Szafka na ubrania BHP SUM 420 W ST zamykana w 3 punktach

Strona główna Meble metalowe Meble socjalne BHP Szafy ubraniowe BHP Szafka na ubrania BHP SUM 420 W ST zamykana w 3 punktach

Dwudrzwiowa szafa ubraniowa SUM 420 W st jest zamykana w trzech punktach przez zamek ryglowy. Wieniec dolny szafy ubraniowej jest wykonany z blachy ocynkowanej. Grubość blachy wykorzystanej do produkcji szafy wynosi 0,8 mm dla wieńca i drzwi, pozostałe elementy szafy są wykonane z blachy o grubości 0,6 mm.Wentylacja szafy ubraniowej SUM 420 W st zamykanej w trzech punktach odbywa się poprzez system otworów wentylacyjnych. Zastrzeżona znakiem przemysłowym perforacja o nowoczesnym designie umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Szafa ubraniowa jest wyposażona w stabilną półkę wewnętrzną. Światło pomiędzy nią a wieńcem wynosi 300 mm. Po zewnętrznej stronie drzwi znajduje się samoprzylepny wizytownik, pozwalający spersonalizować szafę...

-20%
Normalna cena 861,00 zł 700,00 zł Nasza cena 560,00 zł 688,80 zł
W magazynie 1 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SUM 420 W ST 3PKT

Szafka na ubrania BHP SUM 420 W ST zamykana w 3 punktach

Normalna cena 861,00 zł 700,00 zł Nasza cena 560,00 zł 688,80 zł

Metalowe meble socjalne firmy Malow gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach fitness, na basenach, itd. Odpowiednie zaaranżowanie tych pomieszczeń uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby, zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy, nauki. Meble socjalne znacznie zwiększają przestrzeń użytkową pomieszczeń.

Dwudrzwiowa szafa ubraniowa SUM 420 W st jest zamykana w trzech punktach przez zamek ryglowy. Wieniec dolny szafy ubraniowej jest wykonany z blachy ocynkowanej. Grubość blachy wykorzystanej do produkcji szafy wynosi 0,8 mm dla wieńca i drzwi, pozostałe elementy szafy są wykonane z blachy o grubości 0,6 mm.Wentylacja szafy ubraniowej SUM 420 W st zamykanej w trzech punktach odbywa się poprzez system otworów wentylacyjnych. Zastrzeżona znakiem przemysłowym perforacja o nowoczesnym designie umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Szafa ubraniowa jest wyposażona w stabilną półkę wewnętrzną. Światło pomiędzy nią a wieńcem wynosi 300 mm. Po zewnętrznej stronie drzwi znajduje się samoprzylepny wizytownik, pozwalający spersonalizować szafę.

Standard wyposażenia szafy ubraniowej SUM 420 W st zamykanej w 3 punktach:

  • plastikowy drążek,

  • wieszaki ubraniowe,

  • lusterko,

  • haczyk na ręcznik,

  • półka nad drążkiem,

  • przegroda wewnętrzna,

  • do wyboru 16 kolorów bez dopłaty,

  • różne typy zamków do wyboru,

  • atesty, certyfikaty, deklaracje.Dzięki przewidzianemu wyposażeniu dodatkowemu dwudrzwiowa szafa ubraniowa SUM 420 W st zamykana w 3 punktach zyskuje nowy wyższy standard oraz zwiększa swoją praktyczność:

daszki - pomagają w utrzymaniu czystości,

cokoły i podstawy - gwarantują funkcjonalność i ergonomię,

siedziska podstaw - tworzą trzy lakierowane listwy drewniane lub listwy plastikowe. Wszystkie podstawy podwyższają szafę o 390 mm.

Istnieje również możliwość zamówienia szaf z kluczem MASTER umożliwiającym otwarcie określonej liczby zamków. Dostępne są też inne zamki na zamówienie za dopłatą: - zamek cylindryczny odporny na wilgoć, - zamki na monety (E) - moneta zwrotna (F) lub moneta bezzwrotna (G), - zamki szyfrowe mechaniczne (H) i elektroniczne (I) oraz inne - na życzenie klienta.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SUM 420 W ST
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Waga (kg) 41 kg
Wymiary (wysokość) 1800
Wymiary (szerokość) 800
Wymiary (głębokość) 500
Grubość blachy Wieniec dolny drzwi: 0,8 mm; pozostałe elementy szafy:0,6 mm
Ilość półek 2
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafka na ubrania BHP SUM 420 W ST zamykana w 3 punktach
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie