Podstawa z ławką stała do szafy socjalnej bhp P321W MALOW 600mm

Strona główna Podstawa z ławką stała do szafy socjalnej bhp P321W MALOW 600mm

Podstawa do szaf ubraniowych P 321 W z siedziskiem.

-21%
Normalna cena 194,34 zł 158,00 zł Nasza cena 126,20 zł 155,23 zł
W magazynie 33 szt.

Kod produktu: P321W

Podstawa z ławką stała do szafy socjalnej bhp P321W MALOW 600mm

Normalna cena 194,34 zł 158,00 zł Nasza cena 126,20 zł 155,23 zł

W szafach ubraniowych serii WSU ( SUM, SUS, SUL ) istnieje możliwość wyposażenia w podstawy jednostronne z siedziskami. Podstawy ułatwiają zachowanie czystości także pod szafą. Ponadto są szczególnie przydatne w środowiskach o zwiększonej wilgotności. Zwiększając odległość między dnem szafy, a podłogą, chronią one szafę przed korozją, zarysowaniami, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Podstawy te wyposażone zostały w siedziska, które tworzą dodatkową powierzchnię użytkową. Może ona służyć zarówno do odłożenia rzeczy podczas przebierania, jak i do siedzenia. Podstawy te zostały zaprojektowane specjalnie dla szaf firmy Malow, co gwarantuje idealne dopasowanie. Ponadto istnieje możliwość dobrania koloru podstawy do koloru szafy, aby wszystko tworzyło spójną całość.

Stelaż podstawy do szaf ubraniowych P 321 W wykonany został w całości z profili zamkniętych. Podstawa jest niezwykle solida i wytrzymała dzięki spawalnej konstrukcji. Nogi podstawy wyposażone zostały w stopki regulujące wysokość, które dodatkowo stanowią zabezpieczenie przez rysowaniem się podłoża. Siedzisko podstawy tworzą trzy listwy drewniane, które polakierowane zostały lakierem bezbarwnym dla lepszej ochrony i żywotności drewna. Podstawa przykręcana jest do szafy za pomocą śrub. Została ona pomalowana w technologii proszkowej, dzięki czemu jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, czy korozję. Podstawa podwyższa szafę o 390 mm. Została przystosowana do szafy o szerokości 600 mm.

Istnienie możliwość wyposażenia podstawy w plastikowe listwy zamiast drewnianych. W tym celu prosimy o kontakt przed zakupem.

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
ModelP 321 W
Waga (kg)6,6 kg
Wymiary zewnętrzne [mm] (wys. x szer. x gł.)390 x 590 x 745
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Podstawa z ławką stała do szafy socjalnej bhp P321W MALOW 600mm
Twoja ocena