Jeśli tylko Twoja branża wykorzystuje w swoim zakresie sprzęt elektroniczny, to zabezpieczenie go przed kradzieżą jest kwestią podstawową. Oprócz tego nie może ono ograniczać w żaden sposób dostępu ze strony pracowników, a także podstawowych funkcjonalności. Co warto więc przemyśleć pod kątem zakupu? Odpowiedzią wręcz idealną będzie szafa do ładowania i przechowywania laptopów. Dlaczego? Z tego względu, że oprócz standardowego zapewnienia bezpieczeństwa szafka na laptopy umożliwi również zadbanie o stan baterii sprzętu firmowego. W jaki sposób jednak wybrać odpowiednie? Dlaczego meble do komputerów i meble biurowe mają tak ogromne znaczenie? Tego dowiesz się właśnie tutaj!

Dlaczego właśnie szafki na laptopy?

Z prostej przyczyny. To obok tradycyjnych mebli biurowych najpopularniejsze elementy wyposażenia wielu przedsiębiorstw. Rozwiązania typu domowego lub przechowywanie sprzętu w nieprzystosowanych do tego pojemnikach jest nie tylko nieefektywne, ale także i niebezpieczne. Jeśli umieścimy laptopa w szafce, która będzie wykonana wewnątrz ze złych materiałów i podłączymy go do ładowania, bardzo łatwo może dojść do zwarcia, a w konsekwencji nawet zapalenia się wnętrza mebla.

Produkty przeznaczone do wykorzystania na terenie firmy zwyczajnie różnią się od standardowych mebli metalowych. Są bowiem wykonane w znacznie lepszym standardzie przeznaczonym do użytku na terenie przestrzeni pracowniczych. Wykonane są więc solidniej, z surowców z wyższej półki, i posiadają liczne atesty i certyfikaty. Meble socjalne i wyposażenie przestrzeni pracowniczej pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów to nieco droższa inwestycja, która przeznaczona jest jednak definitywnie na lata.

Dlaczego szafa na laptopa jest zawsze dobrym pomysłem?

Wszyscy pracownicy korzystają z laptopów bądź tabletów. Są one wykorzystywane w codziennej pracy i muszą być do niej przygotowane. Ponadto po pracy są one pozostawiane na terenie firmy i wymagają przez to odpowiedniego zabezpieczenia. Dlatego jeśli jesteś właścicielem firmy to szafa na laptopy z ładowaniem jest zawsze korzystnym pomysłem, nieważne czy w kontekście małej czy też dużej działalności. Należy je po prostu odpowiednio przechowywać i ładować. Nie jest to możliwe w przypadku standardowych skrytek. po pierwsze nie są one do tego przystosowane, a po drugie nie posiadają odpowiedniej ochrony przed ciepłem bądź zwarciem. Szafa do komputera przenośnego to jedyne bezpieczne rozwiązanie. Jeśli jest zamykana na klucz, nie tylko uchroni sprzęt przed kradzieżą, ale pozwoli równocześnie dbać o stan naładowania składowanych wewnątrz urządzeń.

Szafa na laptopy - ładowanie i ochrona firmy Malow

Najważniejszą opcją w szafkach jest to, że dzięki nim można dowolnie ładować sprzęt firmowy. Ponadto może on cały ten czas pozostawać we wnętrzu szafek. Dzięki opcji ładowania już po kilku godzinach laptopy są gotowe do użytku bez konieczności podłączania ich do sieci po przyjściu pracowników do pracy. Można je od razu załączyć i wykorzystywać w codziennych obowiązkach. Oprócz tego każda szafka do ładowania laptopów stanowi estetyczny element wyposażenia biura.

Szafa do ładowania i przechowywania laptopów to inwestycja na lata. Dlatego warto ją wykonać raz a dobrze. Większy wydatek na początku działalności pozwala zaoszczędzić wiele kosztów oraz czasu w przyszłości. W szczególności, że szafka na laptopy ma chronić Twoje urządzenia. Warto więc zdecydować się wyłącznie na mebel sprawdzonej i renomowanej firmy. Malow to rodzimy producent mebli metalowych. Jest znany na rynku polskim – ale nie tylko. Stanowi to ogromną zaletę, gdyż jego produkty dostosowane są zarówno do norm polskich, jak i europejskich. Szafki na laptopy Malow wyróżniają się niezwykle solidnym wykonaniem z blachy stalowej oraz wytrzymałą konstrukcją zabezpieczoną na zamkiem dwupunktowym.

Malow jest liderem na rynku od prawie 30 lat, przez co jego asortyment to specjalistyczny sprzęt dla firmy. Każda inwestycja w sprzęt tej marki to gwarancja użytkowania przez bardzo długi okres. Wózki na tablety bądź laptopy Malow powstają z materiałów wysokiej klasy w rozwiązaniach najbardziej funkcjonalnych i ergonomicznych. Zdecydowanie warto przemyśleć zakup sprzętu bądź wyposażenia właśnie od tej marki.

Ten metalowy mebel składa się z dziesięciu skrytek służących do jednoczesnego przechowywania i ładowania laptopów oraz tabletów. Każda przegródka jest zamykana za pomocą zamka ryglującego i wyposażona w gniazdo ładowania. Szafa do komputera została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej i pomalowana w technologii proszkowej, co dodatkowo chroni ją przed korozją i odpryskiwaniem farby.

Szafy na laptopy na terenie biura lub firmy

Szafa do przechowywania laptopów z reguły malowana w technologii proszkowej dostępna jest w dowolnym kolorze z palety RAL. Mebel prezentuje się więc estetycznie. Dotyczy to nawet modelu po kilku latach regularnego użytkowania. Jeśli zastanawiasz się, czy szafka na laptopa jest potrzebna w Twojej firmie, to z pewnością teraz nie masz już wątpliwości, że zdecydowanie tak!