Konsmetal

Konsmetal

Specjalizacja firmy Konsmetal w branży zabezpieczeń

Od 1991 roku firma Konsmetal utrzymuje pozycję lidera w kreowaniu innowacyjnych zabezpieczeń mechanicznych i mechatronicznych oraz zaawansowanych systemów do zarządzania i kontroli gotówki na poziomie europejskim. Ich dedykacja dla innowacji w branży zabezpieczeń jest powszechnie uznana. Produkty firmy, w tym kasy pancerne, są wyrazem zaufania, które zdobyły, znajdując zastosowanie w miejscach o wyjątkowym znaczeniu, jak Kancelaria Prezydenta czy Senat RP, a nawet w rezydencjach europejskich monarchów. Jakość tych produktów została zweryfikowana poprzez liczne atesty i certyfikaty. Współczesny zakład produkcyjny Konsmetal, położony w Nidzicy, wykorzystuje najnowsze technologie do tworzenia swoich wyrobów, w tym takich jak szafa na broń Konsmetal, co świadczy o ich nieustannym dążeniu do doskonałości. Produkty dostępne w ofercie Konsmetal to m.in.:

Meble metalowe Konsmetal
  • Sterowane komputerowo systemy do kontroli, wydawania, deponowania oraz recyklingu gotówki
  • Skarbce
  • Sejfy
  • Kasy pancerne
  • Elektroniczne urządzenia depozytowe
Sejfy firmy Konsmetal

Innowacyjne rozwiązania zabezpieczeń od Konsmetal

Odkryj flagowe produkty Konsmetal, będące kwintesencją naszej innowacyjności i ekspertyzy w dziedzinie technologii zabezpieczeń.

1. Sejfy biurowe

Czy zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie Twoich dokumentów i cennych przedmiotów? Poznaj sejfy do biura, gwarantujące ochronę i zachowanie spokoju ducha, dzięki pewności, że Twoje bezcenne wartości są bezpiecznie przechowywane.

Zabezpiecz swoje skarby z atestowanym sejfem gabinetowym ML 67/S1-K!

Sejf S1 model ML 67/S1-K reprezentuje szczytowe rozwiązania w zabezpieczaniu cennych przedmiotów, idealny zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Uniwersalny w montażu, czy to wkomponowany w meble czy jako element wolnostojący, zapewnia niezawodną ochronę dla Twoich wartości, od ważnych dokumentów po ekskluzywną biżuterię. Sejfy Konsmetal wyróżniają się nie tylko wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym sejfem z atestem, ale i eleganckim designem, który harmonizuje z każdym wnętrzem. Wybierając nasze produkty, inwestujesz w pewność i spokój, na których możesz polegać każdego dnia.

Maksymalna ochrona z dobrym sejfem domowym SL 45/I Klasa 1!

Wybierz dobry sejf domowy SL 45/I marki Konsmetal i zapewnij sobie spokój o wartościowe przedmioty w Twoim domu lub biurze. Ten sejf domowy na pieniądze klasy 1 to niezawodna ochrona nie tylko dla pieniędzy i dokumentów, ale także dla biżuterii czy kolekcji broni palnej. Jego solidna konstrukcja, odporny na włamanie system zamykania oraz trwała powłoka malowania proszkowego, gwarantują, że zarówno bezpieczeństwo Twoich skarbów, jak i estetyczny wygląd sejfu, zostaną zachowane na lata.


2. Kasy pancerne

Dla przedmiotów wymagających najwyższego standardu zabezpieczeń, kasy pancerne oferują niezawodne rozwiązanie. Pokładaj zaufanie w technologii, która stoi na straży Twojego bezpieczeństwa, niezależnie od wyzwań, które przyniesie przyszłość.

Ochrona na najwyższym poziomie z kasą pancerną Konsmetal!

Wybór kasy pancernej marki Konsmetal to inwestycja w pewność i bezpieczeństwo Twoich cennych przedmiotów. Ich solidna konstrukcja zapewnia ochronę gotówki, cennych papierów oraz biżuterii przed niepowołanym dostępem i zniszczeniem przez ogień. Dzięki sejfowi dużemu z linii Konsmetal, zyskujesz atestowane zabezpieczenia i opcję personalizacji, aby idealnie wpasować się w Twoje unikalne wymagania. Dla osób, które stawiają bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, szafa pancerna na dokumenty od Konsmetal stanowi synonim niezachwianego spokoju ducha.

Szafy panerne Konsmetal

3. Szafy na broń

Szukasz bezpiecznego i niezauważalnego schowka dla Twojego arsenału? Poznaj szafy na broń, które oferują więcej niż tylko praktyczność – zapewniają niezłomną ochronę dla Twojego sprzętu myśliwskiego.

Bezpieczeństwo Twojej broni z sejfami od Konsmetal!

Bezpieczne przechowywanie broni to priorytet dla każdego jej użytkownika. Konsmetal proponuje sejf S1 na broń, który spełnia surowe standardy ochrony. Nasze sejfy są idealne dla pasjonatów strzelectwa oraz dla fachowców z sektora ochrony. Zapewniają nie tylko prywatność, ale przede wszystkim niezawodną ochronę Twojego arsenału przed nieuprawnionym dostępem. Wybierając sejf S1 najtaniej z naszej oferty, inwestujesz w produkt, który harmonijnie łączy wysoką jakość, wielofunkcyjność i elegancki design.

Szafy panerne Konsmetal

Meble metalowe Konsmetal

Konsmetal

(1 produkt)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

Konsmetal

(1 produkt)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

  • Polecane produkty

  • Ostatnio dodane produkty

  • Nowe produkty