1 5 5 stars - "Zdecydowanie TAK" "Polecam to był naprawdę dobry wybór do szkoły. Idealnie sie sprawdza jako szafka dla uczniów." Polecam to był naprawdę dobry wybór do szkoły. Idealnie sie sprawdza jako szafka dla uczniów.
1 5 5 stars - "Bardzo dobra" "Szafka jest naprawdę dobra do pomieszczeń socjalnych. Bardzo łatwa do czyszczenia. I duży wybór kolorystyczny." Szafka jest naprawdę dobra do pomieszczeń socjalnych. Bardzo łatwa do czyszczenia. I duży wybór kolorystyczny.
1 5 5 stars - "Łatwa w utrzymaniu czystości" "Szafka łatwa w utrzymaniu w czystości co jest dużym plusem w dzisiejszych czasach" Szafka łatwa w utrzymaniu w czystości co jest dużym plusem w dzisiejszych czasach
1 5 5 stars - "Duży wybór kolorów" "Bardzo duzy plus za tak wiele kolorów do wyboru, dzięki temu, że jest ich tak dużo mogłam idealnie dobrać szafki do kolorystyki pomieszczenia. Polecam tutaj zakupy i na pewno jeszcze tutaj wrócę. Pozdrawiam" Bardzo duzy plus za tak wiele kolorów do wyboru, dzięki temu, że jest ich tak dużo mogłam idealnie dobrać szafki do kolorystyki pomieszczenia. Polecam tutaj zakupy i na pewno jeszcze tutaj wrócę. Pozdrawiam
1 5 5 stars - "Idealna do szkoły" "Szafkę używam w swojej szkole językowej i jestem bardzo zadowolona. Produkt wykonany bardzo ładnie i w wielu wariantach kolorystycznych. " Szafkę używam w swojej szkole językowej i jestem bardzo zadowolona. Produkt wykonany bardzo ładnie i w wielu wariantach kolorystycznych.

4-skrytkowa szafa metalowa na podręczniki szkolne 60 cm Sus 322W

Strona główna Meble metalowe Meble socjalne BHP Polecane Szafy ubraniowe BHP Szafy schowkowe 4-skrytkowa szafa metalowa na podręczniki szkolne 60 cm Sus 322W

Szafka ze schowkami Sus 322 W

-20%
Normalna cena 822,87 zł 669,00 zł Nasza cena 535,20 zł 658,30 zł
W magazynie 32 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SUS 322 W ST

4-skrytkowa szafa metalowa na podręczniki szkolne 60 cm Sus 322W

Normalna cena 822,87 zł 669,00 zł Nasza cena 535,20 zł 658,30 zł

Szafki SUS to metalowe meble socjalne, które idealnie sprawdzą się w zakładach pracy, klubach fitness, siłowniach, na basenach czy w szkołach. Sprawią, że pomieszczania staną się funkcjonalne i estetyczne. Dzięki konstrukcji opartej na profilach zamkniętych, szafy te są niezwykle wytrzymałe i stabilne. Szafy SUS posiadają niezbędne certyfikaty i atesty oraz spełniają normy unijne dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.  

Szafka SUS 322 W posiada dwa schowki w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona została w samoprzylepny plastikowy wizytownik, drążek oraz dwa wieszaki na ubranie. Schowki szafy zamykane są na zamek cylindryczny, z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane są z blachy o grubości 0,5 mm.

Szafa występuje w wersji z nóżkami oraz bez.

Nóżki ułatwiają zachowanie czystości pod szafą. Ponadto podstawy są szczególnie przydatne w środowiskach o zwiększonej wilgotności. Zwiększając odległość między dnem szafy, a podłogą, chronią one szafę przed korozją, zarysowaniami, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Podstawa jest niezwykle solida i wytrzymała dzięki spawalnej konstrukcji. Istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie 10 mm. Podstawa podwyższa szafę o 140 mm.

 

* Szafę można zamówić w trzech wariantach :

  • bez nóżek
  • z nóżkami przykręcanymi - termin realizacji na nóżki wynosi do 2 tygodni
  • z nóżkami stałymi - opcja ta jest tańsza, jednak czas realizacji na taką szafę jest dłuższy niż w przypadku nóżek przykręcanych.

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta Sus 322 W st
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Wymiary (wysokość) 1800
Wymiary (szerokość) 600
Wymiary (głębokość) 500
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:4-skrytkowa szafa metalowa na podręczniki szkolne 60 cm Sus 322W
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie