Siedzisko naścienne składane manualne STRAPONTEN TPS1 Twist Plus AllHall dąb naturalny/grafit

Strona główna Siedziska naścienne Siedzisko naścienne składane manualne STRAPONTEN TPS1 Twist Plus AllHall dąb naturalny/grafit

Siedzisko naścienne składane manualne STRAPONTEN TPS1 Twist Plus AllHall dąb naturalny to dobre rozwiązanie na korytarz, do przedpokoju czy poczekalni. Jego specyficzna konstrukcja sprawia, że zajmuje on niewiele miejsca. Związane jest to z tym, że siedzisko do poczekalni nie posiada stelaża stykającego się bezpośrednio z podłożem. Model z naszego sklepu internetowego Biuro Market jest dostępny w kolorze Fornir Dąb Naturalny. Jego wymiary to 44 x 41 x 42 centymetry.

1 040,65 zł 1 280,00 zł
Wysyłka: 3 tygodnie

Kod produktu: TPS1 DĄB

Siedzisko naścienne składane manualne STRAPONTEN TPS1 Twist Plus AllHall dąb naturalny/grafit

1 040,65 zł 1 280,00 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Producent AllHall
Kolor fornir dąb naturalny
Gazetownik Nie
Mechanizm zamykania Manualne
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siedzisko naścienne składane manualne STRAPONTEN TPS1 Twist Plus AllHall dąb naturalny/grafit
Twoja ocena

Siedzisko naścienne składane manualne STRAPONTEN TPS1 Twist Plus AllHall dąb naturalny jest wysokiej jakości, wytrzymałym, stylowym modelem o wysokości 44 centymetrów, szerokości 41 centymetrów i głębokości 42 centymetrów. Jego maksymalna nośność to 200 kilogramów. Siedzisko do poczekalni jest dostępne w uniwersalnym odcieniu Fornir Dąb Naturalny. Dobrze sprawdzać będzie się ono zarówno w poczekalni, jak i na korytarzu czy w przedpokoju. STRAPONTEN nie posiada stelaża stykającego się bezpośrednio z podłożem, co sprawia, że zajmuje on mało miejsca i ułatwia utrzymanie w czystości znajdującej się pod nim podłogi. Siedzisko do poczekalni zostało wykonane z fornirowanej sklejki składającej się z 2 gatunków drewna i barwionej trwałymi bejcami. Posiada ono stalowe okucia pomalowane z wykorzystaniem lakieru proszkowego. Asortyment naszego sklepu Biuro Market obejmuje także inne modele STRAPONTEN ów.

Produkty wybrane dla Ciebie