1 5 5 stars - "Poręczny wózek do laptopów" "Bardzo poręczny wózek, dobrze wykonany spisuje się idealnie do ładowania laptopów w firmie. Można też bardzo łatwo przetransportować wszystkie na raz. " Bardzo poręczny wózek, dobrze wykonany spisuje się idealnie do ładowania laptopów w firmie. Można też bardzo łatwo przetransportować wszystkie na raz.
1 5 5 stars - "fajny wózek" "Bardzo fajny wózek na laptopy, przydatna rzecz w firmie. Sprawdza się super, kółeczka mega dużo ułatwiają. " Bardzo fajny wózek na laptopy, przydatna rzecz w firmie. Sprawdza się super, kółeczka mega dużo ułatwiają.
1 5 5 stars - "Ładny" "Wózek bardzo ładnie wykonany, bardzo dobrze pomalowany. Jest na solidnych kołach, co sprawia, że jest bardzo zwrotny. " Wózek bardzo ładnie wykonany, bardzo dobrze pomalowany. Jest na solidnych kołach, co sprawia, że jest bardzo zwrotny.
1 5 5 stars - "Polecam" "Szafa bardzo się przydała. Wysyłka bardzo szybka oraz zamówiona szafka dokładnie taka jak w opisie. " Szafa bardzo się przydała. Wysyłka bardzo szybka oraz zamówiona szafka dokładnie taka jak w opisie.
1 5 5 stars - "Pojemna" "Szafka bardzo pojemna oraz bezpieczna. Funkcja ładowania laptopów jest niesamowicie użyteczna. " Szafka bardzo pojemna oraz bezpieczna. Funkcja ładowania laptopów jest niesamowicie użyteczna.
1 5 5 stars - "Ok" "Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa. Wózek bardzo użyteczny i super że można front oraz korpus wybrać w dwóch różnych kolorach" Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa. Wózek bardzo użyteczny i super że można front oraz korpus wybrać w dwóch różnych kolorach
1 5 5 stars - "Przydatny" "Bardzo przydatny wózek na laptopy. Idealnie daje się do mojego sklepu z komputerami. Teraz mogę bezpiecznie schować ekspozycje szybko i bezpiecznie. " Bardzo przydatny wózek na laptopy. Idealnie daje się do mojego sklepu z komputerami. Teraz mogę bezpiecznie schować ekspozycje szybko i bezpiecznie.

Wózek na laptopy WNL 213 Malow. Szafa do ładowania laptopów

Strona główna Polecane Wózki na laptopy Wózek na laptopy WNL 213 Malow. Szafa do ładowania laptopów

Wózek na laptopy WNL 213 to specjalny transporter na kółkach skonstruowany z myślą o ładowaniu, przechowywaniu i oczywiście transportowaniu komputerów osobi-stych. Istnieje możliwość podłączenia do niego nawet do 26 urządzeń. Powoduje to, że jest to obecnie najlepsze dostępne na rynku zabezpieczenie dla urządzeń mobilnych. Wózek na laptopy na kółkach WNL 213 nadaje się do przedsiębiorstw typu IT i nie tylko, uczelni bądź szkół publicznych. Ogromna ilość skrytek ułatwia znacząco bez-pieczne przechowywanie sprzętu. Sprawdzi się on dosłownie wszędzie.

-10%Promocja Polecane Bestseller
Normalna cena 4 697,37 zł 3 819,00 zł Nasza cena 3 437,10 zł 4 227,63 zł
W magazynie 2 szt.
Wysyłka: 24 godziny
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: WNL 213

Wózek na laptopy WNL 213 Malow. Szafa do ładowania laptopów

Normalna cena 4 697,37 zł 3 819,00 zł Nasza cena 3 437,10 zł 4 227,63 zł

WNL 213 jest wózkiem na laptopy na kółkach, który zapewnia nie tylko wygodne ładowanie, ale i ułatwi przechowywanie sprzętu elektronicznego. Model ma 26 slotów z gniazdami do ładowania z wytrzymałego na ciepło plastiku. W aspekcie pojemnika do transportu komputerów osobistych jest on niezbędny na terenie każdej firmy. Sloty wykonane zostały z wspomnianego tworzywa i redukują ryzyko uszkodzenia sprzętu w trakcie ładowania. Wózki na laptopy na typu WNL 213 zabezpieczone są drzwiczkami zamykanymi na zamek z blokadą w dwóch punktach. Wyklucza to dostęp osób nieautoryzowanych do mienia firmowego. Wózek na laptopy WNL 213 posiada liczne certyfikaty. Szukasz dobrych pomysłów dla swojej działalności? Sprawdź ofertę sklepu Biuromarket.com! Posiadamy szerokie spektrum artykułów, które zoptymalizują codzienność w każdej firmie! Potrzebujesz ciekawych pomysłów? Zapewniamy, że znajdziesz coś specjalnie dla siebie! Sprawdź sam!

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
Kod producentaWNL 213
ProducentMalow
Wysyłka24 godziny
ModelWNL 213
Waga (kg)91
Wymiary (wysokość)1540
Wymiary (szerokość)920
Wymiary (głębokość)500
Maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu [mm]96 x 340 x 470 (17”)
Rodzaj podstawyNa kółkach
Ilość laptopów/tabletów26
Długość kabla3 m
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek na laptopy WNL 213 Malow. Szafa do ładowania laptopów
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie