1 5 5 stars - "wózek na sprzęt" "Solidny wózek na kółkach z opcją ładowania, na sprzęt w firmie sprawdza mi się to idealnie i wszystko jest w jednym miejscu. Super opcja. " Solidny wózek na kółkach z opcją ładowania, na sprzęt w firmie sprawdza mi się to idealnie i wszystko jest w jednym miejscu. Super opcja.
1 5 5 stars - "szafa do ładowania" "Mega wygodna szafa do ładowania, w mojej firmie sprawdza się super. Na plus to, że jest na kółkach. Polecam" Mega wygodna szafa do ładowania, w mojej firmie sprawdza się super. Na plus to, że jest na kółkach. Polecam
1 5 5 stars - "Dobra jakość" "Wózek bardzo dobrej jakości. Dokładnie taki jak w opisie. Wózek przydał się w naszym biurze, teraz już żaden tablet " nie zagnie". " Wózek bardzo dobrej jakości. Dokładnie taki jak w opisie. Wózek przydał się w naszym biurze, teraz już żaden tablet " nie zagnie".
1 5 5 stars - "Polecam" "Szafka okazała się hitem w pracy. Nie wiem jak bez niej sobie wcześniej radziliśmy." Szafka okazała się hitem w pracy. Nie wiem jak bez niej sobie wcześniej radziliśmy.
1 5 5 stars - "Przydatna" "Szafka super! Bardzo przydatna funkcja ładowania baterii. Polecam serdecznie" Szafka super! Bardzo przydatna funkcja ładowania baterii. Polecam serdecznie
1 5 5 stars - "Idealna" "Wózek okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazał się bardzo przydatny w firmie. Co do jakości produktu, to jestem bardzo zadowolony. " Wózek okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazał się bardzo przydatny w firmie. Co do jakości produktu, to jestem bardzo zadowolony.
1 5 5 stars - "Wszystko dobrze" "Wózek doszedł bardzo szybko do mnie na czym bardzo mi zależało. Sam produkt oceniam bardzo dobrze. " Wózek doszedł bardzo szybko do mnie na czym bardzo mi zależało. Sam produkt oceniam bardzo dobrze.
1 5 5 stars - "Dobra jakość" "Wózek bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. No i znalazłem tutaj go w kolorze w którym chciałem. Polecam" Wózek bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. No i znalazłem tutaj go w kolorze w którym chciałem. Polecam

Wózek na laptopy i tablety WNL 208, mobilna szafka z ładowaniem

Strona główna Polecane Wózki na laptopy Wózek na laptopy i tablety WNL 208, mobilna szafka z ładowaniem

Wózek do ładowania i przechowywania laptopów oraz tabletów WNL 208, producenta Malow, to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia zarządzanie elektronicznym sprzętem. Ten przenośny wózek na komputery wyposażony jest w cztery obrotowe koła, w tym dwa z hamulcami, co zapewnia łatwą mobilność i stabilność. Wózek jest dostosowany do pracy z napięciem ~230V i w standardowym wyposażeniu posiada nieodłączalny przewód zasilający.Drzwi wózka są zamykane na zamek dwupunktowy, co gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych urządzeń. Dodatkowo, zastosowanie zabezpieczenia przeciążeniowego zmniejsza ryzyko pożaru i awarii. Nasze wózki WNL posiadają deklarację zgodności, co potwierdza, że spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa użytkowania.

-10%Promocja Polecane Bestseller
Normalna cena 5 443,98 zł 4 426,00 zł Nasza cena 3 983,40 zł 4 899,58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 443,98 zł brutto
W magazynie 2 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: WNL 208

Wózek na laptopy i tablety WNL 208, mobilna szafka z ładowaniem

Normalna cena 5 443,98 zł 4 426,00 zł Nasza cena 3 983,40 zł 4 899,58 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta WNL 208
Producent Malow
Model WNL 208
Waga (kg) 67 kg
Wymiary (wysokość) 1060
Wymiary (szerokość) 920
Wymiary (głębokość) 500
Maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu [mm] 96 x 340 x 470 (17”)
Rodzaj podstawy Na kółkach
Ilość laptopów/tabletów 16
Długość przewodu 3 m
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek na laptopy i tablety WNL 208, mobilna szafka z ładowaniem
Twoja ocena

METALOWA, MOBILNA SZAFA WNL 208 DO  LAPTOPÓW NA KÓŁKACH Z ŁADOWANIEM

Wysokiej klasy szafka WNL 208 na laptopy i tablety do ładowania i przechowywania to niezawodne rozwiązanie do zarządzania elektronicznym sprzętem. Szafka została wyposażona w cztery mobilne koła, w tym dwa z hamulcem, wykonane z gumy niebrudzącej powierzchni, co zapewnia łatwą mobilność i stabilność.

Solidna konstrukcja metalowa wózka skutecznie chroni przechowywane urządzenia przed uszkodzeniami, zalaniem oraz kradzieżą. Dodatkowo, sprzęt jest zabezpieczony za pomocą nowoczesnego zamka kluczowego z podwójną blokadą, co zapewnia dodatkową ochronę. Wózek jest przystosowany do pracy z napięciem ~230V i posiada instalację z listwą przyłączeniową wyposażoną w gniazda z uziemieniem oraz układ umożliwiający sekwencyjne podłączanie urządzeń. Układ utrzymujący niskie obciążenie instalacji elektrycznej wózka podczas włączania oraz zabezpieczenie przeciążeniowe zmniejszają ryzyko pożaru i porażenia w przypadku awarii lub uszkodzenia. Blat wózka został wykonany z melaminy o grubości 1,8 cm, a korpus z blachy stalowej malowanej proszkowo farbami poliestrowo-epoksydowymi. Dodatkowo, wózek posiada otwory wentylacyjne do zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Ta szafka do ładowania laptopów doskonale sprawdza się w szkołach, uczelniach, bibliotekach, salach konferencyjnych oraz firmach zajmujących się dystrybucją, skupem lub wypożyczaniem sprzętów elektronicznych. W standardowym wyposażeniu znajduje się także stały przewód zasilający.

 


✅SPECYFIKACJA WÓZKA WNL 208:

 • Kod producenta: WNL 208 + 
 • Producent: Keypol Malow
 • Waga (kg): 67 kg
 • Wymiary (wysokość): 106 cm
 • Wymiary (szerokość): 92 cm
 • Wymiary (głębokość): 54 cm
 • Pojemność: 16 skrytek - max. wymiar przechowywanego sprzętu: 9,6 cm x 34 cm x 47 cm
 • Grubość blachy: 0,8- 2 mm
 • Dop. max. udźwig: 150 kg na kółko 
 • Kolor: jasny szary - RAL 7035
 • Kolor blatu: melamina jasny szary - RAL 7035
 • Napięcie: ~230 V
 • Długość przewodu zasilającego: 3 m

✅BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU!

SEKWENCJONOWANIE ZASILANIA:  Listwa przyłączeniowa, wyposażona w gniazda zabezpieczone uziemieniem, jest zintegrowana z układem, który umożliwia sekwencyjne podłączanie urządzeń, optymalizując zarządzanie energią.

SYSTEM NISKIEGO NAPIĘCIA: W trosce o bezpieczeństwo, wózek jest wyposażony w układ, który minimalizuje obciążenie instalacji elektrycznej w momencie włączania, zabezpieczając przed potencjalnymi przeciążeniami.

WENTYLACJA I CYRKULACJA POWIETRZA: Obudowa została zaprojektowana z otworami wentylacyjnymi, gwarantującymi swobodny przepływ powietrza i efektywne chłodzenie przechowywanych urządzeń.

 

 


✅MOBILNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ!

KOŁA MANEWROWE: Wózek łatwo przemieszcza się dzięki czterem obrotowym kołom o średnicy 10 cm, pokrytym gumą, która nie ściera powierzchni. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają dwa koła z hamulcem.

FUNKCJONALNOŚĆ: Ułatwienia w korzystaniu z wózka zapewniają uchwyty umieszczone po obu jego stronach. Standardowo wózek wyposażony jest również w nieodłączalny przewód zasilający, resetowalny bezpiecznik przeciążeniowy oraz podświetlany wyłącznik.


✅WYBIERZ SWÓJ KOLOR!

Jeśli potrzebujesz rozwiązania dedykowanego do swojego wnętrza, możesz wybrać jeden z szesnastu kolorów na zamówienie. W ten sposób dopasujesz produkt zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Pamiętaj, że niniejsza tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów.

Sprzedaż dotyczy produktu w kolorze jasny szary RAL 7035 - wybór innego koloru może wydłużyć czas realizacji zamówienia.

 


✅ATESTY ORAZ CERTYFIKATY!

Jakość wózka potwierdzona jest przez uzyskane certyfikaty i atesty. Dodatkowo zapewniamy pięcioletnią gwarancję na produkt!

 

 

Produkty wybrane dla Ciebie