Inteligentne drzwi, doskonale wpasowujące się w systemy do nowoczesnych domów, pozwalają na sterowanie drzwiami wejściowymi za pomocą aplikacji w urządzeniu mobilnym. Masz dostęp do sterowania otwieraniem i zamykaniem drzwi z każdego miejsca na świecie. Jednak wkładka do drzwi bez opcji innego otwarcia niż przez internet może budzić u wielu osób wątpliwości.

-33%
Normalna cena 243,69 zł 198,12 zł Nasza cena 134,72 zł 165,71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 243,69 zł brutto
W magazynie 1 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 2 tygodnie

Kod produktu: 05/501000/SN

Wkładka regulowana Linus

Normalna cena 243,69 zł 198,12 zł Nasza cena 134,72 zł 165,71 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta 05/501000/SN
Producent Yale
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wkładka regulowana Linus
Twoja ocena

Co będzie, gdy telefon się rozładuje? Lub w aplikacji wystąpi błąd? Dodatkowa, alternatywna możliwość otwarcia drzwi może być w takich przypadkach niezwykle przydatna. Jedną z alternatyw może być dodatkowa wkładka na klucz, w pełni zintegrowana z działaniem inteligentnego zamka.

Firma Yale oferuje swoim klientom poszerzenie możliwości otwierania drzwi o standardową metodę z kluczykiem. Jest to doskonałe połączenie dla osób, które chciałyby spróbować nowoczesnych sposobów, ale obawiają się, że coś może pójść nie tak. Awaryjne otwieranie z pomocą klucza to doskonałe rozwiązanie w takich przypadkach.

Wkładka do drzwi Yale Linus Adjustabl to model uniwersalny, nie musisz zatem mierzyć grubości swoich drzwi przed zakupem wkładki. W czasie instalacji możesz skrócić ją do odpowiedniej wielkości, by dopasować ją idealnie do posiadanych drzwi. Konstrukcja zamka pozwala dopasować ją praktycznie do każdych drzwi wejściowych, jakie oferowane są na rynku. Sam montaż jest też bardzo prosty i nie zajmuje więcej niż kwadrans.

Zwiększenie liczby sposobów otwarcia drzwi nie zmniejsza poziomu bezpieczeństwa całego systemu. Wkładka od Yale odporna jest na wytrychowanie, rozwiercanie jak również wyrwanie bębenka.

Produkty wybrane dla Ciebie