1 5 5 stars - "wózek na sprzęt" "Solidny wózek na kółkach z opcją ładowania, na sprzęt w firmie sprawdza mi się to idealnie i wszystko jest w jednym miejscu. Super opcja. " Solidny wózek na kółkach z opcją ładowania, na sprzęt w firmie sprawdza mi się to idealnie i wszystko jest w jednym miejscu. Super opcja.
1 5 5 stars - "szafa do ładowania" "Mega wygodna szafa do ładowania, w mojej firmie sprawdza się super. Na plus to, że jest na kółkach. Polecam" Mega wygodna szafa do ładowania, w mojej firmie sprawdza się super. Na plus to, że jest na kółkach. Polecam
1 5 5 stars - "Dobra jakość" "Wózek bardzo dobrej jakości. Dokładnie taki jak w opisie. Wózek przydał się w naszym biurze, teraz już żaden tablet " nie zagnie". " Wózek bardzo dobrej jakości. Dokładnie taki jak w opisie. Wózek przydał się w naszym biurze, teraz już żaden tablet " nie zagnie".
1 5 5 stars - "Polecam" "Szafka okazała się hitem w pracy. Nie wiem jak bez niej sobie wcześniej radziliśmy." Szafka okazała się hitem w pracy. Nie wiem jak bez niej sobie wcześniej radziliśmy.
1 5 5 stars - "Przydatna" "Szafka super! Bardzo przydatna funkcja ładowania baterii. Polecam serdecznie" Szafka super! Bardzo przydatna funkcja ładowania baterii. Polecam serdecznie
1 5 5 stars - "Idealna" "Wózek okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazał się bardzo przydatny w firmie. Co do jakości produktu, to jestem bardzo zadowolony. " Wózek okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazał się bardzo przydatny w firmie. Co do jakości produktu, to jestem bardzo zadowolony.
1 5 5 stars - "Wszystko dobrze" "Wózek doszedł bardzo szybko do mnie na czym bardzo mi zależało. Sam produkt oceniam bardzo dobrze. " Wózek doszedł bardzo szybko do mnie na czym bardzo mi zależało. Sam produkt oceniam bardzo dobrze.
1 5 5 stars - "Dobra jakość" "Wózek bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. No i znalazłem tutaj go w kolorze w którym chciałem. Polecam" Wózek bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. No i znalazłem tutaj go w kolorze w którym chciałem. Polecam

Wózek na laptopy i tablety WNL 208 mobilna szafka z ładowaniem

Strona główna Polecane Wózki na laptopy Wózek na laptopy i tablety WNL 208 mobilna szafka z ładowaniem

WNL 208 to wózek na laptopy i tablety skonstruowany w celu, jak najefektywniej-szego ładowania sprzętu firmowego. Można podłączyć do niego aż 16 urządzeń, przez co sprawdza się on praktycznie wszędzie. Wózek na laptopy i tablety WNL 208 po-wstał z myślą o wygodnym ładowaniu, transportowaniu i przechowywaniu tabletów bądź komputerów osobistych. Wózek na laptopy na kółkach WNL 208 jest bardzo przydatny w przypadku mniejszych i większych firm, uczelni lub szkół. Bardzo duża ilość slotów pozwala na proste przewożenie całego sprzętu elektronicznego z jednego miejsca w drugie.

-11%Promocja Polecane Bestseller
Normalna cena 4 949,52 zł 4 024,00 zł Nasza cena 3 620,00 zł 4 452,60 zł
W magazynie 6 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: WNL 208

Wózek na laptopy i tablety WNL 208 mobilna szafka z ładowaniem

Normalna cena 4 949,52 zł 4 024,00 zł Nasza cena 3 620,00 zł 4 452,60 zł

WNL 208 zapewnia efektywne ładowanie i przechowywania urządzeń mobilnych, a ponadto jest wózkiem na laptopy i tablety. Został on wyposażony w 16 slotów, któ-re posiadają gniazda z odpornego na ciepło plastiku. Skrytki wykonane z niepalnego materiału wykluczają ryzyko uszkodzenia sprzętu wskutek przegrzania. Wózek na lap-topy i tablety WNL 208 sprawdzi w każdej placówce jako pojemnik do transportu komputerów osobistych. Wózki na laptopy i tablety WNL 208 wyróżniają się solidną konstrukcją z blachy spawanej. Wewnątrz wózka znajduje się 16 półek na laptopy w dwóch kolumnach. Drzwi szafy zamykane na zamek z blokadą. Do zamka w komplecie dołączone są dwa klucze. Jeśli poszukujesz odpowiednich rozwiązań – sprawdź sklep Biuromarket.com. Zapewniamy dobrej jakości sprzęt dla każdej firmy. Potrzebujesz szerokiego wyboru ciekawych możliwości? U nas znajdziesz coś dla siebie! Przekonaj się sam!

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta WNL 208
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Model WNL 208
Waga (kg) 67 kg
Wymiary (wysokość) 1060
Wymiary (szerokość) 920
Wymiary (głębokość) 500
Maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu [mm] 96 x 340 x 470 (17”)
Rodzaj podstawy Na kółkach
Ilość laptopów/tabletów 16
Długość kabla 3 m
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek na laptopy i tablety WNL 208 mobilna szafka z ładowaniem
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie