1 5 5 stars - "Polecam" "Zakupy w waszym sklepie były samą przyjemnością, a produkt w zupełności spełnił moje oczekiwania." Zakupy w waszym sklepie były samą przyjemnością, a produkt w zupełności spełnił moje oczekiwania.

Czujnik dymu Yale

Strona główna Alarmy Czujnik dymu Yale

Czujnik dymu Yale to jeden z elementów, którego potencjalnym zadaniem jest rozszerzenie podstawowych możliwości oferowanych przez systemy alarmowe marki. Yale od lat znany jest jako jeden z najlepszych producentów zabezpieczeń na rynku. Czujnik dymu będzie więc wchodził w skład wyposażenia systemu opierającego się na wbudowanym w pakiet podstawowy zestawu czujek ruchu, otwarcia drzwi, podczerwieni itp. Alarmy pozwalają ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia nieprawidłowości w ramach zarówno dostępu ze strony osób trzecich, jak i poszczególnych czynników typowo środowiskowych.

-35%
Normalna cena 499,95 zł 406,46 zł Nasza cena 264,20 zł 324,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 499,95 zł brutto
Wysyłka: 2 tygodnie

Kod produktu: CZUJNIK DYMU

Czujnik dymu Yale

Normalna cena 499,95 zł 406,46 zł Nasza cena 264,20 zł 324,97 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta 60-A100-00SD-SR-5011
Producent Yale
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Czujnik dymu Yale
Twoja ocena

Czujnik dymu Yale to mini pakiet rozszerzający podstawowe możliwości, wynikające z inwestycji w zabezpieczenia marki. Wystarczy centralka i kilka czujników, aby poczuć się znacznie pewniej w swoim domu lub biurze. Częstotliwość całości to 868MHz, które umożliwia bezprzewodowe łączenie się akcesoriów w odległości do 30m. Ponadto możliwe jest wzbogacenie systemu o kilkanaście urządzeń, dzięki czemu podstawowe założenie każdej z instalacji może zostać znacząco rozwinięte. Montaż i instalacja urządzenia nie wymaga kucia ścian i remontu. Jest ona niezwykle łatwa i nie wymaga wieszania kabli po ścianach. Wystarczy tylko przykleić centralkę do powierzchni, a także czujniki w wybranych miejscach i gotowe! Wszystko łatwo, niedrogo i bardzo skutecznie w kilka chwil. Zabezpieczenie wyklucza możliwość przypadkowego uruchomienia się alarmu np. poprzez palenie papierosów pomieszczeniu, gdyż jest w pełni odporne na ciepło i posiada odpowiednie filtry. Nie da się przypadkowo uruchomić tego systemu. Stanowi rozwiązanie sprawdzone w 100% i definitywnie warte uwagi konsumenta.

Produkty wybrane dla Ciebie