1 5 5 stars - "Ok" "To już mój drugi zakup w tym sklepie. Oczywiście znowu jestem bardzo zadowolony. Szafka jest dokładnie taka jak w opisie, a nawet lepsza ;) " To już mój drugi zakup w tym sklepie. Oczywiście znowu jestem bardzo zadowolony. Szafka jest dokładnie taka jak w opisie, a nawet lepsza ;)
1 5 5 stars - "Udany zakup" "Szafka solidna i bezpieczna. Zakup uważam za bardzo udany." Szafka solidna i bezpieczna. Zakup uważam za bardzo udany.
1 5 5 stars - "Zadowolona" "Jestem zadowolona z zakupu. Szafka dotarła do mnie nie naruszona. Produkt dokładnie taki jak w opisie. " Jestem zadowolona z zakupu. Szafka dotarła do mnie nie naruszona. Produkt dokładnie taki jak w opisie.
1 5 5 stars - "Pełen profesjonalizm" "Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, cały zakup przebiegł sprawnie i bez najmniejszych problemów. " Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, cały zakup przebiegł sprawnie i bez najmniejszych problemów.

10-skrytkowa szafa metalowa zamykana na klucz SUS 325 W ST

Strona główna Szafy schowkowe 10-skrytkowa szafa metalowa zamykana na klucz SUS 325 W ST

SUS 325 W   Metalowa szafa ze skrytkami dla 10 osób, osobne zamki to model, który znakomicie sprawdzać będzie się w każdym pomieszczeniu socjalnym. Jej konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałej blachy oraz profili zamkniętych. Metalowa szafa z naszego sklepu internetowego biuromarket posiada cylindryczne zamknięcie wraz z ryglowaniem, które stanowi skuteczną ochronę przed dostępem do jej wnętrza osób niepowołanych. Posiadać może ona nóżki stałe, przykręcane lub być pozbawiona tego elementu.

-20%
Normalna cena 1 217,70 zł 990,00 zł Nasza cena 792,00 zł 974,16 zł
W magazynie 0 szt.
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SUS 325 W ST

10-skrytkowa szafa metalowa zamykana na klucz SUS 325 W ST

Normalna cena 1 217,70 zł 990,00 zł Nasza cena 792,00 zł 974,16 zł
W st
W lx

Jedną z szaf skrytkowych dostępnych w naszym sklepie internetowym jest SUS 325 W   Metalowa szafa ze skrytkami dla 10 osób, osobne zamki. To niezwykle funkcjonalny mebel, z którego korzystać może aż 10 osób. Metalowa szafa posiada po 5 skrytek w 2 pionowych rzędach. Każdą z komór przypisać można do danego pracownika, wykorzystując do tego celu wizytownik. Metalowa szafa została wykonana z blachy oraz profili zamkniętych, co gwarantuje jej wytrzymałość oraz stabilność. Posiada ona zamykanie cylindryczne z ryglowaniem, które skutecznie zabezpiecza znajdujące się w jej wnętrzu przedmioty. Do wyboru są 3 różne wersje szafy metalowej. Może ona posiadać nóżki przykręcane, stałe lub być ich pozbawiona. W znaczący sposób ułatwia to dopasowanie jej do indywidualnych preferencji. Szafa jest dostępna w kilkunastu wersjach kolorystycznych.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta Sus 325 W st
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Wymiary (wysokość) 1800
Wymiary (szerokość) 600
Wymiary (głębokość) 490
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:10-skrytkowa szafa metalowa zamykana na klucz SUS 325 W ST
Twoja ocena