Linka zabezpieczająca rower - elastyczna z winylem

Strona główna Zabezpieczenia Kłódki Zapięcie do roweru Linka zabezpieczająca rower - elastyczna z winylem

Coraz więcej ludzi jeździ rowerem nie tylko w celach turystycznych i zdrowotnych, ale także w celu dostania się do pracy lub szkoły. W podjęciu takiej decyzji pomaga z jednej strony coraz lepsza infrastruktura rowerowa, z drugiej rosnące ceny przejazdu samochodem oraz autobusami czy tramwajami.

-15%
Normalna cena 35,55 zł 28,90 zł Nasza cena 24,57 zł 30,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,55 zł brutto
Wysyłka: 4 tygodnie

Kod produktu: YC1/10/120/1

Linka zabezpieczająca rower - elastyczna z winylem

Normalna cena 35,55 zł 28,90 zł Nasza cena 24,57 zł 30,22 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta YC1/10/120/1
Producent Yale
Model YC1/10/120/1
Warunki użytkowania Na zewnątrz
Pałąk - materiał Stal
Chroniony pałąk Nie
Grubość pałąka 10 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Linka zabezpieczająca rower - elastyczna z winylem
Twoja ocena

Nadal wzrasta też ruch samochodowy w miastach, a prowadzone co chwilę remonty powodują powstawanie ogromnych, wielokilometrowych korków, w których auta poruszają się z symboliczną prędkością przez kilkadziesiąt minut. Z tego powodu dotarcie na drugi koniec miasta wymaga czasem zarezerwowania sobie kilku godzin. Tymczasem przejazd rowerem odbywa się o wiele płynniej. Dodatkowo rowery mogą poruszać się po wielu przejazdach niedostępnych dla aut osobowych. W ten sposób okazuje się, że korzystanie teoretycznie z wolniejszego środka transportu pozwoli zaoszczędzić dużo czasu.

Jedynym problemem związanym z jazdą rowerem jest jego pozostawienie na kilka godzin w czasie pracy lub lekcji. Ogromne ryzyko kradzieży roweru zniechęca wiele osób do poruszania się tym środkiem transportu. Niepotrzebnie. Zamiast tanich, sklepowych zabezpieczeń, warto skorzystać z blokady roweru sprawdzonego producenta, jak na przykład firma Yale.

Linka zabezpieczająca o długości 1200 mm jest niezwykle elastyczna, co ułatwia jej użycie. Specjalna powłoka winylowa chroni stal przed uszkodzeniem w czasie typowego użytkowania, co przedłuża żywotność tego urządzenia. Natomiast dołączone paski na rzepy umożliwiają łatwy transport zabezpieczenia rowerowego wraz z pojazdem.

Produkty wybrane dla Ciebie