1 5 5 stars - "polecam" "Identyfikatory w bardzo konkurencyjnej cenie, a do tego naprawdę dobrej jakości. Zamówiłam kilka sztuk ale na pewno jeszcze domówię polecam" Identyfikatory w bardzo konkurencyjnej cenie, a do tego naprawdę dobrej jakości. Zamówiłam kilka sztuk ale na pewno jeszcze domówię polecam

Identyfikator / Zawieszka Do Klucza Leomar

Strona główna Metalowe szafki na klucze Identyfikator / Zawieszka Do Klucza Leomar

Dla wielu osób coś tak prostego, jak identyfikator do kluczy może być prawdziwym zbawieniem! Dzięki niemu skończy się problem ciągłych poszukiwań, nierozpoznawania odpowiedniego klucza, siłowych prób dopasowania tego, który wydawał się dobry. Niewielka, plastikowa zawieszka do kluczy pozwoli oszczędzić czas i nerwy, a dzięki możliwości wybrania odpowiedniego koloru, doskonale sprawdzi się tam, gdzie ilość kluczy przyprawia o ból głowy. Ten mały gadżet okaże się prawdziwym skarbem zarówno w domu, jak i biurze.

Normalna cena 0,74 zł 0,60 zł Nasza cena 0,51 zł 0,63 zł
W magazynie 0 szt.
Kolejne sztuki: 24 godziny

Kod produktu: IDENTYFIKATOR

Identyfikator / Zawieszka Do Klucza Leomar

Normalna cena 0,74 zł 0,60 zł Nasza cena 0,51 zł 0,63 zł

Identyfikator do kluczy to idealny sposób na to, by wśród kluczy wreszcie zapanował porządek. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest ich wyjątkowo dużo – w hotelach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, a także w domu, w którym nie brakuje pomieszczeń zamykanych na klucz. W naszym sklepie BiuroMarket dostępne są zawieszki na klucze w pięciu intensywnych, dobrze widocznych kolorach, by każdy mógł dopasować odpowiedni do siebie lub też zadedykować każdemu pomieszczeniu inny. Klucze przytwierdza się do nich za pomocą dołączonego kółeczka. Poza kolorami, identyfikatory do kluczy posiadają także ramkę, w której można umieścić karteczkę z nazwą lub numerem pomieszczenia. Każda z nich ma również otwór, który umożliwia powieszenie na haczyku. Zawieszki na klucze stworzone są z wysokiej jakości plastiku, są niewielkie, płaskie i lekkie, co umożliwia noszenie ich w kieszeni czy portfelu. Dzięki nim, identyfikacja odpowiedniego klucza przestanie być jakimkolwiek wyzwaniem, co pozwoli uniknąć pomyłek, a tym samym zaoszczędzić czas i nerwy.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta Identyfikator / zawieszka do klucza
Producent Leomar
Wysyłka 24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Identyfikator / Zawieszka Do Klucza Leomar
Twoja ocena