System klucza generalnego to rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się w dużych firmach. Wiąże się ono z dużą wygodą: zgodnie z działaniem systemu właściciel posiada jeden klucz, który otwiera wszystkie zamki, natomiast pracownicy otrzymują klucze, dzięki którym mają dostęp tylko do części pomieszczeń. System klucza generalnego doskonale sprawdzi się również w przypadku wspólnot mieszkaniowych: lokatorzy otrzymują jeden klucz, za pomocą którego mogą otwierać na przykład drzwi wejściowe do klatki, drzwi do piwnicy oraz śmietnik. Możesz z powodzeniem zainstalować taki system również w domu jednorodzinnym: dzięki temu nie musisz nosić ze sobą wielu kluczy. Wystarczy odpowiednio rozplanować montaż zamków, dzięki czemu jednym kluczem otworzysz furtkę, bramę, drzwi do garażu czy boczne wejście.

Jeśli zdecydujesz się na system Mul-T-Lock w firmie, biurze lub zakładzie pracy, dzięki odpowiedniemu projektowi zaoszczędzisz również część środków, które należałoby przeznaczyć na tradycyjne dorabianie kluczy dla wszystkich pracowników lub wymienianie zamków w poszczególnych częściach firmy. Rozwiązanie, w którym wykorzystywany jest jeden klucz jest wygodne nie tylko dla pracodawcy, ale również wszystkich użytkowników.

Obawiasz się o bezpieczeństwo systemu? Multilock to produkty spełniające najbardziej wymagające standardy odnośnie kwestii bezpieczeństwa. Dorobienie pojedynczego klucza bez kontroli właściciela jest praktycznie niemożliwe. Aby dorobić klucze konieczne jest skorzystanie ze specjalnie założonego panelu klienta, a przed złożeniem zamówienia przeprowadzona zostaje również weryfikacja. Cały system wyposażono w dodatkowe zabezpieczenia, dzięki którym użycie wytrychów lub wiercenie jest bezcelowe. Po system klucza generalnego sięgają klienci na całym świecie: zarówno indywidualni, jak i firmy. Wybierając system od renomowanych producentów zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Postaw na wygodę i uwolnij swoje kieszenie od wielu niepotrzebnych kluczy na rzecz jednego elementu.