1 5 5 stars - "do firmy " "Fajna szafa do ładowania laptopów, sprawdza się naprawdę super u mnie w firmie. Jest dokładnie i starannie wykonana. Ekstra :) " Fajna szafa do ładowania laptopów, sprawdza się naprawdę super u mnie w firmie. Jest dokładnie i starannie wykonana. Ekstra :)
1 5 5 stars - "Poręczny wózek do laptopów" "Bardzo poręczny wózek, dobrze wykonany spisuje się idealnie do ładowania laptopów w firmie. Można też bardzo łatwo przetransportować wszystkie na raz. " Bardzo poręczny wózek, dobrze wykonany spisuje się idealnie do ładowania laptopów w firmie. Można też bardzo łatwo przetransportować wszystkie na raz.
1 5 5 stars - "fajny wózek" "Bardzo fajny wózek na laptopy, przydatna rzecz w firmie. Sprawdza się super, kółeczka mega dużo ułatwiają. " Bardzo fajny wózek na laptopy, przydatna rzecz w firmie. Sprawdza się super, kółeczka mega dużo ułatwiają.
1 5 5 stars - "Ładny" "Wózek bardzo ładnie wykonany, bardzo dobrze pomalowany. Jest na solidnych kołach, co sprawia, że jest bardzo zwrotny. " Wózek bardzo ładnie wykonany, bardzo dobrze pomalowany. Jest na solidnych kołach, co sprawia, że jest bardzo zwrotny.
1 5 5 stars - "Polecam" "Szafa bardzo się przydała. Wysyłka bardzo szybka oraz zamówiona szafka dokładnie taka jak w opisie. " Szafa bardzo się przydała. Wysyłka bardzo szybka oraz zamówiona szafka dokładnie taka jak w opisie.
1 5 5 stars - "Pojemna" "Szafka bardzo pojemna oraz bezpieczna. Funkcja ładowania laptopów jest niesamowicie użyteczna. " Szafka bardzo pojemna oraz bezpieczna. Funkcja ładowania laptopów jest niesamowicie użyteczna.
1 5 5 stars - "Ok" "Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa. Wózek bardzo użyteczny i super że można front oraz korpus wybrać w dwóch różnych kolorach" Szybka wysyłka i profesjonalna obsługa. Wózek bardzo użyteczny i super że można front oraz korpus wybrać w dwóch różnych kolorach
1 5 5 stars - "Przydatny" "Bardzo przydatny wózek na laptopy. Idealnie daje się do mojego sklepu z komputerami. Teraz mogę bezpiecznie schować ekspozycje szybko i bezpiecznie. " Bardzo przydatny wózek na laptopy. Idealnie daje się do mojego sklepu z komputerami. Teraz mogę bezpiecznie schować ekspozycje szybko i bezpiecznie.

Wózek na laptopy WNL 213 Malow. Szafa do ładowania laptopów

Strona główna Polecane Wózki na laptopy Wózek na laptopy WNL 213 Malow. Szafa do ładowania laptopów

Bezpieczeństwo i wygoda to cechy, które łączy nowoczesna szafa do ładowania laptopów WNL 213 Malow! Ta praktyczna szafa zapewnia komfortowe i bezpieczne przechowywanie wielu urządzeń elektronicznych w jednym miejscu. Szafa do ładowania laptopów doskonale sprawdza się w szkołach, na uczelniach, w bibliotekach, salach konferencyjnych oraz w firmach zajmujących się dystrybucją, skupem lub wypożyczaniem sprzętów elektronicznych. Dzięki niej można przechowywać i ładować wiele urządzeń jednocześnie, co znacząco zwiększa wygodę i efektywność użytkowania. Szafa WNL 213 to idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie istnieje potrzeba przechowywania, ładowania i zabezpieczania laptopów oraz innych urządzeń elektronicznych. Dzięki niej można zachować porządek i dbać o bezpieczeństwo elektroniki w jednym miejscu.

-11%Promocja Polecane Bestseller
Normalna cena 6 821,58 zł 5 546,00 zł Nasza cena 4 991,40 zł 6 139,42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6 821,58 zł brutto
W magazynie 2 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: WNL 213

Wózek na laptopy WNL 213 Malow. Szafa do ładowania laptopów

Normalna cena 6 821,58 zł 5 546,00 zł Nasza cena 4 991,40 zł 6 139,42 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta WNL 213
Producent Malow
Model WNL 213
Waga (kg) 91
Wymiary (wysokość) 1540
Wymiary (szerokość) 920
Wymiary (głębokość) 500
Maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu [mm] 96 x 340 x 470 (17”)
Rodzaj podstawy Na kółkach
Ilość laptopów/tabletów 26
Długość przewodu 3 m
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek na laptopy WNL 213 Malow. Szafa do ładowania laptopów
Twoja ocena

METALOWY WÓZEK WNL 213 NA KÓŁKACH, DO ŁADOWANIA LAPTOPÓW, TABLETÓW

Wysokiej jakości wózek WLN 213 do ładowania laptopów i tabletów to niezastąpione rozwiązanie dla wielu miejsc użytku publicznego oraz firm. Wyposażona w cztery kółka jezdne, w tym dwa z hamulcem, ta mobilna szafa zapewnia komfortowe i bezpieczne przechowywanie elektroniki.

Solidna konstrukcja wykonana z metalu skutecznie chroni przechowywane urządzenia przed uszkodzeniem, zalaniem, a także kradzieżą. Szafkę zabezpiecza nowoczesny zamek kluczowy z podwójną blokadą, co gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych urządzeń.

Wózki są przystosowane do pracy z napięciem ~230V, a instalacja obejmuje listwę przyłączeniową z gniazdami z uziemieniem oraz układem umożliwiającym sekwencyjne podłączenie urządzeń. Dodatkowo, z myślą o bezpieczeństwie, zastosowano układ utrzymujący niskie obciążenie instalacji elektrycznej wózka podczas uruchamiania. Dzięki temu ryzyko pożaru i porażenia w przypadku awarii lub uszkodzenia zostaje zminimalizowane.

Blat wózka został wykonany z trwałej melaminy o grubości 1,8 cm, a korpus z blachy stalowej, która została pomalowana proszkowo farbami poliestrowo-epoksydowymi. Szafka jest również wyposażona w otwory wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co jest istotne w przypadku urządzeń elektronicznych.

Ta wszechstronna szafa do ładowania laptopów i tabletów doskonale sprawdza się w szkołach, uczelniach, bibliotekach, salach konferencyjnych oraz firmach zajmujących się dystrybucją, skupem lub wypożyczaniem sprzętu elektronicznego. W standardzie dołączony jest stały przewód zasilający, co ułatwia korzystanie z urządzenia.

 


✅SPECYFIKACJA WÓZKA WNL 213 :

 • Kod producenta: WNL 213 + 
 • Producent: Keypol Malow
 • Waga (kg): 91 kg
 • Wymiary (wysokość): 154 cm
 • Wymiary (szerokość): 92 cm
 • Wymiary (głębokość): 54 cm
 • Pojemność: 26 skrytek - max. wymiar przechowywanego sprzętu: 9,6 cm x 34 cm x 47 cm
 • Grubość blachy: 0,8- 2 mm
 • Dop. max. udźwig: 150 kg na kółko 
 • Kolor: jasny szary - RAL 7035
 • Kolor blatu: melamina Jasny szary - RAL 7035
 • Napięcie: ~230 V
 • Długość przewodu zasilającego: 3 m

✅BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU!

SEKWENCJONOWANIE ZASILANIA:  Listwa przyłączeniowa, wyposażona w gniazda zabezpieczone uziemieniem, jest zintegrowana z układem, który umożliwia sekwencyjne podłączanie urządzeń, optymalizując zarządzanie energią.

SYSTEM NISKIEGO NAPIĘCIA: W trosce o bezpieczeństwo, wózek jest wyposażony w układ, który minimalizuje obciążenie instalacji elektrycznej w momencie włączania, zabezpieczając przed potencjalnymi przeciążeniami.

WENTYLACJA I CYRKULACJA POWIETRZA: Obudowa została zaprojektowana z otworami wentylacyjnymi, gwarantującymi swobodny przepływ powietrza i efektywne chłodzenie przechowywanych urządzeń.

 


✅MOBILNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ!

KOŁA MANEWROWE: Wózek łatwo przemieszcza się dzięki czterem obrotowym kołom o średnicy 10 cm, pokrytym gumą, która nie ściera powierzchni. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają dwa koła z hamulcem.

FUNKCJONALNOŚĆ: Ułatwienia w korzystaniu z wózka zapewniają uchwyty umieszczone po obu jego stronach. Standardowo wózek wyposażony jest również w nieodłączalny przewód zasilający, resetowalny bezpiecznik przeciążeniowy oraz podświetlany wyłącznik.

 


✅WYBIERZ SWÓJ KOLOR!

Jeśli potrzebujesz rozwiązania dedykowanego do swojego wnętrza, możesz wybrać jeden z szesnastu kolorów na zamówienie. W ten sposób dopasujesz produkt zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Pamiętaj, że niniejsza tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów.

Sprzedaż dotyczy produktu w kolorze jasny szary RAL 7035 - wybór innego koloru może wydłużyć czas realizacji zamówienia.

 


✅ATESTY ORAZ CERTYFIKATY!

Jakość wózka potwierdzona jest przez uzyskane certyfikaty i atesty. Dodatkowo zapewniamy pięcioletnią gwarancję na produkt!

 

 

Produkty wybrane dla Ciebie