Most WiFi to urządzenie służące do połączenia inteligentnych drzwi oraz internetu. W ten sposób uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji, jakie oferują tego typu drzwi. Jest to połączenie bezpieczeństwa (którym firma Yale zajmuje się od 180 lat) oraz wygody dla domowników.

-33%
Normalna cena 462,43 zł 375,96 zł Nasza cena 255,65 zł 314,45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 462,43 zł brutto
Wysyłka: 2 tygodnie

Kod produktu: YALE LINUS WIFI

Wi-Fi Bridge connect Yale

Normalna cena 462,43 zł 375,96 zł Nasza cena 255,65 zł 314,45 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta 05/401C00/WH
Producent Yale
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wi-Fi Bridge connect Yale
Twoja ocena

Aplikacja zainstalowana na telefonie i sparowana z mostem umożliwia między innymi sprawdzenie w każdej chwili, czy drzwi są zamknięte. Jeśli nie, ich zablokowanie zajmie Ci tylko chwilę – wystarczy jedno kliknięcie. Drzwi współpracujące z mostem WiFi pozwalają na zdalne otwieranie drzwi. Jednak nie musisz czekać, aż znajomy dojedzie do Twojej posesji, by odblokować mu wejście. Równie skuteczne będzie przesłanie mu wirtualnego klucza z dwuetapową weryfikacją (wykorzystującą telefon lub e-mail; to potwierdzenia tożsamości).

Natomiast, gdy znajomy dotrze na miejsce i wejdzie do środka, otrzymasz od razu powiadomienie, że drzwi zostały otworzone. W historii szybko sprawdzisz, kto autoryzował takie działanie, by upewnić się, że nie były to żaden włamywacz.

Użycie inteligentnego zamka z mostem WiFi to nie tylko wygoda wykorzystania funkcji mobilnych, ale także pełna automatyzacja. Dzięki usłudze geolokalizacyjnej urządzenie określa, czy wychodzisz z domu oraz rozpoznaje Cię, kiedy wracasz. Gdy tylko oddalisz się od domu, zamek automatycznie się zamknie, natomiast w czasie Twojego powrotu odblokuje drzwi. Wystarczy zatem nacisnąć klamkę, by znaleźć się w środku. Jest to duże ułatwienie, zwłaszcza gdy niesiesz ze sobą zakupy lub inne ciężkie rzeczy.

Produkty wybrane dla Ciebie