1 5 5 stars - "prosta apteczka" "Solidna i prosta apteczka, bardzo dobrze wykonana. Posiada szybkę, dzięki czemu można szybko spojrzeć co jest w środku. " Solidna i prosta apteczka, bardzo dobrze wykonana. Posiada szybkę, dzięki czemu można szybko spojrzeć co jest w środku.
1 5 5 stars - "przeszklona apteczka" "Standardowo wyglądająca apteczka z przeszklonym przodem. Bardzo praktyczne rozwiązanie, wykonana solidnie i z zamknięciem na klucz. Polecam jeśli ktoś szuka czegoś w takim stylu :) " Standardowo wyglądająca apteczka z przeszklonym przodem. Bardzo praktyczne rozwiązanie, wykonana solidnie i z zamknięciem na klucz. Polecam jeśli ktoś szuka czegoś w takim stylu :)
1 5 5 stars - "fajna apteczka" "Bardzo fajna apteczka, przejrzyste drzwiczki mają swoje zalety. Solidna, polecam" Bardzo fajna apteczka, przejrzyste drzwiczki mają swoje zalety. Solidna, polecam

Apteczka na lekarstwa z szybą na klucz AP 1/s

Strona główna Apteczki metalowe Apteczka na lekarstwa z szybą na klucz AP 1/s

Apteczka AP 1/S z drzwiami szklanymi pomieści wszystko, co niezbędne, by udzielić pierwszej pomocy podczas skaleczenia czy innego urazu, zapewniając łatwy dostęp do podstawowych artykułów pierwszej pomocy. Trudno o ważniejszy element wyposażenia biura, a także domu oraz wielu innych miejsc! Apteczka przemysłowa sprawi, że każda działalność będzie bezpieczna, a na wszystkie nieszczęśliwe wypadki będzie można szybko i odpowiednio zareagować. Ułatwi także zachowanie porządku i bieżące uzupełnianie ewentualnych braków.

-15%
Normalna cena 215,25 zł 175,00 zł Nasza cena 148,75 zł 182,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 215,25 zł brutto
Wysyłka: 48H

Kod produktu: AP 1/S

Apteczka na lekarstwa z szybą na klucz AP 1/s

Normalna cena 215,25 zł 175,00 zł Nasza cena 148,75 zł 182,96 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Producent Leomar
Model AP 1/s
Wymiary zewnętrzne [S x W x Gł] 320 x 200 x 120
Wymiar zewnętrzny (wysokość) 320
Wymiar zewnętrzny (szerokość) 200
Wymiar zewnętrzny (głębokość) 120
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Apteczka na lekarstwa z szybą na klucz AP 1/s
Twoja ocena

Apteczka AP 1/S z drzwiami szklanymi, dostępna w naszym sklepie BiuroMarket, wyko-nana jest z wysokiej jakości metalu, który zapewnia jej trwałość i solidność. Jej przezroczyste drzwiczki są zrobione ze szkła hartowanego o grubości 4mm, co umożliwia wgląd w zawartość apteczki i uzupełnianie na bieżąco ewentualnych braków, by nie dać się zaskoczyć. Metalowa apteczka jest niewielka, ale wystarczająca, by pomieścić wszystko, co niezbędne do pomocy w razie skaleczeń czy urazów. Zamykana na kluczyk, w estetycznym, a zarazem uniwersalnym popielatym kolorze nie będzie zbyt inwazyjnym elementem wyposażenia, za to niezwykle istotnym, jeśli chodzi o standardy bezpieczeństwa. Apteczka do biura jest także wyjątkowo trwała, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, by znaleźć dla niej odpowiednie miejsce. Jest odporna na lekkie uderzenia i otarcia, więc swobodnie można ją umieścić w ciągu komunikacyjnym, a jej prosty wygląd nie będzie zwracał na siebie uwagi. Dzięki możliwości powieszenia, apteczka AP 1/S z drzwiami szklanymi pozwala na oszczędność miejsca w przestrzeni biurowej.

Produkty wybrane dla Ciebie