Zastanawiasz się nad wymianą wizjera w drzwiach? Czasy montowania dość topornego „judasza” dawno już minęły: obecnie możesz zdecydować się na wizjer elektroniczny, posiadający szereg zalet. Taki elektroniczny wizjer może być zamontowany w drzwiach wejściowych, ale nie tylko; doskonale sprawdzi się również w pokojach hotelowych, salach szpitalnych, celach więziennych – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezawodne rozwiązanie umożliwiające sprawdzenie osoby znajdującej się za drzwiami.

Wizjer elektroniczny – inteligentne rozwiązania dla domu

Wizjer elektroniczny to nie tylko możliwość podejrzenia, co dzieje się za drzwiami – nowoczesne modele pozwalają również na rejestrację gości. Po naciśnięciu dzwonka na ekranie urządzenia pojawia się obraz; niezależnie od wzrostu osoby, która dzwoni do drzwi, uzyskasz dokładny podgląd. Jeśli zdecydujesz się na urządzenie z dodatkową kartą pamięci, urządzenie zrobi zdjęcie lub nagra film. Co w przypadku, gdy za drzwiami jest ciemno? Wizjer elektroniczny wyposażony w funkcję podczerwieni pozwoli na podgląd oraz wykona czarno – białe zdjęcia. Co ważne, wizjery elektroniczne są nie tylko proste w obsłudze, ale również montażu: nie musisz stosować żadnych dodatkowych konstrukcji, ponieważ korpus wizjera bez problemu zamontujesz za pomocą taśmy samoprzylepnej. Wizjery elektroniczne to duża wygoda, szczególnie dla osób starszych oraz osób o ograniczonej ruchomości.

Bezpieczeństwo w każdym calu

Zamiast zrywać się do drzwi na dźwięk dzwonka, możesz bez problemu sprawdzić, kto dzwoni na niewielkim ekranie. Zwróć również uwagę na kwestię bezpieczeństwa. Wizjer elektroniczny jest dodatkowym zabezpieczeniem, ponieważ rejestruje wszystkie wizyty – dzięki temu masz możliwość sprawdzenia, kto dzwonił do drzwi pod Twoją nieobecność. Jeśli cenisz sobie połączenie nowoczesności, bezpieczeństwa oraz wygody, wizjer elektroniczny będzie doskonałą propozycją. Możesz zamontować go zarówno w domu jednorodzinnym, jak i mieszkaniu, ale również w firmie. Zamień stary wizjer z wypukłą soczewką na nowoczesny wizjer elektroniczny z możliwością dodatkowej rejestracji obrazu.