O sklepie

Jesteśmy internetowym sklepem należącym do Keypol sp. z o.o. Nasza firma istnieje na rynku od 1989 roku. Realizujemy inwestycje z zakresu wyposażenia w meble metalowe na terenie całego kraju. Oferujemy atrakcyjne ceny mebli biurowych, socjalnych, hotelowych, bhp oraz wielu innych. Przy większych zamówieniach prowadzimy negocjacje cen.

Jesteśmy firmą, która dba o jakość swojego asortymentu oraz pozytywną współpracę z klientami. Jako B2B partner dokładamy wszelkich starań, aby proponowane wyroby oraz obsługa, spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Nasz sklep to miejsce zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców czy przedstawicieli instytucji. W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i doradztwo. W bogatej ofercie produktów z pewnością znajdą Państwo pomocne rozwiązania, przydatne w Waszym środowisku.

W naszym asortymencie znajdą Państwo meble socjalne, w których skład wchodzą szafy gospodarcze, szafy ubraniowe, szafki ze schowkami, szafki śniadaniowe, szafy wojskowe oraz szafy strażackie.

Meble warsztatowe, które posiadamy są w stanie zaopatrzyć garaże i profesjonalne warsztaty. W ich skład wchodzą szafki, regały magazynowe, stoły warsztatowe, , ścianki na narzędzia oraz wózki na narzędzia.

Dzięki linii mebli biurowych możemy Państwu zaoferować wyposażenie powierzchni biurowych w szafy kartotekowe, katalogowe i aktowe, krzesła, ławki, stoły, biurka.

Meble medyczne zapewnią pomieszczeniom medycznym sterylność i bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdą państwo szafy lekarskie, szafki przyłóżkowe, szafki na kartoteki, meble z blachy kwasoodpornej oraz stoliki chirurgiczne do instrumentowania.

Posiadamy również asortyment, który jest w stanie zaopatrzyć szkoły w szafki szkolne, meble sportowe, stoliki szkolne, wózki na laptopy i tablety oraz krzesła.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa proponujemy Państwu zamki, kłódki, sejfy biurowe, sejfy domowe, sejfy ognioodporne, sejfy ścienne, sejfy kasjerskie, kasy pancerne oraz sejfy na broń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszym asortymentem !

Biuromarket -Meble biurowe, szafa szkolna i medyczna, sejf, kasa pancerna
Keypol spółka z o.o.
ul. Hawelańska 1
61-625, Poznań
biuro@keypol.com.pl
tel. kom. 517 962 427
NIP:7810041187