1 5 5 stars - "Do ładowania idealna" "Super szafka na tablety, można w niej łatwo ładować. Jest super :) " Super szafka na tablety, można w niej łatwo ładować. Jest super :)
1 5 5 stars - "Przydatny wózek" "Bardzo solidnie wykonany wózek na tablety czy mniejsze laptopy, z funkcją ładowania. Mega przydatna rzecz w każdej firmie. " Bardzo solidnie wykonany wózek na tablety czy mniejsze laptopy, z funkcją ładowania. Mega przydatna rzecz w każdej firmie.
1 5 5 stars - "Genialne rozwiązanie" "Genialne rozwiązanie, naprawdę ta szafka wiele ułatwia w firmie. W dodatku świetnie wykonana. " Genialne rozwiązanie, naprawdę ta szafka wiele ułatwia w firmie. W dodatku świetnie wykonana.
1 5 5 stars - "Ok" "Szafka dotarła do mnie bardzo szybko. Jestem z niej bardzo zadowolony. Myślę, że jeszcze nie raz zrobię tutaj zakupy. " Szafka dotarła do mnie bardzo szybko. Jestem z niej bardzo zadowolony. Myślę, że jeszcze nie raz zrobię tutaj zakupy.
1 5 5 stars - "Super jakość" "Cieszę się, że udało nam się kupić ten wózek w promocji, bardzo się sprawdził, fajna sprawa! " Cieszę się, że udało nam się kupić ten wózek w promocji, bardzo się sprawdził, fajna sprawa!
1 5 5 stars - "Genialna" "Genialna szafka, bardzo przydatna. Polecam do każdego biura. " Genialna szafka, bardzo przydatna. Polecam do każdego biura.
1 5 5 stars - "Polecam" "Szafka bardzo się przydała. Teraz tablety do nauki, są w jednym miejscu oraz są dobrze zabezpieczone. Już nie muszę się martwić o kradzież. " Szafka bardzo się przydała. Teraz tablety do nauki, są w jednym miejscu oraz są dobrze zabezpieczone. Już nie muszę się martwić o kradzież.
1 5 5 stars - "Ok" "Wózek bardzo się przydał. Jest łatwy w utrzymaniu czystości za co duży plus tym bardziej w dzisiejszych czasach. " Wózek bardzo się przydał. Jest łatwy w utrzymaniu czystości za co duży plus tym bardziej w dzisiejszych czasach.
1 5 5 stars - "Porządna" "Szafka w moim biurze bardzo dobrze się sprawdza. Pracownicy są również zadowoleni. " Szafka w moim biurze bardzo dobrze się sprawdza. Pracownicy są również zadowoleni.
1 5 5 stars - "Solidna" "Szafka super się sprawdziła. Jestem bardzo zadowolona. Teraz już nie muszę tabletów chować po całym pomieszczeniu i ich lądować na zmianę." Szafka super się sprawdziła. Jestem bardzo zadowolona. Teraz już nie muszę tabletów chować po całym pomieszczeniu i ich lądować na zmianę.
1 5 5 stars - "Niezbędny" "Wózek okazał się nie zbędny w naszym biurze. Dzięki wysokiej jakości wykonania, mam pewność, że tablety są bezpieczne. " Wózek okazał się nie zbędny w naszym biurze. Dzięki wysokiej jakości wykonania, mam pewność, że tablety są bezpieczne.
1 5 5 stars - "OK" "Produkt jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości." Produkt jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Mobilna szafka na tablety na kółkach do ładowania. Wózek na tablety WNT 33

Strona główna Polecane Wózki na tablety Mobilna szafka na tablety na kółkach do ładowania. Wózek na tablety WNT 33

WNT 33 to specjalny, wielofunkcyjny wózek na tablety przeznaczony do wygodnego ładowania, przewożenia lub po prostu przechowywania urządzeń mobilnych. Można podłączyć do niego aż 32 tablety i jednego laptopa. Sprawdza się on perfekcyjnie w wszędzie gdzie niezbędne jest zabezpieczenie tabletów. Wózek na tablety WNT 33 jest szczególnie przydatny w przypadku firm, szkół i uczelni wyższych. Bardzo duża ilość slotów pozwala w łatwy i bezpieczny sposób przemieszczać sprzęt w całości z jed-nego miejsca w drugie.

-11%Promocja Polecane
Normalna cena 6 485,79 zł 5 273,00 zł Nasza cena 4 744,00 zł 5 835,12 zł
W magazynie 0 szt.
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: WNT 33

Mobilna szafka na tablety na kółkach do ładowania. Wózek na tablety WNT 33

Normalna cena 6 485,79 zł 5 273,00 zł Nasza cena 4 744,00 zł 5 835,12 zł

WNT 33 jest wózkiem, który został zaprojektowany w celu zapewnienia jak najwięk-szego komfortu ładowania i przechowywania tabletów. Wózek jest wyposażony w 32 sloty, dzięki czemu sprawdza się on również w różnego rodzaju placówkach w aspekcie pojemnika do transportu urządzeń mobilnych. Przegródki wykonane z niepalnego ma-teriału, są ponumerowane i wykluczają ryzyko przegrzewania się sprzętu. Ponadto we wnętrzu wózka na tablety WNT 33 jest specjalne miejsce przeznaczone do ładowania laptopa. Wózki wyposażone są w cztery ogumione kółka, w tym dwa z hamulcami i uchwyty po obu stronach ułatwiające przemieszczanie. Dodatkowo wózek na tablety WNT 33 posiada gumowe osłony na dolne narożniki. Drzwiczki zamykane są na specjalny za-mek zabezpieczający z blokadą dwupunktową. Jeśli poszukujesz idealnych rozwiązań dla swojej firmy – sprawdź Biuromarket.com. Nasz sklep gwarantuje dobrej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie. Zapewnimy Ci szerokie spektrum ciekawych możliwości i nie tylko. Przekonaj się sam!  

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta WNT 33
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Model Wózek na tablety WNT 33
Waga (kg) 45 kg
Wymiary (wysokość) 1050
Wymiary (szerokość) 730
Wymiary (głębokość) 440
Maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu [mm] 10x205x295 mm,~12,2’’
Rodzaj podstawy Na kółkach
Ilość laptopów/tabletów 1/32
Ładowanie Wszystkie tablety z USB
Długość kabla 3 m
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mobilna szafka na tablety na kółkach do ładowania. Wózek na tablety WNT 33
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie