Aktualny Rynek wynajmu nieruchomości, w tym platformy takie jak CozyCozy czy Airbnb, stawia przed właścicielami wyzwania związane z elastycznością, bezpieczeństwem i stosowaniem innowacyjnych technologii. Inteligentny zamek Yale Linus Smart Lock L2, dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i solidności, jest doskonałym rozwiązaniem spełniającym te oczekiwania, zapewniając właścicielom oraz gościom niezrównany poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.


Zamek elektroniczny LINUS L2 smart

Bezpieczeństwo i kontrola dostępu

Z Yale Linus Smart Lock L2 właściciele nieruchomości mogą efektywnie zarządzać dostępem do swoich obiektów z każdego miejsca na świecie. Dzięki funkcji wirtualnych kluczy jest możliwe generowanie czasowych kodów dostępu dla gości, co eliminuje konieczność fizycznego przekazywania kluczy i zwiększa poziom bezpieczeństwa. Po zakończeniu pobytu gości, dostęp można natychmiastowo zablokować, co skutecznie redukuje ryzyko dostępu nieuprawnionych osób.


Zamek WiFi z aplikacją Linus

Bez klucza, bez problemu: Yale Smart Keypad do zamka Linus Smart Lock L2

Yale Smart Keypad to nowoczesna klawiatura cyfrowa, która usprawnia zarządzanie dostępem do krótkoterminowo wynajmowanych nieruchomości. W połączeniu z inteligentnym zamkiem Linus Smart Lock L2 i przy wykorzystaniu wbudowanego w zamek Yale Connect Wi-Fi bridge, umożliwia połączenie z Internetem, dzięki czemu mogą współpracować. Dzięki aplikacji Yale Home, właściciel może łatwo tworzyć unikalne kody dostępu, które goście wpisują na klawiaturze. To doskonałe rozwiązanie dla wynajmujących, którzy pragną zapewnić swoim gościom bezpieczny i komfortowy dostęp, eliminując potrzebę przekazywania kluczy fizycznie.


Klawiatura zamka linus, wynajem mieszkań

Elastyczność i wygoda

Yale Linus Smart Lock L2 zapewnia komfort zarówno właścicielom, jak i gościom. Goście mogą łatwo uzyskać dostęp do obiektu za pomocą smartfona, co jest wyjątkowo przydatne przy późnym zameldowaniu lub gdy właściciel nie jest w stanie osobiście przekazać kluczy. Dla właścicieli nieruchomości, zdalne zarządzanie zamkiem pozwala na swobodne dostosowywanie dostępu według bieżących potrzeb, eliminując konieczność ich fizycznej obecności.


Smart lock L2 dla najemców Airbnb

Integracja i monitoring

Integracja inteligentnego zamka Yale Linus Smart Lock L2 z systemami domu inteligentnego umożliwia jeszcze bardziej kompleksowe monitorowanie i zarządzanie nieruchomością. Połączenie zamka z alarmami, kamerami bezpieczeństwa oraz inteligentnym oświetleniem nie tylko podnosi poziom bezpieczeństwa, ale również zwiększa kontrolę właścicieli nad swoją własnością.


Zamek połączony z aplikacją Linus L2

A co w przypadku awarii?

Aby zapewnić ciągły dostęp do Twojej nieruchomości nawet w przypadku awarii internetu, która może zakłócić działanie inteligentnego zamka Yale Linus Smart Lock L2 i dodatkowej klawiatury Yale Smart Keypad, zaleca się montaż skrytki szyfrowanej na tradycyjne klucze. Ponadto, zamek Linus Smart Lock L2 posiada funkcję powiadamiania e-mail o niskim poziomie baterii, która jest aktywowana, gdy poziom baterii spadnie do 20%. Ta dodatkowa funkcja zapewnia, że zawsze będziesz miał dostęp do swojego domu, bez względu na okoliczności. Skrytkę szyfrowaną można znaleźć w naszym sklepie internetowym, oferującym rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa.


Powiadomienie niskiej baterii w zamku

Podsumowanie

Yale Linus Smart Lock L2 jest kluczowym urządzeniem dla każdego właściciela nieruchomości oferowanej na krótkoterminowy wynajem. Dzięki swoim zaawansowanym opcjom bezpieczeństwa, możliwości elastycznego zarządzania dostępem oraz łatwości integracji z systemami inteligentnego domu, stanowi on nieodzowny element w zapewnieniu bezpiecznego, komfortowego i nowoczesnego sposobu wynajmowania.


Jak wygląda aplikacja Smart lock?

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

1. Czy zamek jest wyposażony w połączenie internetowe?

Tak, Yale Smart Lock Linus L2 posiada wbudowane WiFi, co oznacza, że nie jest wymagany dodatkowy mostek łączności.

2. Czy zamek wymaga stałego połączenia z internetem do funkcjonowania?

Tak, zarządzanie ustawieniami zamka i wprowadzanie zmian odbywa się za pośrednictwem połączenia internetowego (WiFi).

3. W jaki sposób mogę przyznać gościom dostęp do mojej nieruchomości?

Możesz wygenerować wirtualne klucze oraz kody dostępu za pomocą aplikacji Yale Access, które następnie udostępnisz swoim gościom. Te kody dostępu mogą być czasowo ograniczone, co zwiększa bezpieczeństwo.

4. Czy zamek działa podczas awarii zasilania?

Tak, Yale Linus Smart Lock L2 działa na baterie, co gwarantuje jego działanie nawet w przypadku awarii zasilania.

5. Jak długo działają baterie w zamku?

Żywotność baterii zależy od częstotliwości używania zamka, płynności otwierania drzwi i ilości dziennych otwarć. Normalnie baterie wytrzymują od 6 do 9 miesięcy.

6. Czy mogę połączyć Yale Linus Smart Lock L2 z innymi urządzeniami inteligentnego domu?

Tak, zamek może być zintegrowany z różnymi urządzeniami i systemami inteligentnego domu, w tym z asystentami głosowymi, co ułatwia kontrolę i zwiększa wygodę użytkowania.

7. Czy korzystanie z aplikacji jest płatne?

Nie, aplikacja Yale Access jest dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android.

8. Co zrobić, jeśli gość nie otrzymał zaproszenia do dostępu?

Jeżeli gość nie otrzymał zaproszenia, sprawdź czy poprawnie wprowadziłeś dane kontaktowe. W razie błędu w numerze telefonu, skoryguj go i wyślij zaproszenie ponownie, pamiętając o dodaniu kodu kraju.

9. Ile zamków lub nieruchomości mogę dodać do mojego konta w aplikacji?

Aplikacja Yale Access nie posiada ograniczeń co do liczby zamków, które można dodać do jednego konta, co umożliwia łatwe zarządzanie wieloma nieruchomościami.

10. Jak zdalnie sterować zamkiem?

Aplikacja Yale Access umożliwia intuicyjne zarządzanie zamkiem, automatycznie przełączając między połączeniem Bluetooth a WiFi. Otwórz aplikację i sprawdź status zamka, aby zarządzać nim zdalnie.