Wygodne meble socjalne są niezbędne w każdym zakładzie pracy. Niezależnie od tego, czy pracownicy potrzebują miejsca do przechowywania ubrań roboczych, odzieży BHP czy okryć wierzchnich, pojemne szafki o wzmocnionej konstrukcji sprawdzą się idealnie. Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z najpopularniejszymi modelami dostępnymi na rynku. Mogą być one również z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w zakładach produkcyjnych, ale też w szkołach, klubach fitness, na siłowniach czy basenach – wszędzie tam, gdzie zależy Ci na wygodzie pracowników lub użytkowników pomieszczeń.

Zwróć uwagę również na zabezpieczenia: szafki socjalne powinny być wyposażone w zamki. Jednym z najchętniej wybieranych modeli mebli socjalnych jest szafa SUL 42. Te duże szafy z przedziałami o charakterystycznym kształcie litery „L” często można spotkać przede wszystkim na basenach. Taki podział pozwala na lepsze wykorzystanie niewielkiej przestrzeni, ponieważ na tej samej powierzchni znajduje się dwa razy więcej szafek. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są również zabezpieczone przed korozją.

Z kolei szafa SUM 320 to klasyka, która sprawdzi się w każdych warunkach. Pojemna szafka zamykana na zamek cylindryczny jest wyposażona w drążek z haczykami, wieszak, półkę nad drążkiem oraz możliwość montażu nóżek. Atestowana dwudrzwiowa szafa SUM 420 jest zamykana na zamek ryglowy, a do jej budowy użyto blachy o grubości 0,6 mm. Specjalny system wentylacji umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Podstawowe wyposażenie zawiera między innymi haczyk, drążek oraz półkę nad drążkiem.

Jednym z chętniej wybieranych modeli jest również szafa SUS 322; posiada ona dwa pionowe schowki umieszczone w dwóch komunach. Spawana konstrukcja jest gwarancją dużej trwałości, więc ten model szafek może być użytkowany w wielu zakładach pracy. Niezależnie od tego, na który z modeli się zdecydujesz, masz do wyboru bogatą gamę kolorów, dzięki czemu szafki będą doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza oraz stworzą spójną całość.