1 5 5 stars - "ok" "Szafka identyczna jak na zdjęciu. Jest bardzo zadowolony." Szafka identyczna jak na zdjęciu. Jest bardzo zadowolony.
1 5 5 stars - "ok" "Jestem bardzo zadowoleni z zakupu szafki. Ma estetyczny wygląd. Sposób wykonania bez zastrzeżeń. Wydaje się być mocna i trwała." Jestem bardzo zadowoleni z zakupu szafki. Ma estetyczny wygląd. Sposób wykonania bez zastrzeżeń. Wydaje się być mocna i trwała.
1 5 5 stars - "Zwrotna" "Szafka bardzo zwrotna za co duży plus. Często musimy ją przestawiać ale nie ma z tym najmniejszego problemu. " Szafka bardzo zwrotna za co duży plus. Często musimy ją przestawiać ale nie ma z tym najmniejszego problemu.
1 5 5 stars - "Super" "Szafka super. Bardzo ułatwiła nam prace w biurze. Jestem bardzo zadowolony. " Szafka super. Bardzo ułatwiła nam prace w biurze. Jestem bardzo zadowolony.
1 5 5 stars - "Wszystko w porządku" "Wszystko w porządku. Cała transakcja przebiegła pomyślnie. Produkt super jakości dotarł do mnie bardzo szybko. Polecam " Wszystko w porządku. Cała transakcja przebiegła pomyślnie. Produkt super jakości dotarł do mnie bardzo szybko. Polecam
1 5 5 stars - "OK" "Szafka bardzo się przydała. Jej jakość jest bardzo dobra. Duży plus za możliwość wyboru koloru." Szafka bardzo się przydała. Jej jakość jest bardzo dobra. Duży plus za możliwość wyboru koloru.
1 5 5 stars - "Polecam serdecznie" "Szafeczka super się sprawdziła do mojej sali z wykładami. Teraz już nie muszę chować laptopów po wielu szafkach. Wszystkie wkładam do tej, przekręcam kluczyk i to wszystko. A wcześniej pęk kluczy i otwieranie wielu szafek." Szafeczka super się sprawdziła do mojej sali z wykładami. Teraz już nie muszę chować laptopów po wielu szafkach. Wszystkie wkładam do tej, przekręcam kluczyk i to wszystko. A wcześniej pęk kluczy i otwieranie wielu szafek.
1 5 5 stars - "OK!" "Jest ok :) dobry wózek/szafka, mieści sporo i jest wytrzymała." Jest ok :) dobry wózek/szafka, mieści sporo i jest wytrzymała.

Mobilna szafka na laptopy WNL 110 Malow. Wózek na laptopy na kółkach

Strona główna Polecane Wózki na laptopy Mobilna szafka na laptopy WNL 110 Malow. Wózek na laptopy na kółkach

WNL 110 to wózek na laptopy na kółkach skonstruowany z myślą o jak najbardziej komfortowym ładowaniu, przewożeniu i przede wszystkim przechowywaniu kompute-rów osobistych. Można podłączyć do niego 10 urządzeń, przez co sprawdza się on w wszędzie gdzie niezbędne jest zabezpieczenie urządzeń mobilnych. Wózek na laptopy na kółkach WNL 110 jest bardzo przydatny w przypadku firm, uczelni wyższych i szkół publicznych. Bardzo duża ilość skrytek ułatwia bezpieczne przechowywanie sprzę-tu i transport z jednego miejsca w drugie.

-10%Promocja Polecane Bestseller
Normalna cena 2 623,59 zł 2 133,00 zł Nasza cena 1 919,70 zł 2 361,23 zł
W magazynie 4 szt.
Wysyłka: 24 godziny
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: WNL 110

Mobilna szafka na laptopy WNL 110 Malow. Wózek na laptopy na kółkach

Normalna cena 2 623,59 zł 2 133,00 zł Nasza cena 1 919,70 zł 2 361,23 zł

WNL 110 jest wózkiem na laptopy na kółkach zapewniającym wygodne ładowanie i przechowywania sprzętu elektronicznego. Wózek został wyposażony w 10 slotów, które posiadają gniazda do ładowania z nie przegrzewającego się plastiku. Dzięki temu sprawdza się on dosłownie wszędzie w aspekcie pojemnika do transportu komputerów osobistych. Przegródki wykonane z wspomnianego niepalnego materiału wykluczają ryzyko uszkodzenia sprzętu w trakcie ładowania. Wózki na laptopy na kółkach WNL 110 wyposażone są w dwa hamulce i uchwyty po bokach, które ułatwiają przemieszczanie sprzętu. Drzwiczki zamykane są na spraw-dzony zamek zabezpieczający z blokadą dwupunktową. Wózek na laptopy na kół-kach WNL 110 został nagrodzony Medalem Europejskim i posiada liczne certyfikaty. Jeśli poszukujesz spersonalizowanych rozwiązań dla swojej firmy – sprawdź nas i sklep Biuromarket.com. Zapewniamy jedynie dobrej jakości sprzęt w dobrej cenie. Potrzebu-jesz szerokiego spektrum ciekawych możliwości? Gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie! Przekonaj się sam!

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
Kod producentaWNL 110
ProducentMalow
Wysyłka24 godziny
ModelWNL 110
Waga (kg)49 kg
Wymiary (wysokość)1250
Wymiary (szerokość)530
Wymiary (głębokość)500
Maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu [mm]96 x 340 x 470 (17”)
Rodzaj podstawyNa kółkach
Ilość laptopów/tabletów10
Długość kabla3
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mobilna szafka na laptopy WNL 110 Malow. Wózek na laptopy na kółkach
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie