1 5 5 stars - "dobrze wykonana" "Zakupiona szafka jest solidnie wykonana. Doskonale pełni założoną funkcję." Zakupiona szafka jest solidnie wykonana. Doskonale pełni założoną funkcję.
1 5 5 stars - "do firmy w sam raz" "Tak jak w tytule, dla firmy czy mniejszej czy większej jest w sam raz, jak ktoś się jeszcze zastanawia to absolutnie nie ma nad czym. " Tak jak w tytule, dla firmy czy mniejszej czy większej jest w sam raz, jak ktoś się jeszcze zastanawia to absolutnie nie ma nad czym.
1 5 5 stars - "Świetna" "Szafka świetnej jakości. Cena bardzo promocyjna, jak za tak dobry produkt. " Szafka świetnej jakości. Cena bardzo promocyjna, jak za tak dobry produkt.
1 5 5 stars - "ok" "Szafka dokładnie jak w opisie. Opcja z mieszaniem kolorów korpusu oraz frontu, świetna!" Szafka dokładnie jak w opisie. Opcja z mieszaniem kolorów korpusu oraz frontu, świetna!
1 5 5 stars - "Wszystko dobrze" "Produkt super, spełnia oczekiwania. Bardzo dobra jakość." Produkt super, spełnia oczekiwania. Bardzo dobra jakość.
1 5 5 stars - "Strzał w dziesiątkę" "Zakup tej szafki do mojego warsztatu był strzałem w dziesiątkę. Wcześniej komputer był niezabezpieczony, przez co nie raz został uszkodzony." Zakup tej szafki do mojego warsztatu był strzałem w dziesiątkę. Wcześniej komputer był niezabezpieczony, przez co nie raz został uszkodzony.

Metalowa ochronna szafka do komputera przemyslowego SMK4a bez wyp.

Strona główna Szafy na komputer przemysłowy Metalowa ochronna szafka do komputera przemyslowego SMK4a bez wyp.

Metalowa szafa na komputer przemysłowy SmK 4a to sprzęt wyprodukowany z myślą o zastosowaniu w fabrykach, warsztatach i wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość styczności elektroniki z pyłem oraz kurzem. Szafa na komputer przemysłowy posiada przeszkloną część górną na monitor 23 cali. Element wykonany jest z wytrzymałego szkła hartowanego, a także posiada konstrukcję pochyłą, która redukuje problem osiadania kurzu i pyłu. na meblu metalowym. Model nie posiada osprzętu i miejsca na listwę do podłączenia dodatkowych urządzeń mobilnych. Brak jednak nie jest problemem i powoduje, że cena za mebel warsztatowy jest niższa.

-10%
Normalna cena 1 803,18 zł 1 466,00 zł Nasza cena 1 319,40 zł 1 622,86 zł
W magazynie 0 szt.
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SMK 4A BEZ ŁADOWANIA

Metalowa ochronna szafka do komputera przemyslowego SMK4a bez wyp.

Normalna cena 1 803,18 zł 1 466,00 zł Nasza cena 1 319,40 zł 1 622,86 zł
Bez ładowania
Z ładowaniem

Metalowa szafa na komputer przemysłowy SmK 4a posiada górną część przeszkloną na monitor i dolną z półką przesuwną na klawiaturę. We wnętrzu można schować dodatkowy sprzęt mobilny, jednak nie da się go ładować równocześnie, gdyż mebel metalowy nie został wyposażony w listwę. Jest za to zdecydowanie tańszy niż wariant z zamontowanym osprzętem. Budowa mebla warsztatowego chroni PC przed zanieczyszczeniami i wstrząsami. Ponadto całość odporna jest na wilgoć i korozję, a ponadto pokrywana z zewnątrz farbą proszkowo, co wyklucza także powstawanie pomniejszych uszkodzeń mechanicznych. Wygodna szuflada na klawiaturę pozwala korzystanie z niej i myszki w dowolnym momencie. Całość z dołu dzięki nóżkom z poziomowaniem może sprawić, że mebel metalowy jest stabilny nawet na bardzo nierównej powierzchni.W bocznych ścianach szafy metalowej znajdują się otwory wentylacyjne, a na tylnej otwory na kable. Model nie posiada także w zestawie wentylatora kontrolującego przepływ powietrza i temperaturę we wnętrzu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
Wysyłka24 godziny
ModelSMK 4a bez wyposażenia
Waga (kg)50
Wymiary (wysokość)1750
Wymiary (szerokość)640
Wymiary (głębokość)630
Ilość szuflad1
Ilość półek1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa ochronna szafka do komputera przemyslowego SMK4a bez wyp.
Twoja ocena