Czujnik drzwi/okna Yale

Strona główna Alarmy Czujnik drzwi/okna Yale

Czujnik drzwi/okna Yale to produkt skierowany nie tylko do klientów prywatnych, ale i przedsiębiorców.

Czujka pozwala rozszerzyć podstawowe funkcjonalności oferowane przez system alarmowy. W tym aspekcie marka Yale nie ma sobie równych jako producent jednych z lepszych monitoringów, alarmów oraz zabezpieczeń. Przede wszystkim jest to producent, którego oferta jest wewnętrznie zsynchronizowana. Każdy poszczególny element może stanowić skład jednej całości, która ochroni dowolne mieszkanie, pomieszczenie, przedmiot lub cokolwiek wedle wizji użytkownika.

-35%
Normalna cena 177,72 zł 144,49 zł Nasza cena 93,92 zł 115,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 177,72 zł brutto
Wysyłka: 2 tygodnie

Kod produktu: CZUJNIK DRZWI/OKNA

Czujnik drzwi/okna Yale

Normalna cena 177,72 zł 144,49 zł Nasza cena 93,92 zł 115,52 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta 60-A100-00DC-SR-5011
Producent Yale
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Czujnik drzwi/okna Yale
Twoja ocena

Czujnik drzwi/okna Yale stanowi element rozszerzający podstawowe możliwości systemów alarmowych marki. Model został zaprojektowany pod kątem biur, mieszkań prywatnych, domów oraz dowolnych przestrzeni firmowych na przestrzeni do 30 m.

Alarm pozwala zabezpieczyć drzwi i okna, jednak w aspekcie całości jest to tylko wycinek możliwości jednostki centralnej. Czujnik to jeden z dodatkowych akcesoriów modernizujących, który ułatwia wykrywanie osób nieupoważnionych. Przy otwarciu drzwi lub okna na uzbrojonym alarmie, po 30 sekundach rozlega się alarm. Produkt ułatwia i upraszcza procedury bezpieczeństwa i bezprzewodowo działa na 868 MHz częstotliwości z centralką alarmu.

Jeśli chodzi o zabezpieczenia to obecnie nie ma lepszego systemu, dlaczego? Ze względu na to, że w skład całości wchodzić może także monitoring oraz inne formy ochrony wchodzące w skład systemu. Ponadto każdy z elementów łączy się bezprzewodowo, przez co nie jest konieczny remont, kucie ścian oraz ciągnięcie kabli w celu podłączenia alarmu z poszczególnymi czujnikami.

Produkty wybrane dla Ciebie