Nowa oferta sejfów producenta PROMET

Producent sejfów PROMET oferuje szeroki wybór różnych typów sejfów, dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Oto kilka głównych typów sejfów, które można zakupić:

Sejfy na wartościowe przedmioty:

Sejfy tej kategorii są przeznaczone do przechowywania różnorodnych wartościowych przedmiotów, takich jak biżuteria, dokumenty, pieniądze czy elektronika. Oferują bezpieczne zamknięcie i solidną konstrukcję, chroniąc przed kradzieżą i innymi zagrożeniami. Takiego sejfu szukamy najczęściej do naszego domowego zacisza, aby ochronić najważniejsze dla nas rzeczy. Warto zwrócić uwagę na możliwość kotwienia sejfu.

Sejfy na broń długą i krótką:

Te sejfy zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o bezpiecznym przechowywaniu broni palnej. Spełniają surowe wymagania dotyczące przechowywania broni, zapewniając zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem i przypadkowym wypadkiem. W Polsce przechowywać broń można w sejfach od klasy S1 w górę. Warto zwrócić na to uwagę podczas decydowania się o zakup sejfu.

Sejfy hotelowe dla gości:

Sejfy hotelowe PROMET są popularne w branży hotelarskiej. Przeznaczone są do przechowywania wartościowych przedmiotów gości, takich jak paszporty, pieniądze czy elektronika. Oferują intuicyjne systemy zamykania i dostępu, aby goście czuli się bezpieczni i komfortowo. Najczęściej wybierane są tutaj sejfy z zamkiem elektronicznym. Dzięki temu właściciel hotelu może po każdym gościu usuwać jego kod, aby nie mógł on w razie czego skorzystać z sejfu po wymeldowaniu.

Sejfy depozytowe do banków:

Sejfy depozytowe są idealne dla firm, banków i instytucji, które potrzebują bezpiecznego przechowywania wartościowych przedmiotów, gotówki, kluczy czy dokumentów. Mają dwie oddzielne komory - jedną do wpłat i drugą do wypłat, zapewniając kontrolowany dostęp i bezpieczne przekazywanie przedmiotów. Sejfy na depozyt marki promet stosują odpowiednie mechanizmy, przez co człowiek nie jest w stanie wyciągnąć niczego z otworu na wrzucanie pieniędzy.

Sejfy ognioodporne na dokumenty:

Sejfy ognioodporne na dokumenty PROMET zapewniają wyjątkową ochronę przed działaniem ognia. Wyposażone są w specjalne warstwy izolacyjne i materiały ognioodporne, które opóźniają podgrzewanie wewnętrznej temperatury podczas pożaru. Sejfy spełniają surowe normy i posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich ognioodporność. Są testowane i oceniane przez niezależne laboratoria, co zapewnia klientom pewność co do ich skuteczności w przypadku pożaru.

PROMET to renomowany producent sejfów, który od lat dostarcza innowacyjne rozwiązania zabezpieczające dla klientów na całym świecie. Ich sejfy są mistrzowsko wykonane, cechują się niezawodnością i doskonałą ochroną przed kradzieżą, pożarem i innymi zagrożeniami. Dzięki zaawansowanym technologiom, solidnej konstrukcji i szerokiemu wyborowi produktów, PROMET oferuje rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb, w tym sejfy na dokumenty, sejfy na broń, sejfy hotelowe i wiele innych. Wybierając PROMET, wybierasz niezawodność i spokój ducha, wiedząc, że Twoje cenne przedmioty są w bezpiecznych rękach.