1 5 5 stars - "Pełen profesjonalizm" "Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, cały zakup przebiegł sprawnie i bez najmniejszych problemów. " Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, cały zakup przebiegł sprawnie i bez najmniejszych problemów.

10-skrytkowa szafa metalowa zamykana na klucz SUS 325 W ST

Strona główna Szafy schowkowe 10-skrytkowa szafa metalowa zamykana na klucz SUS 325 W ST

Szafa ze schowkami Sus 325 W st.

-21%
Normalna cena 836,40 zł 680,00 zł Nasza cena 541,02 zł 665,45 zł
W magazynie 13 szt.

Kod produktu: SUS 325 W ST

10-skrytkowa szafa metalowa zamykana na klucz SUS 325 W ST

Normalna cena 836,40 zł 680,00 zł Nasza cena 541,02 zł 665,45 zł
W st
W lx

Szafki SUS to metalowe meble socjalne, które idealnie sprawdzą się w zakładach pracy, klubach fitness, siłowniach, na basenach czy w szkołach. Sprawią, że pomieszczania staną się funkcjonalne i estetyczne. Dzięki konstrukcji opartej na profilach zamkniętych, szafy te są niezwykle wytrzymałe i stabilne. Szafy SUS posiadają niezbędne certyfikaty i atesty oraz spełniają normy unijne dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.  

Szafka posiada pięć  skrytek  w pionie, w 2 kolumnach. Każda komora wyposażona jest w samoprzylepny plastikowy wizytownik. Schowki szafy zamykane są na  zamkami cylindryczne z ryglowaniem w jednym punkcie. Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy o grubości 0,5 mm.

 

Szafa występuje w wersji z nóżkami oraz bez.

Nóżki ułatwiają zachowanie czystości pod szafą. Ponadto podstawy są szczególnie przydatne w środowiskach o zwiększonej wilgotności. Zwiększając odległość między dnem szafy, a podłogą, chronią one szafę przed korozją, zarysowaniami, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Podstawa jest niezwykle solida i wytrzymała dzięki spawalnej konstrukcji. Istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie 10 mm. Podstawa podwyższa szafę o 140 mm.

 

* Szafę można zamówić w trzech wariantach :

  • bez nóżek
  • z nóżkami przykręcanymi - termin realizacji na nóżki wynosi do 2 tygodni
  • z nóżkami stałymi - opcja ta jest tańsza, jednak czas realizacji na taką szafę jest dłuższy niż w przypadku nóżek przykręcanych.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
ModelSus 325 W st
Waga (kg)38 kg
Wymiary zewnętrzne [mm] (wys. x szer. x gł.)1800 x 600 x 490
Grubość blachy0,5 mm
Ilość skrytek10
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:10-skrytkowa szafa metalowa zamykana na klucz SUS 325 W ST
Twoja ocena