1 5 5 stars - "Ok" "Szafka okazała się wręcz niezbędna. Nie wiem jak sobie wcześniej bez niej radziłam. Polecam" Szafka okazała się wręcz niezbędna. Nie wiem jak sobie wcześniej bez niej radziłam. Polecam
1 5 5 stars - "Super" "Szafka bardzo się przydała. Duży plus dla was za zabezpieczenie przesyłki oraz czas dostawy." Szafka bardzo się przydała. Duży plus dla was za zabezpieczenie przesyłki oraz czas dostawy.
1 5 5 stars - "Przydatny" "Szafka bardzo się przydała. Jakość produktu bardzo dobra, a cenna atrakcyjna. " Szafka bardzo się przydała. Jakość produktu bardzo dobra, a cenna atrakcyjna.
1 5 5 stars - "Super" "Nie wiem jak wcześniej sobie radziliśmy w firmie bez takich skrzyneczek na klucze. Dzięki takiemu rozwiązaniu praktycznie nie musimy szukać klucza. Wcześniej wszystkie mieliśmy pochowane po szufladach i znalezienie tego jedynego zajmowało nawet 10 min. " Nie wiem jak wcześniej sobie radziliśmy w firmie bez takich skrzyneczek na klucze. Dzięki takiemu rozwiązaniu praktycznie nie musimy szukać klucza. Wcześniej wszystkie mieliśmy pochowane po szufladach i znalezienie tego jedynego zajmowało nawet 10 min.
1 5 5 stars - "polecam" "Świetny meble bardzo był nam potrzebny w firmie teraz chociaż mamy klucze wszystkie w jednym miejscu. Cena również bardzo konkurencyjna polecam" Świetny meble bardzo był nam potrzebny w firmie teraz chociaż mamy klucze wszystkie w jednym miejscu. Cena również bardzo konkurencyjna polecam

Szafka na klucze SK 50/S z haczykami mocowanymi na stałe przeszklona LEOMAR

Strona główna Metalowe szafki na klucze Szafka na klucze SK 50/S z haczykami mocowanymi na stałe przeszklona LEOMAR

Nie bez powodu na rozwiązanie trudnych sytuacji mówi się, że jest jej kluczem, dlatego też szafka na klucze SK 50/S z haczykami mocowanymi na stałe przeszklona LEOMAR to niezbędny element wyposażenia wszędzie tam, gdzie te niezwykle ważne drobiazgi odgrywają kluczową rolę! Koniec z poszukiwaniami właściwego klucza, koniec ze żmudnym rozplątywaniem kolejnego pęku kluczy. Dzięki szafce na klucze każdy klucz będzie na swoim dedykowanym haczyku i wreszcie zapanuje ład i porządek!

-21%
Normalna cena 270,60 zł 220,00 zł Nasza cena 174,80 zł 215,00 zł
W magazynie 1 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 4 tygodnie

Kod produktu: SK 50/S

Szafka na klucze SK 50/S z haczykami mocowanymi na stałe przeszklona LEOMAR

Normalna cena 270,60 zł 220,00 zł Nasza cena 174,80 zł 215,00 zł

Skrzynka na klucze, w której można wygodnie powiesić klucze pozwoli na oszczędność nie tylko czasu, ale i nerwów. Posiada pięć rzędów, a w każdym z nich znajduje się 10 na stałe przymocowanych haczyków, z przypisanymi do siebie numerami. Każdy rząd opatrzony jest innym kolorem, co pozwala na lepszą organizację i przypisanie kluczy do odpowiednich miejsc. Szafka na klucze SK 50/S z haczykami mocowanymi na stałe, którą oferujemy w naszym sklepie BiuroMarket, wykonana jest z wysokiej jakości metalu, dzięki czemu jest solidna. Jej główną zaletą są wykonane z mocnego szkła hartowanego drzwiczki, całkowicie przezroczyste, które pozwalają na wgląd w klucze bez konieczności otwierania całej szafki i sprawdzania, czy wszystko jest na swoim miejscu. Szafka na klucze zajmuje niewiele miejsca, a przy tym pozwala na przechowywanie aż 50 kluczy. Doskonale więc sprawdzi się w dużym zakładzie pracy, hotelu czy szkole. Koniec z poszukiwaniem właściwego klucza dzięki szafce na klucze SK 50/S z haczykami mocowanymi na stałe, wszystkie będą na swoim miejscu.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SK 50/S
Producent Leomar
Wysyłka 24 godziny
Model SK 50/S
Waga (kg) 4,3 kg
Wymiary zewnętrzne [S x W x Gł] 350 x 520 x 60 mm
Wymiar zewnętrzny (wysokość) 350
Wymiar zewnętrzny (szerokość) 520
Wymiar zewnętrzny (głębokość) 60
Rodzaj zamknięcia zamek kluczowy
Ilość haczyków 50
Rodzaj listew Stałe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafka na klucze SK 50/S z haczykami mocowanymi na stałe przeszklona LEOMAR
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie