1 5 5 stars - "Bardzo przydatne" "Bardzo funkcjonalny i praktyczny wózek do laptopów, dużo ułatwia. Wykonany solidnie, polecam" Bardzo funkcjonalny i praktyczny wózek do laptopów, dużo ułatwia. Wykonany solidnie, polecam
1 5 5 stars - "Super" "Szafka dotarła do mnie cała i zdrowa. Jakość szafki super dlatego jeszcze bardziej czuje, że trafiłem na świetną okazje." Szafka dotarła do mnie cała i zdrowa. Jakość szafki super dlatego jeszcze bardziej czuje, że trafiłem na świetną okazje.
1 5 5 stars - "Niezbędna" "Moim zdaniem szafka jest niezbędna większość biur. Bezpieczna oraz funkcjonalna. " Moim zdaniem szafka jest niezbędna większość biur. Bezpieczna oraz funkcjonalna.
1 5 5 stars - "Wszystko ok" "Szafka w wielu wariantach kolorystycznych co najbardziej mnie przekonało do zakupu. Idealnie dopasowała się do pomieszczenia. " Szafka w wielu wariantach kolorystycznych co najbardziej mnie przekonało do zakupu. Idealnie dopasowała się do pomieszczenia.
1 5 5 stars - "Szybko i profesjonalnie" "Szybka wysyłka i profesjonalne podejście do klienta. Polecam!" Szybka wysyłka i profesjonalne podejście do klienta. Polecam!

Mobilna szafka na laptopy WNL 310 wózek na kółkach z funkcją ładowania

Strona główna Polecane Wózki na laptopy Mobilna szafka na laptopy WNL 310 wózek na kółkach z funkcją ładowania

Mobilna szafka na laptopy WNL 310 to idealny pomysł na przechowywania firmo-wych urządzeń mobilnych. Model 30 specjalnych slotów. Jest to perfekcyjny wybór wy-kluczający przegrzewanie się urządzeń w trakcie ładowania i znacznie zmniejszający ryzyko kradzieży. Mobilna szafka na laptopy WNL 310 pokryta jest farbą o zwięk-szonej odporności na korodowanie. Produkt tego typu sprawdzi się w większości firm. Stanowi idealną inwestycję na lata.

-10%Promocja Polecane Bestseller
Normalna cena 5 505,48 zł 4 476,00 zł Nasza cena 4 028,40 zł 4 954,93 zł
W magazynie 9 szt.
Wysyłka: 24 godziny
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: WNL 310

Mobilna szafka na laptopy WNL 310 wózek na kółkach z funkcją ładowania

Normalna cena 5 505,48 zł 4 476,00 zł Nasza cena 4 028,40 zł 4 954,93 zł

Mobilna szafka na laptopy WNL 310 powstała w celu optymalizacji podstawowych funkcji w każdej firmie. Produkt posiada 30 slotów, co czyni go jednym z najciekaw-szych na rynku. Jest to topowy wybór koncernów IT. WNL 310 zapewnia również wy-soki poziom bezpieczeństwa, bowiem mobilna szafka na laptopy wykonana została z wytrzymałej blachy i bardzo trudno otworzyć ją bez klucza. Szafa z trzydziestoma skrytkami zamykana jest na standardowy zamek ryglujący. Pro-dukty tego typu są w zasadzie niezbędne w przypadku każdej firmy. Jeśli korzystasz ze sprzętu elektronicznego to szafka mobilna na laptopy typu WNL 310 stanowi świet-ny pomysł. Jeśli poszukujesz sprawdzonych rozwiązań – przetestuj nasz sklep Biuro-market.com. Posiadamy produkty w atrakcyjnej cenie. Szukasz ciekawych możliwości dla swojej firmy? Masz pomysł na zoptymalizowanie procedur bezpieczeństwa? Zapewnimy Ci wszystko czego potrzebujesz. Przekonaj się!

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
Kod producentaWNL 310
ProducentMalow
Wysyłka24 godziny
ModelWNL 310
Waga (kg)101 kg
Wymiary (wysokość)1250
Wymiary (szerokość)1310
Wymiary (głębokość)500
Maksymalny wymiar przechowywanego sprzętu [mm]96 x 340 x 470 (17”)
Rodzaj podstawyNa kółkach
Ilość laptopów/tabletów30
Długość kabla3 m
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mobilna szafka na laptopy WNL 310 wózek na kółkach z funkcją ładowania
Twoja ocena