Jakie rysunki można umieścić na szafkach?

Podstawową rzeczą, od której warto zacząć, to wybór ilości metalowych szafek Malow, które obejmie grafika. Ciekawym pomysłem jest dobór krajobrazu panoramicznego, ale równie świetną koncepcją jest cyklicznie powtarzający się wzór lub abstrakcyjne plamy. Ideę doboru kolorystycznego i motywu warto uzależnić od miejsca, w którym się ono znajdzie.

Maluchy w przedszkolu będą zachwycone jasnymi i kolorowymi rysunkami postaci z bajek czy zwierzątek. Dla starszych dzieci w szkole warto postawić na motywy geograficzne. Na przykład modnym nurtem jest przedstawienie mapy świata. Zupełnie inne projekty powstaną natomiast w miejscach związanych ze sportem. Młoda szkółka piłkarska zechce murawy lub piłek, a siłownia będzie chciała dopasować kolorystykę do pozostałych elementów wyposażenia. Żaden ciekawy pomysł nie będzie zły, a im bardziej oryginalny, tym lepiej. Przyciągnie wzrok i będzie wyzwalał pozytywne skojarzenia i emocje.

Jak nanosi się grafikę na metalowe szafki?

Zastanawia Cię, jak przenieść obraz komputerowy lub zdjęcie na ogromny format i umieścić go na szafkach? Wszystko jest oparte na nowoczesnej technologii wydruku UV, który gwarantuje to olśniewający efekt końcowy. Przede wszystkim decyduje on o wysokim stopniu odwzorowania projektu pierwotnego, na którym widoczne są nawet najmniejsze detale, a sam obraz jest wysokiej rozdzielczości.

Druk motywu wykonuje się w inny sposób niż w przypadku wyklejania folią czy sitodruku. Wskazana alternatywa pozwala utrwalić motyw bezpośrednio na metalowej szafce, co nie prowadzi do problemów z naklejaniem kolorowych elementów na szafkach, które mogą być umieszczone nierówno lub krzywo. Dodatkowo można uzyskać niezwykle ostre kolory, utrwalane przy pomocy światła ultrafioletowego.

Czy kolorowe nadruki graficzne na szafkach są bezpieczne?

Mając na uwadze dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi i środowiska, materiał został dokładnie przebadany. Analiza wyników wykazała, że farba utwardzona światłem UV jest w pełni ekologiczna i nikomu nie zagraża. Ze względu na to, iż jest całkowicie bezwonny, bez obaw można użyć go wewnątrz budynków. Niemniej jednak nie musisz ograniczać się do użytku wewnętrznego. Grafika jest w pełni odporna na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu świetnie nadaje się jako element konstrukcji na świeży powietrzu lub w szatniach przy murawie piłkarskiej.

Jakie są możliwości wyboru grafiki?

Dostępnych jest wiele opcji wyboru interesujących Cię motywów graficznych. Po pierwsze możesz skorzystać z wewnętrznej galerii motywów, która posiada dużą różnorodność tematyki i doboru kolorystycznego.

Jeśli chcesz mieć czynny wpływ w stworzenie oryginalnego wzoru na szafkach, możesz zdecydować się na przesłanie własnego zdjęcia. Fotografia znajdująca się na szafkach to świetny pomysł na personalizację i utrwalenie talentu do wykonywania ciekawych ujęć.

Trzecią opcją jest nadruk zdjęcia dostępnego w banku fotografii, która jest w każdym momencie do pobrania. W ten sposób można uzyskać dobrej jakości ujęcie egzotycznego zwierzęcia lub zrobione w zachwycającym miejscu na ziemi.

Jeśli myślisz o konkretnym zdjęciu, które chciałbyś umieścić na szafkach, upewnij się, że spełnia ono standardy jakościowe przedstawione poniżej:

  • podstawowym parametrem jest jakość, która powinna mieć 300 dpi (pikseli na cal);
  • drugą kwestią jest format zapisanego plik. Jeśli jest to .jpg, .tiff, .pdf, .eps lub .ai, to nie masz się czym martwić. Są to wszystkie dopuszczalne formaty, które możesz dostarczyć drukarni;
  • ostatnim wskaźnikiem jest rozmiar pliku graficznego. Mając na uwadze dbałość o wysoką jakość usług, nie powinieneś dostarczać zdjęć większych niż 3000 pikseli na metr bieżący.

Warunkiem pożądanym, choć niekoniecznym jest przesłanie grafiki wektorowej, co znacznie ułatwi nałożenie warstw kolorów.

Czy warto zainwestować w nadruk grafiki na szafki skrytkowe?

Każdy człowiek lubi otaczać się zachwycającymi przedmiotami, które swoim pięknem zwracają uwagę innych. Jeśli chcesz zachęcić dzieciaki do uczęszczania do szkoły lub zmotywować ludzi uczęszczających na siłownię, to powyżej przedstawione rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie! Oryginalne i kreatywne motyw graficzne są naładowane pozytywną energią budzącą ogromny potencjał w dzieciach i dorosłych.