1 5 5 stars - "Ładna" "Szafka bardzo ładna oraz dobrze wykonana." Szafka bardzo ładna oraz dobrze wykonana.
1 5 5 stars - "Jak w opisie" "Szafa dokładnie taka jak w opisie. Jestem bardzo zadowolona z niej. Niedługo otwieram drugi punkt, więc na pewno znowu się na nią zdecyduje. " Szafa dokładnie taka jak w opisie. Jestem bardzo zadowolona z niej. Niedługo otwieram drugi punkt, więc na pewno znowu się na nią zdecyduje.

Metalowa szafa aktowa do biura Sbm 203 m lx

Strona główna Polecane Szafy aktowe Metalowa szafa aktowa do biura Sbm 203 m lx

Oto nowoczesna i praktyczna, metalowa szafa aktowa do biura Sbm 203 m lx. Funkcjonalny i pojemny model.

-26%
Normalna cena 896,67 zł 729,00 zł Nasza cena 539,57 zł 663,67 zł
W magazynie 0 szt.

Kod produktu: SBM 203 M LX

Metalowa szafa aktowa do biura Sbm 203 m lx

Normalna cena 896,67 zł 729,00 zł Nasza cena 539,57 zł 663,67 zł

Metalowa szafa aktowa do biura Sbm 203 m lx

Szukasz praktycznej, bezpiecznej i trwałej szafy na akta do biura czy gabinetu? Wybierz metalową szafę aktową do biura Sbm 203 m lx. To wysokiej jakości produkt, który znakomicie sprawdzi się w wielu miejscach pracy. Można w niej przechowywać wszystkie najważniejsze dokumenty. Zaprowadzi w firmie ład i porządek. Jej ergonomiczny projekt, gwarantuje wygodę użytkowania.

Dużym atutem jest materiał wykonania. To blacha stalowa – trwała i wytrzymała, zapewnia produktowi długą żywotność. W ofercie znajdują się wersje w różnorodnych gamach kolorystycznych.

Szafa dostępna w wersjach :

Primo - Szafa wykonana z blachy stalowej gr. 0,6 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami. Półki szafy dostosowane do teczek zawieszkowych. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym ryglującym drzwi w 2 pkt. Półki przestawne co 25 mm dostosowane do teczek zawieszkowych. Dopuszczalne obciążenie półek – 40 kg.

M LX - Szafa wykonana z blachy stalowej gr. 0,7 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym w 2 pkt. Półki przestawne co 25 mm dostosowane do teczek zawieszkowych. Dopuszczalne obciążenie półek – 60 kg.

ST - Wieniec szafy wykonany z blachy stalowej o gr.0,8 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Pozostałe elementy z blachy 0,6 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami z blachy o gr.0,8 mm. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiada przestawne co 25 mm półki dostosowane do teczek zawieszkowych.

LX - Szafa wykonana z blachy stalowej gr. 0,8 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiada przestawne co 25 mm półki dostosowane do teczek zawieszkowych.

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035).W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
ModelSBM 203 M lx
Waga (kg)62 kg
Wymiary zewnętrzne [mm] (wys. x szer. x gł.)1990 x 1000 x 435
Ilość półek4
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa szafa aktowa do biura Sbm 203 m lx
Twoja ocena