnętrzach od małych firm po duże biurowce czy hale produkcyjne.

Czym są i jak działają depozytory?

Obecnie na rynku znaleźć można ogromny wręcz wybór najróżniejszych depozytorów – od zupełnie niewielkich, kompaktowych schowków, mogących pomieścić zaledwie jeden lub kilka sztuk, po duże i pojemne urządzenia, stworzone z myślą o przechowywaniu nawet do kilkudziesięciu kluczy. Urządzenia te, za sprawą swoich szczególnych walorów, cieszą się niemalejącą popularnością wśród wielu, nawet wyjątkowo wymagających użytkowników. Niezależnie od ich rozmiaru czy dodatkowego wyposażenia, depozytory przede wszystkim mają za zadanie ochronę przechowywanych w nich kluczy. Skutecznie zabezpieczają swoją zawartość zarówno przed zgubieniem, jak i dostaniem się w niepowołane ręce. W ofercie naszego sklepu Biuro market znaleźć można depozytory, które sprawdzą się w prywatnych domach, a także pomieszczeniach służbowych.

Jak działają depozytory na klucze? Te różnej wielkości szafki zamykane na klasyczny lub elektroniczny zamek, wyposażone w wybraną liczbę praktycznych haczyków z oznaczeniami. Pozwalają na wygodne i ergonomiczne rozmieszczenie wszystkich używanych w danym miejscu kluczy. Depozytory pozwalają na znacznie uproszczenie, ale i monitorowanie dostępu poszczególnych osób zarówno do jednego, jak i wielu kluczy.

Skrzynki na klucze – zastosowanie

Depozytory na klucze charakteryzują się przede wszystkim wysokim poziomem praktyczności i szerokim zastosowaniem. Gdzie więc można ich używać? Przede wszystkim są to urządzenia instalowane w pomieszczeniach firmowych – średnich i dużych biurach, biurowcach i siedzibach korporacji. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest większa kontrola nad dostępem do poszczególnych poziomów i pomieszczeń sprawdzą się nowoczesne depozytory monitorujące owe procesy. Skrzynki na klucze znajdują zastosowanie również w magazynach i halach produkcyjnych, a więc miejscach, gdzie zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa także jest szczególnie ważne. Nowoczesne i praktycznie wyposażone depozytory na klucze kojarzą się przede wszystkim ze wspomnianymi powyżej pomieszczeniami firmowymi, jednak na nich nie kończy się długa lista zastosowań skrzynek. Świetnie sprawdzają się one bowiem także w najróżniejszych obiektach noclegowo-turystycznych. W nowoczesne depozytory zdecydowanie powinni więc zainwestować właściciele hotelu, pensjonatów, moteli, ale także apartamentów wynajmowanych krótkoterminowo. Używane w takich miejscach szafki pozwalają na zachowanie pełnej kontroli nad wydawaniem i zwracaniem kluczy, umożliwiają ich wygodne i praktyczne rozmieszczenie, a także zapewniają ich pełną ochronę. Tym samym gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, a co za tym idzie również komfortu pobytu dla wszystkich gości.

Depozyt na klucze Traka 21

W asortymencie sklepu Biuro market znaleźć można wiele nowoczesnych i wyjątkowo praktycznych depozytorów na klucze. Doskonale sprawdzają się one zarówno w domu, jak i w firmie czy magazynie oraz w obiektach noclegowych. Jednym z wyjątkowych produktów w naszej ofercie, zasługujących na szczególną uwagę, jest jednak innowacyjny depozytor na klucze Traka 21. Szafka ta wyróżnia się na tle innych podobnych urządzeń, przede wszystkim dzięki starannie dopracowanej konstrukcji oraz dodatkowemu wyposażeniu, które to bezpośrednio determinują ich wysoką klasę.

Depozytor Traka 21 może być używany w pomieszczeniach firmowych – średnich i dużych biurach, recepcjach biurowców, różnego rodzaju magazynach czy halach produkcyjnych. Niezależnie od tego, gdzie będzie on użytkowany, umożliwi efektywną i niezawodną weryfikację użytkowników pobierających, a także oddających poszczególne klucze. Na doskonałej klasy szafkę na klucze składa się jej starannie dopracowana konstrukcja – wykonana z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na jej eksploatację i ewentualne próby sforsowania – oraz jego nowoczesne i praktyczne wyposażenie. Wewnątrz solidnej i niezwykle trwałej obudowy znajduje się 21 wytrzymałych iFobów z plombami, przeznaczonych do zawieszania kluczy oraz 21 przypisanych do nich gniazd z diodami LED. Depozytor zabezpieczony jest za pomocą nowoczesnego zamka elektronicznego na czterocyfrowy kod PIN. Urządzenie regularnie generuje i wysyła do sparowanego z nim sprzętu elektronicznego raporty, informujące o wszystkich czynnościach z nim związanych. Z pomocą innowacyjnego depozytora Traka 21 będziesz w stanie swobodnie kontrolować i weryfikować dostęp poszczególnych użytkowników – pracowników firmy czy gości – do wybranych kluczy, a co za tym idzie również pomieszczeń i ich wyposażenia.