SYSTEM MUL-T-LOCK WKŁADKA 62 MM + WKŁADKA 62 MM Z POKRĘTŁEM

Strona główna SYSTEM MUL-T-LOCK WKŁADKA 62 MM + WKŁADKA 62 MM Z POKRĘTŁEM

System dwóch wkładek - wkładka CLASSIC 62mm 31x31 oraz wkładka CLASSIC 62mm 31x31 z pokrętłem

202,00 zł 248,46 zł
W magazynie 100 szt.
Wysyłka: 24 godziny
Kolejne sztuki: 2 tygodnie

Kod produktu: 62 62P

SYSTEM MUL-T-LOCK WKŁADKA 62 MM + WKŁADKA 62 MM Z POKRĘTŁEM

202,00 zł 248,46 zł

System Mul-T-Lock (Multlock) bazuje na unikalnym systemie obrotowego bębenka z teleskopowymi pinami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dającymi ponad 100 tys. kombinacji. System ten jest niezwykle bezpieczny dzięki zastosowaniu wkładek w taki sposób, aby mogły być one otwierane za pomocą kluczy o różnym zakresie dostępu. Dwustopniowy system zabezpieczeń wyklucza otwarcie zamka za pomocą wytrychów, a dodatkowe stalowe wzmocnienia uniemożliwiają jego przewiercenie. Produkty Mul-T-Lock CLASSIC posiadają Certyfikat klasy C Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. 

Wkładkę CLASSIC 62 mm oraz wkładkę CLASSIC 62 mm z pokrętłem otwiera się za pomocą jednego, tego samego klucza. System najczęściej wykorzystywany jest do zabezpieczenia głównego zamka drzwi natomiast wkładka z pokrętłem pomoże zabezpieczyć dodatkowo górny zamek drzwi i dzięki pokrętłu istnieje możliwość zamknięcia drzwi od ich wewnętrznej strony bez użycia klucza.

Wkładka typu CLASSIC 62 mm jest podzielona symetrycznie na dwie części A - 31 mm i B - 31 mm. Została wykonana z ogromną precyzją aby zadbać o bezpieczeństwo klientów. Dodatkowo jedna wkładka 62 mm wyposażona została w pokrętło. Wkładki w zestawie posiadają pięć kluczy, których trzon wykonany został z mosiądzu wysokoniklowego, natomiast głowica z tworzywa sztucznego. Są one symetryczne, dwustronne, nawiercane pionowo. 

 

Wkładki dostępne w dwóch kolorach - mosiądz oraz satyna. 

W każdym systemie istnieje możliwość przekodowania wkładek. Dzięki temu możemy ograniczyć dostęp innych kluczy do danego zamka a sami kluczem Master mieć możliwość otwierania każdego z nich. 

Jeżeli ten system nie spełnia państwa oczekiwań, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa indywidualny system Multilock. Poniżej znajduje się link, dzięki któremu poznają państwo cenę swojego wymarzonego systemu. 

WYCENA INDYWIDUALNEGO SYSTEMU MUL-T-LOCK

 

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
Kod producenta62 + 62P
ProducentMul-T-Lock
Wysyłka24 godziny
Gwarancja24 miesiące
Przekodowanie wkładki33 zł
AtestKlasa 6.2 C
Wymiary wkładki w mmCałkowita długość 62 mm, podział A 31mm / B 31mm
Opis Działania360˚ obrót kluczem lub pokrętłem
Rodzaj zbierakaTradycyjny, palcowy
Material aKorpus i bębenek wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, kołki z mosiądzu wysokoniklowego i hartowanej stali nierdzewnej
WykończenieMosiądz/Satyna
Mechanizm wkładkiUnikalny, precyzyjny układ pinów Mul-T-Lock
Klucze5 dwustronnych kluczy z mosiądzu wysokoniklowego, plastikowa główka, karta kodowa
Opcje systemoweSystem jednego klucza, system klucza generalnego
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SYSTEM MUL-T-LOCK WKŁADKA 62 MM + WKŁADKA 62 MM Z POKRĘTŁEM
Twoja ocena