MUL-T-LOCK Classic wkładka typu RIM

Wkładka Classic typu RIM to wysokiej jakości produkt marki Mul-T-Lock. Charakteryzuje ją pełna gama najważniejszych walorów, na którą składa się między innymi trwałość, bezpieczeństwo i staranna budowa. Nowoczesna wkładka typu RIM dostępna jest w naszym sklepie Biuromarket w kolorze satynowym. Dzięki temu z łatwością dopasować ją można do kolorystyki drzwi czy też całego pomieszczenia, w którym ma ona zostać zamontowana.

-10%
Normalna cena 250,43 zł 203,60 zł Nasza cena 183,24 zł 225,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 250,43 zł brutto
W magazynie 96 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 2 tygodnie

Kod produktu: RIM

MUL-T-LOCK Classic wkładka typu RIM

Normalna cena 250,43 zł 203,60 zł Nasza cena 183,24 zł 225,39 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta RIM
Producent Mul-T-Lock
Przekodowanie wkładki 33 zł
Rodzaj zbieraka Tradycyjny, palcowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MUL-T-LOCK Classic wkładka typu RIM
Twoja ocena

Co wyróżnia nowoczesną wkładkę Mul-T-Lock typu RIM? To przede wszystkim nienaganne systemy zabezpieczeń, dzięki którym wkładka ta jest niemożliwa do sforsowania, wyłamania, jak i przewiercenia. To innowacyjny system, który opiera się na obrotowym bębenku i teleskopowych pniach, dwustopniowe zabezpieczenia oraz dodatkowe, stalowe wzmocnienie. Klasyczna wkładka RIM to sto procent bezpieczeństwa zamknięte w niewielkich i niepozornych gabarytach. Produkt może pochwalić się także certyfikatem klasy C, wydanym przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Dająca ponad sto tysięcy różnych kombinacji wkładka szczególnie dobrze sprawdza się w zamkach nawierzchniowych, jednak świetnie sprawdzi się także w innych miejscach. W zestawie z produktem dostępny jest także komplet pięciu wysokiej klasy kluczy symetrycznych, nawiercanych pionowo. Klucze wykonane są z trwałego mosiądzu wysokoniklowego oraz tworzywa sztucznego.

Produkty wybrane dla Ciebie