MUL-T-LOCK Classic Wkładka 80 MM 35/45 z pokrętłem

Strona główna Wkładki do drzwi MUL-T-LOCK Classic Wkładka 80 MM 35/45 z pokrętłem

Nowoczesna, solidna i w pełni bezpieczna – tak w największym skrócie opisać można wkładkę Classic 80 mm z pokrętłem. Produkt będący wytworem znanej i powszechnie cenionej marki Mul-T-Lock odznacza się szeroką gamą walorów, które bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo oraz wygodę jego użytkowania. Dostępny w kolorze satyna. Najlepiej sprawdza się w roli zabezpieczenia górnego zamka drzwi wejściowych.

-16%
Normalna cena 207,02 zł 168,31 zł Nasza cena 143,06 zł 175,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 207,02 zł brutto
W magazynie 97 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 2 tygodnie

Kod produktu: 80P

MUL-T-LOCK Classic Wkładka 80 MM 35/45 z pokrętłem

Normalna cena 207,02 zł 168,31 zł Nasza cena 143,06 zł 175,96 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta 80P
Producent Mul-T-Lock
Gwarancja 24 miesiące
Przekodowanie wkładki 33 zł
Rodzaj zbieraka Tradycyjny, palcowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MUL-T-LOCK Classic Wkładka 80 MM 35/45 z pokrętłem
Twoja ocena

Bezpieczeństwo jest wartością cenioną w każdej przestrzeni – zarówno domowej, jak i firmowej, a także publicznej. Jego nienaganny poziom skutecznie utrzymują nowoczesne wkładki Mul-T-Lock, które w sposób bezbłędny zabezpieczają zamki w rozmaitych drzwiach. Klasę swoich zabezpieczeń wkładka zawdzięcza przede wszystkim swojej innowacyjnej budowie, opartej na obrotowym bębenku oraz teleskopowych – wewnętrznych, jak i zewnętrznych – pniach. Konstrukcja ta pozwala otrzymać imponującą liczbę ponad stu tysięcy kombinacji. Ponadto, wkładka została dodatkowo zabezpieczona za pomocą szeregu nowoczesnych rozwiązań, między innymi specjalnego wzmocnienia, które uniemożliwia jej przewiercenie.

Doskonałej klasy wkładka 80 mm z pokrętłem, którą znaleźć można w asortymencie Biuromarket, posiada oficjalny certyfikat klasy C, wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. Szczególna konstrukcja wkładki, wyposażonej w praktyczne pokrętło sprawia, że doskonale sprawdza się ona w dodatkowym zamku górnym. Pokrętło umożliwia łatwe otwarcie oraz zamknięcie zamka bez użycia klucza. Do wkładki dołączamy także komplet pięciu wysokiej jakości solidnych kluczy.

Produkty wybrane dla Ciebie