Szafki skrytkowe i meble socjalne z perspektywy pracodawcy

Nie każdy ma świadomość, że to właśnie meble metalowe i wyposażenie biurowe posiadają nieograniczone wręcz zastosowania. Stanowią niezwykle ważny aspekt, jeśli chodzi o podstawowe wykonywanie obowiązków. W jaki sposób? Każdy pracownik pozostawia w szafce szatniowej swoje rzeczy osobiste. Jednak portfel i komórkę lepiej jest umieścić w osobnym meblu metalowym. Dlaczego? W głównej mierze ze względu na bezpieczeństwo. Tutaj najlepszym wyjściem będą tzw. szafki skrytkowe, które praktycznie  zawsze były utożsamiane tylko z małymi pojemnikami. W praktyce mogą być one zagospodarowane jednak zdecydowanie w sposób bardziej uniwersalny. Meble socjalne posiadają szeroki wachlarz zastosowań, które można dopasować perfekcyjnie do swoich indywidualnych potrzeb.

Meble socjalne i w szczególności szafki skrytkowe

Wyposażenie firmy wymaga przedsięwzięcia odpowiednich kroków już od zaplecza. Na początek bardzo ważne będą meble socjalne. Dotyczy to zarówno szafek szatniowych, jak i wyposażenia kuchni oraz zabezpieczenia mienia należącego do pracowników. Do Szafka metalowa to idealny pojemnik przeznaczony jednak tylko i wyłącznie na ubrania lub rzeczy osobiste o niskiej wartości. Dlaczego? Głównie ze względu na to, że lepiej jest umieścić portfel i komórkę w szafce skrytkowej w okolicy recepcji. Dzięki temu cały mebel metalowy jest na widoku i zyskuje dzięki temu dodatkową ochronę. Ponadto nie jest to jedyna rola szafek skrytkowych, gdyż szafka skrytkowa SKA1 została np. zaprojektowana w celu przechowywania hełmów pracowników na budowach. Ponadto na tym możliwości mebla socjalnego się nie kończą. W praktyce mała i solidna szafka skrytkowa znajduje dużo więcej zastosowań. Jakich konkretnie?

Na czym polega główna zaleta zakupu szafki skrytkowej SKA1?

W tym aspekcie przede wszystkim chodzi o modułowość. Meble socjalne w wielu przypadkach mają doskonały charakter, jeśli chodzi o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni nawet w ograniczonych pod tym kątem pomieszczeniach. Dzięki szafkom skrytkowym SKA1 bardzo łatwo stworzysz stojące kolumny pionowe, które zmieszczą się praktycznie w każdym kącie. Dodatkowo możesz również metalowe szafki zamontować w orientacji poziomej i zawiesić pod sufitem lub ułożyć na sobie. Ponadto szafki skrytkowe  to perfekcyjny wybór do zabudowy wnęk w ścianie bądź pod schodami. Szafki skrytkowe SKA1 to dobra decyzja dla pracodawców, którzy potrzebują mebli socjalnych perfekcyjnych dla każdego wnętrza.

Do czego przydadzą się szafki skrytkowe oprócz zabezpieczenia kasków?

Meble socjalne mogą być zastosowane jako skrytka przy łóżku. Ponadto mała szafka metalowa to perfekcyjny dodatek do biurka lub stołu warsztatowego. W tym aspekcie rozwiązania ograniczone są tylko i wyłącznie meblami warsztatowymi bądź wyposażeniem biurowym, które posiadamy bezpośrednio na miejscu. Szafka skrytkowa SKA1 bez problemu może zostać zawieszona na ścianie i w ten sposób sprawdzi się jako schowka w składziku lub po prostu docelowo szafka szatniowa na hełm i mniejsze elementy wchodzące w skład podstawowego wyposażenia każdego pracownika. Szafki warsztatowe i przy tym meble socjalne idealne będą także w garażu czy zwykłym domowym warsztacie. Wszystko w tym aspekcie zależy od potrzeb i budżetu. Szafka skrytkowa nadaje się zarówno do prywatnej piwnicy, jak i przechowywania wszystkich najważniejszych sprzętów wchodzących w skład własności przedsiębiorstwa na zapleczu bądź w magazynie.

Czy szafki skrytkowe SKA1 mają jeszcze inne zastosowanie?

Zdecydowanie tak! Czy wyobrażasz sobie meble socjalne w pokoju dziecka? Dlaczego nie? Całość można skręcić ze sobą i przez to zaoszczędzić masę miejsca. Warto wspomnieć, że szafki skrytkowe oraz wszelkie inne meble metalowe dostosowane do przestrzeni pracowniczych produkowane są w zupełnie innym standardzie niż produkty dostępne w popularnych dyskontach. Wystarczy taką szafkę skrytkową SKA1 dostawić do biurka, dziecięcego łóżka lub ściany, aby wykorzystać w pełni jej potencjał. Bez problemu z meblami socjalnymi stworzysz małych wymiarów podręczną szafkę na przybory szkolne czy ubrania lub zabawki.

Dlaczego warto przemyśleć szafki szatniowe lub meble socjalne?

Ze względu na małe gabaryty i możliwość szybkiego skręcania. Prostota w użytkowaniu i komfort korzystania z możliwością podwieszania idealnie nadają się do zabudowy małych pomieszczeń. Zakup mebli socjalnych to dobra decyzja wszędzie tam, gdzie nie da się zamontować większych mebli metalowych. Przy pomocy szafek skrytkowych SKA1 łatwo zagospodarujesz przestrzenie i pomieszczenia. Sprawdź sam!