1 5 5 stars - "ok" "Bardzo przydatna szafka, jestem zadowolona z zakupu, ładne kolory do wyboru" Bardzo przydatna szafka, jestem zadowolona z zakupu, ładne kolory do wyboru

Metalowa nadstawka do szafy biurowej Sbm 401 m lx

Strona główna Szafy aktowe Metalowa nadstawka do szafy biurowej Sbm 401 m lx

Nadstawka z dwuskrzydłowymi drzwiami SBM 401 M LX to produkt, który pozwala zwiększyć przestrzeń do przechowywania dokumentów. Metalowa nadstawka biurowa jest montowana bezpośrednio do górnego wieńca szafy podstawowej. Istnieje możliwość regulacji półek co 2,5 cm, co umożliwia dostosowanie wnętrza nadstawki do własnych potrzeb. Szafka jest zamykana na klucz, spełniając tym samym wymogi RODO.

-11%
Normalna cena 726,93 zł 591,00 zł Nasza cena 531,90 zł 654,24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 726,93 zł brutto
W magazynie 1 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SBM 401 M LX

Metalowa nadstawka do szafy biurowej Sbm 401 m lx

Normalna cena 726,93 zł 591,00 zł Nasza cena 531,90 zł 654,24 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Producent Malow
Model SBM 401 M LX
Waga (kg) 18
Wymiary (wysokość) 465
Wymiary (szerokość) 600
Wymiary (głębokość) 435
Ilość półek 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa nadstawka do szafy biurowej Sbm 401 m lx
Twoja ocena

METALOWA NADSTAWKA NA SZAFY AKTOWEJ SBM 401 M LX NA DOKUMENTY ZAMYKANA NA KLUCZ

Niewielka, ale pojemna metalowa nadstawka na szafy biurowe została wyposażona w praktyczną półkę o maksymalnym obciążeniu 60 kilogramów. Aby zwiększyć wygodę użytkowania szafki, umożliwia ona swobodną regulację wysokości położenia półki co 2,5 cm. Dzięki temu można łatwo dostosować wnętrze nadstawki do przechowywanych w niej dokumentów oraz innych przedmiotów. Nadstawka SBM 401 M LX  jest również wyposażona w nowoczesny zamek dwupunktowy, który skutecznie zabezpiecza jej zawartość przed zgubieniem, zniszczeniem i kradzieżą, spełniając tym samym wymogi RODO.

Szafka na akta została wykonana z blachy o grubości 0,7 mm. Nadstawka ta jest montowana do szafy podstawowej za pomocą blachowkrętów samowiercących. Zalecamy także jej zakotwiczenie do ściany dla dodatkowej gwarancji bezpieczeństwa.

Doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju biurach, ale także kancelariach, sekretariatach, urzędach, archiwach i bibliotekach. Wnętrze szafy z łatwością pomieści dwa rzędy segregatorów, teczek lub luźno ułożonych dokumentów.

 


✅SPECYFIKACJA NADSTAWKI SBM 401 M LX:

  • Kod producenta: SBM 401 M LX
  • Producent: Keypol Malow
  • Waga (kg): 18 kg
  • Wymiary (wysokość): 46,5 cm
  • Wymiary (szerokość): 60 cm
  • Wymiary (głębokość): 43,5 cm
  • Grubość blachy: 0,7 mm
  • Ilość półek: 1
  • Pojemność szafy: 2 niskie rzędy
  • Kolor: jasny szary - RAL 7035

✅REGULOWANE PÓŁKI I ZAMEK KLUCZOWY!

Opisywany model oferuje znaczną ilość miejsca do przechowywania, dzięki półce  przestawnej co 2,5 cm. Dodatkowo metalowa nadstawka jest wyposażona w dwupunktowy zamek kluczowy, który blokuje dostęp do jej wnętrza przed osobami niepowołanymi!

 


✅JAKO NADSTAWKA DO:

Nadstawka SBM 401 jest dedykowana do szaf o szerokości 60 cm i pasuje do poniższych szaf:

* Produkt, który jest przedmiotem tej sprzedaży, nie zawiera w zestawie wyżej wymienionych szaf. Szafy są dostępne w naszym sklepie.


✅MOŻLIWOŚĆ ROZSZERZENIA OPCJI WYPOSAŻENIA!

Oferujemy opcję zakupu dodatkowych półek oraz szuflad do wnętrza szafy aktowej SBM:

* Produkt, którego dotyczy sprzedaż posiada 1 zwykłą półkę w zestawie. Dodatkowe półki oraz szuflady można kupić w naszym sklepie. 

 


✅WYBIERZ SWÓJ KOLOR!

Jeśli potrzebujesz rozwiązania dedykowanego do swojego wnętrza, możesz wybrać jeden z szesnastu kolorów na zamówienie. W ten sposób dopasujesz produkt zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Pamiętaj, że niniejsza tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów.

* Sprzedaż dotyczy produktu w kolorze RAL 7035 - wybór innego koloru może wydłużyć czas realizacji zamówienia.


✅ATESTY ORAZ CERTYFIKATY!

Jakość wykonania metalowej nadstawki potwierdzona jest przez uzyskane certyfikaty i atesty. Dodatkowo zapewniamy pięcioletnią gwarancję na produkt!

 

Produkty wybrane dla Ciebie