Metalkas - polski producent mebli metalowych. Sejfy, regały i szafy metalowe.

Metalkas - polski producent mebli metalowych. Sejfy, regały i szafy metalowe.

Producent mebli metalowych i biurowych Metalkas działa na rynku już od 60 lat i oferuje szeroki wybór kas pancernych, sejfów na broń oraz wiele innych produktów, które powstają w nowoczesnym parku maszynowym, dzięki pracy i zaangażowaniu wielu specjalistów z branży metalowej. Firma Metalkas dostarcza swoje meble, w tym szafy na dokumenty, drabiny przemysłowe i sejfy gabinetowe, do 30 krajów na świecie. Wszystkie produkty są niezawodne – sprawdzą się niemal w każdych warunkach i będą inwestycją na lata. W asortymencie firmy Metalkas znajdują się również regały metalowe i plastikowe, apteczki, skrzynki pocztowe oraz szafy depozytowe. Wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej znajdują zastosowanie w szpitalach, lokalach gastronomicznych, szatniach i warsztatach. Producent Metalkas cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem klientów, co wynika również ze zgodności z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i jakości. 

Metalkas - polski producent mebli metalowych. Sejfy, regały i szafy metalowe.

(1 produkt)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

Metalkas - polski producent mebli metalowych. Sejfy, regały i szafy metalowe.

(1 produkt)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

  • Polecane produkty

  • Ostatnio dodane produkty

  • Nowe produkty

Metalkas

Producent mebli metalowych i biurowych Metalkas oferuje szeroki wybór sejfów, szaf do broni oraz wiele innych produktów, dzięki którym można kompleksowo wyposażyć gabinet, magazyn i domowe biuro. Firma działa na rynku już od 60 lat i produkuje swoje meble w nowoczesnym parku maszynowym. Wśród nich znaleźć można meble warsztatowe, szafki wiszące, regały metalowe, skrzynki pocztowe oraz szafy socjalne. Wszystkie produkty odpowiadają najwyższym standardom bezpieczeństwa i jakości, dzięki czemu cieszą się tak wielką popularnością. Wykonane z wysokiej jakości blachy sprawdzą się w szatniach, jadalniach, lokalach gastronomicznych i garażach. Firma Metalkas dostarcza swoje meble, w tym szafy depozytowe, drabiny przemysłowe i kasy pancerne, do 30 krajów na świecie. To jeden z niewielu europejskich producentów z tak bogatą ofertą handlową. Swoją popularność zawdzięcza również wysokiej klasy materiałom użytych do produkcji mebli BHP i innych oraz bogatemu asortymentowi.

Meble metalowe dla firm

Oferowane przez firmę Metalkas meble, w tym szafy warsztatowe, spełniają najwyższe normy jakościowe oraz są zgodne z obowiązującymi przepisami. Szafy do broni posiadają odpowiednią klasę bezpieczeństwa, a jakość szaf BHP jest potwierdzona licznymi certyfikatami. Marka jest rozpoznawalna w całej Europie. Meble metalowe rzeczonej firmy można znaleźć w wielu stacjonarnych salonach sprzedaży nie tylko w Polsce, ale również za granicą oraz w sklepach internetowych. W skład jej asortymentu wchodzą także apteczki, regały plastikowe, sejfy gabinetowe oraz szafy różnego przeznaczenia. Są bezpieczne, ergonomiczne i higieniczne w użytkowaniu. Ich spójność i estetyka pozwalają utrzymać jednolity styl wnętrza. Meble gastronomiczne, meble socjalne i pozostałe powstały dzięki pracy i zaangażowaniu wielu specjalistów z branży metalowej. Z tego powodu są niezawodne i będą inwestycją na lata. Sprawdzą się niemal w każdych warunkach – są odporne na wilgoć i urazy mechaniczne, a ich powierzchnia została zabezpieczona przed odpryskami farby.