Szafka na klucze SKR 60 z ruchomymi haczykami LEOMAR

Strona główna Metalowe szafki na klucze Szafka na klucze SKR 60 z ruchomymi haczykami LEOMAR

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy metalową szafkę na klucze SKR 60. Co wyróżnia ten model? To przede wszystkim niezwykła staranność wykonania oraz wynikająca z niej trwałość, a także duża pojemność kasetki oraz jej niezawodność. Szafka z łatwością pomieści 60 pojedynczych kluczy lub niewielkich kompletów, gwarantując im odpowiednie zabezpieczenie i ergonomiczne rozmieszczenie. Dzięki swoim niekwestionowanym walorom model ten znajduje szerokie zastosowanie i cieszy się wysoką popularnością wśród Klientów.

-15%
Normalna cena 296,43 zł 241,00 zł Nasza cena 204,85 zł 251,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 296,43 zł brutto
Wysyłka: 48H

Kod produktu: SKR 60

Szafka na klucze SKR 60 z ruchomymi haczykami LEOMAR

Normalna cena 296,43 zł 241,00 zł Nasza cena 204,85 zł 251,97 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SKR 60
Producent Leomar
Wymiary zewnętrzne [S x W x Gł] 350 x 320 x 60
Wymiar zewnętrzny (wysokość) 350
Wymiar zewnętrzny (szerokość) 320
Wymiar zewnętrzny (głębokość) 60
Rodzaj zamknięcia zamek kluczowy
Ilość haczyków 60
Rodzaj listew Ruchome
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafka na klucze SKR 60 z ruchomymi haczykami LEOMAR
Twoja ocena

W wielu miejscach – takich jak średnie oraz duże firmy, hotele, pensjonaty, szkolne bursy, czy akademiki – odpowiednie zabezpieczenie kluczy do poszczególnych pomieszczeń jest sprawą kluczową. Zwiększa ono bowiem poczucie bezpieczeństwa wszystkich pracowników lub gości, gwarantując im tym samym spokój psychiczny. Pomocna w wypełnieniu tego istotnego zadania jest metalowa szafka na klucze SKR60, którą znaleźć można w asortymencie naszego sklepu Biuro Market.

Kasetka na klucze wykonana została z mocnego i wytrzymałego, starannie wyselekcjonowanego metalu, który zapewnia jej wysoką trwałość i odporność, zarówno na intensywne użytkowanie, jak i na korozję. Szafka wyposażona została w ruchome, kolorowe listwy oraz 60 numerowanych haczyków. Wyposażenie szafki umożliwia swobodne rozmieszczenie kluczy na niemal dowolnej wysokości, jak również praktyczne ich pogrupowanie, a także sprawne odnalezienie wybranej sztuki. Nowoczesna kasetka wyposażona została także w specjalny zamek kluczowy, który dodatkowo zabezpiecza jej zawartość.

Produkty wybrane dla Ciebie