Kłódka dla starszych osób, do escape roomu 1534EURD szyfr z kombinacją cyfr i liter - losowy kolor

Strona główna Zabezpieczenia Kłódki Kłódka dla starszych osób, do escape roomu 1534EURD szyfr z kombinacją cyfr i liter - losowy kolor

Kłódka szyfrowa Masterlock 1534D charakteryzuje się solidnym metalowym korpusem i hartowaną stalową szeklą, co zapewnia trwałość i odporność na próby włamania. 4-cyfrowa kombinacja z miękkimi pokrętłami umożliwia wybór spośród ponad 25 milionów kombinacji. Idealna do zabezpieczania torebek, bagażu czy skrytek, świetnie sprawdzi się również jako element zagadek w pokojach escape room. Produkt objęty ograniczoną dożywotnią gwarancją marki Masterlock.

Do klienta wysyłana jest kłódka w losowym dostępnym kolorze spośród: pomarańczowy, bordowy, zielony i niebieski.

80,48 zł 98,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 98,99 zł brutto
W magazynie 3 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: 1534EURD

Kłódka dla starszych osób, do escape roomu 1534EURD szyfr z kombinacją cyfr i liter - losowy kolor

80,48 zł 98,99 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta P49330
Producent MasterLock
Model 1534EURD
Zamknięcie Szyfr/kod
Pałąk - materiał Stal hartowana
Chroniony pałąk Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kłódka dla starszych osób, do escape roomu 1534EURD szyfr z kombinacją cyfr i liter - losowy kolor
Twoja ocena

Kłódka szyfrowa Masterlock 1534D to symbol bezpieczeństwa i niezawodności. Jej solidny metalowy korpus o szerokości 64 mm gwarantuje trwałość, a szekla, wykonana z hartowanej stali o średnicy 6 mm i długości 25 mm, stawia opór próbom cięcia i piłowania. Wygodna 4-cyfrowa kombinacja, w połączeniu z miękkimi w dotyku pokrętłami z dwoma punktami uchwytu, zapewnia nie tylko łatwość obsługi, ale też antypoślizgowy chwyt. To, co wyróżnia tę kłódkę, to możliwość wyboru spośród ponad 25 milionów spersonalizowanych kombinacji, co daje szerokie możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Kłódka Masterlock 1534D świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Może być używana wewnętrznie, idealnie zabezpieczając torebki, bagaż, skrytki czy jednostki magazynowe. Dodatkowo, ze względu na jej zaawansowane funkcje i indywidualnie dostosowywaną kombinację, może stać się kluczowym elementem pokoi typu escape room, gdzie uczestnicy będą musieli rozszyfrować jej kod, aby przejść dalej w grze. Kłódka objęta jest ograniczoną dożywotnią gwarancją, co jest kolejnym potwierdzeniem zaufania do marki Masterlock. Wybierając tę kłódkę, nie tylko zyskujesz niezrównaną jakość, ale też szerokie możliwości jej zastosowania.

Produkty wybrane dla Ciebie