Szacuje się, że 2 na 3 osoby mają co najmniej jeden telefon komórkowy. To dzisiaj bardzo cenny gadżet, który służy nie tylko komunikacji, ale także zastępuje nam kalendarz, portfel czy mapę. Rzadko rozstajemy się ze swoim smartphonem, jednak są sytuacje, w których nie możemy mieć go przy sobie. Jako prezes firmy, dyrektor lub przedsiębiorca powinieneś zadbać, aby Twoi pracownicy, klienci i kontrahenci mogli bezpiecznie przechować telefon na czas spotkania. Jak? Wyposażając firmę w szafę na telefony komórkowe. Pozwoli Ci to nie tylko uniknąć niezręcznych sytuacji, ale również podniesie standard firmy.

Szafka na telefony – dlaczego warto ją mieć?

Komórka to dość mała rzecz i nie trudno ją zgubić. Czasami może być po prostu niewygodnie mieć ją przy sobie, na przykład podczas przyjęcia albo w hotelowym barze. Nie wszyscy jednak chcą rozstawać się ze swoim telefonem, warto więc umożliwić gościom schowanie jej w szafce na telefony. Osobny klucz daje gwarancję, że nikt poza właścicielem telefonu się do niego nie dostanie i przedmiot będzie bezpieczny, a goście nie będą musieli się martwić. Inwestując w depozytor na telefony komórkowe podniesiesz więc standard swojej firmy. Tym bardziej, że oprócz smartphona można schować w nim portfel, klucze, dokumenty lub inne niewielkie przedmioty osobiste.

Zapewniamy, że jest to opłacalna inwestycja. Zwłaszcza, że większość dostępnych modeli na rynku wyróżnia proszkowa technologia malowania, dzięki czemu są zabezpieczone przed korozją, odpryskiwaniem farby i urazami mechanicznymi. Przekłada się to na ich estetyczny wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Poza tym masz naprawdę wiele możliwości, jeśli chodzi ilość skrytek. Możesz wybrać model zarówno z pięcioma, jak i dziewięćdziesięcioma skrytkami. To także bardzo wytrzymałe i estetyczne meble metalowe. Nowoczesny design sprawia, że szafki na telefony nie są nudnymi, szarymi meblami, lecz stylowym elementem wyposażenia holu, biura lub recepcji. Cechuje je także wiele możliwości konstrukcyjnych, bowiem większość depozytorów na telefony komórkowe można zarówno postawić na podłodze, jak i zawiesić na ścianie, co daje dużą swobodę aranżacyjną.

Szafki na telefony komórkowe – gdzie się ich używa?

Szafki na telefony komórkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest zwiększony nadzór oraz podwyższony poziom bezpieczeństwa. Nowoczesne modele dostępne na rynku są bowiem solidne i posiadają osobne zamki patentowe. Zazwyczaj składają się z kilku lub kilkunastu skrytek, z których każda jest zamykana na oddzielny klucz. Nadają się więc do przedsiębiorstw i firm, w których będzie korzystać z nich dużo osób. Mowa tu na przykład o bankach, urzędach, placówkach pocztowych, hotelach, posterunkach policji, aresztach i więzieniach. Jesteśmy zdania, że w każdej firmie przyda się depozytor na telefony komórkowe. Dlaczego? Ponieważ szafka na telefony zapewnia poczucie bezpieczeństwa i to nie tylko w strefach o zwiększonym ryzyku, podnosi standard placówki, a jej dodatkową zaletą jest również to, że można schować w niej różne inne przedmioty osobiste.

Najlepsze szafki depozytowe na telefony komórkowe

Jeśli zastanawiasz się, jaką szafkę na telefony komórkowe wybrać, musisz wiedzieć, że wszystko zależy od powierzchni, którą dysponujesz, rodzaju Twojej firmy, zapotrzebowania na konkretną ilość skrytek oraz oczywiście od zasobności Twojego portfela. Zachęcamy, aby wybór każdego mebla biurowego był przemyślany. Tylko wtedy nie będziesz żałować jego zakupu.

Jeśli masz duże przedsiębiorstwo, wybierz model, który posiada na przykład trzydzieści pięć skrytek. Warto zdecydować się na mebel, który można zarówno postawić na ziemi, jak i powiesić na ścianie. Średnim firmom polecamy depozytor na telefony komórkowe z nieco mniejszą ilością komór, z których oczywiście każda jest zamykana osobnym zamkiem. Małe firmy natomiast mogą zainwestować w pięcio skrytkowy depozytor wykonany z wysokiej jakości blachy stalowej. Co ważne, szafki na telefony są najczęściej dostępne w kilku kolorach z palety RAL, dzięki czemu z łatwością dopasujesz model do stylu wnętrza. Wszystkie też zostały pomalowane w technologii proszkowej, co chroni je przed wszelkimi urazami mechanicznymi.

Czy producent depozytorów na telefony komórkowe ma znaczenie?

Odpowiedź brzmi – tak. Tylko wybór sprawdzonej i renomowanej firmy da Ci satysfakcję z zakupu i gwarancję wysokiej jakości produktu. Ciekawym rozwiązaniem są szafki na telefony komórkowe polskiego producenta mebli metalowych – firmy Malow. Marka cieszy się zaufaniem użytkowników na całym świecie. Szafy Malow to jedne z najpopularniejszych produktów na rynku. Cechują się solidną konstrukcją i wykonaniem z wysokiej jakości blachy stalowej. Na uwagę zasługuje również ich proszkowa technologia malowania. Producent słynie także z dbałości o każdy szczegół oraz stosowania autorskich i nowoczesnych rozwiązań. Dokłada wszelkich starań, aby zarówno jego szafki na telefony, jak i pozostałe produkty były maksymalnie funkcjonalne, ergonomiczne i estetyczne.

Nowoczesne szafy na telefony komórkowe znajdziesz na naszej stronie.