1 5 5 stars - "biurko stworzone do gabinetu" "W gabinecie lekarskim bardzo dobrze sprawdza mi się to biurko. Zależało mi na solidnym wykonaniu i wygodzie, tutaj to wszystko mam. " W gabinecie lekarskim bardzo dobrze sprawdza mi się to biurko. Zależało mi na solidnym wykonaniu i wygodzie, tutaj to wszystko mam.
1 5 5 stars - "Idealne do gabinetu" "Jestem zadowolony z zakupu biurka, masywne i bardzo wygodne do pracy, dużym plusem jest to, że wszystkie kartoteki pacjentów mam na wyciągnięcie ręki. " Jestem zadowolony z zakupu biurka, masywne i bardzo wygodne do pracy, dużym plusem jest to, że wszystkie kartoteki pacjentów mam na wyciągnięcie ręki.

Metalowe biurko BIM 212S na kartoteki medyczne

Strona główna Biurka lekarskie Metalowe biurko BIM 212S na kartoteki medyczne

Biurko lekarskie Bim 212s to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego. Stanowi także newralgiczny mebel medyczny gabinetu pielęgniarskiego. Obok szafki lekarskiej jest to jeden z bardziej istotnych sprzętów na terenie prywatnej praktyki, at a także w placówkach o przeznaczeniu publicznym. Meble medyczne wyposażone są w kontenerki zamykane z półką bądź szuflady zamykane do przechowywania dokumentów oraz kartotek pacjentów. Metalowe biurko lekarskie zbudowane jest z dwóch szuflad dostosowanych do przechowywania kart chorób pacjentów. Wszystkie szuflady są zamykane na klucz.

-12%
Normalna cena 2 464,92 zł 2 004,00 zł Nasza cena 1 783,00 zł 2 193,09 zł
W magazynie 1 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: BIM 212s

Metalowe biurko BIM 212S na kartoteki medyczne

Normalna cena 2 464,92 zł 2 004,00 zł Nasza cena 1 783,00 zł 2 193,09 zł

Metalowe Biurko lekarskie Bim 212 S to metalowy mebel przeznaczony do zastosowania w powierzchniach medycznych. Mebel medyczny zbudowany jest z dwóch większych metalowych szuflad zamykanych oddzielnie na zamek kluczowy. Każda dostosowana została do formatów kart chorób pacjentów. W zestawie znajdują się dwa oddzielne klucze. Blat biurka lekarskiego wykonany został z płyty pokrytej melaminą. Dzięki temu powierzchnia ta jest nie tylko wygodna, ale także może być dezynfekowana przy użyciu mocniejszych detergentów. Szafka aktowa standardowo znajduje się po lewej stronie, istnieje możliwość umieszczenia kontenerka także po prawej stronie. Wystarczy zgłosić taką sposobność przy składaniu zamówienia. Całość dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych pochodzących z palety RAL. Biurko lekarskie malowane jest proszkowo, dzięki czemu odporne jest na powstawanie korozji, a także występowanie pomniejszych uszkodzeń wynikających z eksploatacji, takich jak zarysowania bądź obicia.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta Bim 212s
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Waga (kg) 68 kg
Wymiary (wysokość) 740-770
Wymiary (szerokość) 1200
Wymiary (głębokość) 600
Wymiary wewnętrzne szuflad 2
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowe biurko BIM 212S na kartoteki medyczne
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie