1 5 5 stars - "Dobra jakość" "Wózek bardzo dobrej jakości. Dokładnie taki jak w opisie. Wózek przydał się w naszym biurze, teraz już żaden tablet " nie zagnie". " Wózek bardzo dobrej jakości. Dokładnie taki jak w opisie. Wózek przydał się w naszym biurze, teraz już żaden tablet " nie zagnie".
1 5 5 stars - "Polecam" "Szafka okazała się hitem w pracy. Nie wiem jak bez niej sobie wcześniej radziliśmy." Szafka okazała się hitem w pracy. Nie wiem jak bez niej sobie wcześniej radziliśmy.
1 5 5 stars - "Przydatna" "Szafka super! Bardzo przydatna funkcja ładowania baterii. Polecam serdecznie" Szafka super! Bardzo przydatna funkcja ładowania baterii. Polecam serdecznie
1 5 5 stars - "Idealna" "Wózek okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazał się bardzo przydatny w firmie. Co do jakości produktu, to jestem bardzo zadowolony. " Wózek okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazał się bardzo przydatny w firmie. Co do jakości produktu, to jestem bardzo zadowolony.
1 5 5 stars - "Wszystko dobrze" "Wózek doszedł bardzo szybko do mnie na czym bardzo mi zależało. Sam produkt oceniam bardzo dobrze. " Wózek doszedł bardzo szybko do mnie na czym bardzo mi zależało. Sam produkt oceniam bardzo dobrze.
1 5 5 stars - "Dobra jakość" "Wózek bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. No i znalazłem tutaj go w kolorze w którym chciałem. Polecam" Wózek bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. No i znalazłem tutaj go w kolorze w którym chciałem. Polecam

Wózek na laptopy i tablety WNL 208 mobilna szafka z ładowaniem

Strona główna Polecane Wózki na laptopy Wózek na laptopy i tablety WNL 208 mobilna szafka z ładowaniem

WNL 208 to wózek na laptopy i tablety skonstruowany w celu, jak najefektywniej-szego ładowania sprzętu firmowego. Można podłączyć do niego aż 16 urządzeń, przez co sprawdza się on praktycznie wszędzie. Wózek na laptopy i tablety WNL 208 po-wstał z myślą o wygodnym ładowaniu, transportowaniu i przechowywaniu tabletów bądź komputerów osobistych. Wózek na laptopy na kółkach WNL 208 jest bardzo przydatny w przypadku mniejszych i większych firm, uczelni lub szkół. Bardzo duża ilość slotów pozwala na proste przewożenie całego sprzętu elektronicznego z jednego miejsca w drugie.

-11%Promocja Polecane Bestseller
Normalna cena 3 570,69 zł 2 903,00 zł Nasza cena 2 612,70 zł 3 213,62 zł
W magazynie 2 szt.
Wysyłka: 24 godziny
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: WNL 208

Wózek na laptopy i tablety WNL 208 mobilna szafka z ładowaniem

Normalna cena 3 570,69 zł 2 903,00 zł Nasza cena 2 612,70 zł 3 213,62 zł

WNL 208 zapewnia efektywne ładowanie i przechowywania urządzeń mobilnych, a ponadto jest wózkiem na laptopy i tablety. Został on wyposażony w 16 slotów, któ-re posiadają gniazda z odpornego na ciepło plastiku. Skrytki wykonane z niepalnego materiału wykluczają ryzyko uszkodzenia sprzętu wskutek przegrzania. Wózek na lap-topy i tablety WNL 208 sprawdzi w każdej placówce jako pojemnik do transportu komputerów osobistych. Wózki na laptopy i tablety WNL 208 wyróżniają się solidną konstrukcją z blachy spawanej. Wewnątrz wózka znajduje się 16 półek na laptopy w dwóch kolumnach. Drzwi szafy zamykane na zamek z blokadą. Do zamka w komplecie dołączone są dwa klucze. Jeśli poszukujesz odpowiednich rozwiązań – sprawdź sklep Biuromarket.com. Zapewniamy dobrej jakości sprzęt dla każdej firmy. Potrzebujesz szerokiego wyboru ciekawych możliwości? U nas znajdziesz coś dla siebie! Przekonaj się sam!

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
Kod producentaWNL 208
ProducentMalow
Wysyłka24 godziny
ModelWNL 208
Waga (kg)67 kg
Wymiary zewnętrzne [mm] (wys. x szer. x gł.) 1060 x 920 x 500
Maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu [mm]96 x 340 x 470 (17”)
Rodzaj podstawyNa kółkach
Ilość laptopów/tabletów16
Długość kabla3 m
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek na laptopy i tablety WNL 208 mobilna szafka z ładowaniem
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie