Wózek na tablety to propozycja, która idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność bezpiecznego przechowywania oraz bezproblemowego ładowania tabletów. Wózek może być wykorzystywany na uczelniach, w szkołach, salach konferencyjnych, zakładach pracy czy magazynach, w których pracownicy obsługują tablety. W przeciwieństwie do zwykłych szafek czy sejfów wózek na tablety umożliwia przechowywanie, przewożenie oraz ładowanie do kilkudziesięciu tabletów lub smartfonów. Wózek posiada stabilne kółka, dzięki czemu może być intensywnie użytkowany, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo.

Szybkie ładowanie i sprawne przemieszczanie

Cały układ elektroniczny wózka został zaprojektowany w ten sposób, by zapobiegać występowaniu przepięć i przeciążeń; jest także zabezpieczony przed przegrzaniem. Wszystko to sprawia, że możesz bez problemu jednocześnie ładować kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tabletów. Gniazda USB zostały wyposażone w diody LED. Dzięki temu otrzymujesz prosty i zarazem niezawodny wskaźnik prawidłowego działania układu. Niezawodny hamulec oraz dodatkowe gumowe zabezpieczenia narożników sprawiają, że szafka może być użytkowana na co dzień – również w trudniejszych warunkach. Nie musisz codziennie zbierać wszystkich tabletów, przenosić do stanowiska i podłączać do ładowania. Zamiast tego postaw na wygodny wózek, który możesz podprowadzić w dowolne miejsce.

Estetyka i niezawodność

Dzięki zamkowi kluczowemu z blokadą w dwóch punktach tablety są także zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych. Wózki na tablety dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: podstawowy model wykonany został z blachy w kolorze szarym, choć na życzenie Klientów zapewniamy także inne kolory. Dzięki temu wózek może stać się integralną częścią wyposażenia klasy czy sali konferencyjnej. Postaw na niezawodność oraz bezpieczeństwo i sięgnij po profesjonalny wózek na tablety. Ogranicznik czasowy sprawia, że jedno ładowanie trwa jedynie do 5 godzin, dzięki czemu wózek z jednej strony zabezpiecza przed nadmierną eksploatacją baterii, z drugiej z kolei – umożliwia oszczędzanie energii elektrycznej.