1 5 5 stars - "Wszystko dobrze" "Produkt super, spełnia oczekiwania. Bardzo dobra jakość." Produkt super, spełnia oczekiwania. Bardzo dobra jakość.
1 5 5 stars - "Strzał w dziesiątkę" "Zakup tej szafki do mojego warsztatu był strzałem w dziesiątkę. Wcześniej komputer był niezabezpieczony, przez co nie raz został uszkodzony." Zakup tej szafki do mojego warsztatu był strzałem w dziesiątkę. Wcześniej komputer był niezabezpieczony, przez co nie raz został uszkodzony.

Metalowa ochronna szafka do komputera przemyslowego SMK4a bez wyp.

Strona główna Szafy na komputer przemysłowy Metalowa ochronna szafka do komputera przemyslowego SMK4a bez wyp.

Szafka pod komputer przemysłowy SMK 4a bez wyposażenia.

-21%
Normalna cena 1 635,90 zł 1 330,00 zł Nasza cena 1 058,68 zł 1 302,18 zł
W magazynie 5 szt.

Kod produktu: SMK 4A BEZ ŁADOWANIA

Metalowa ochronna szafka do komputera przemyslowego SMK4a bez wyp.

Normalna cena 1 635,90 zł 1 330,00 zł Nasza cena 1 058,68 zł 1 302,18 zł
Bez ładowania
Z ładowaniem

Szafa SMK 4a jest to szafa przemysłowa na komputer. Wykonana jest z wysokiej jakości blachy stalowej. Górna przeszklona część pozwala na umieszczenie monitora LCD o rozmiarach do 23". Wykonana została z wytrzymałego szkła. Umożliwia ona korzystanie ze sprzętu nawet w warunkach występowania kurzu i pyłu na hali produkcyjnej oraz chroni komputer przed wstrząsami. Dolna część służy do bezpiecznego przechowywania jednostki PC oraz innych urządzeń towarzyszących. Znajduje się w niej półka przesuwna co 25 mm. Szafka wyposażona została również w szufladę na klawiaturę. Te trzy wydzielone części otwierane są oddzielnie i każda jest zamykana na oddzielny zamek. Szafka posiada nóżki z możliwością poziomowania, co pozwala ustawić ją na każdej, nawet nierównej podłodze.

Szafka SMK 4a na bocznych ścianach posiada otwory wentylacyjne. Natomiast w tylnych ścianach znajdują się otwory na przewody zasilające. Szafka nie posiada wyposażenia w postaci listwy zasilającej i wentylatora.

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
ModelSMK 4a bez wyposażenia
Waga (kg)50
Wymiary zewnętrzne [mm] (wys. x szer. x gł.)1750 x 640 x 630
Ilość szuflad1
Ilość półek1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa ochronna szafka do komputera przemyslowego SMK4a bez wyp.
Twoja ocena