Siedzisko naścienne składane automatyczne STRAPONTEN TPS1A Twist Plus AllHall grafitowy

Strona główna Siedziska naścienne Siedzisko naścienne składane automatyczne STRAPONTEN TPS1A Twist Plus AllHall grafitowy

Siedzisko naścienne składane automatyczne STRAPONTEN TPS1 Twist Plus AllHall grafitowy ma wymiary 44 x 41 x 42 centymetry. Maksymalna nośność modelu to 200 kilogramów. STRAPONTEN jest dostępny w kolorze laminat grafit. Posiada on stalowe okucie pomalowane lakierem proszkowym i siedzisko z formowanej sklejki, w skład której wchodzi kilka rodzajów drewna. To praktyczny mebel, który stanowi znakomite rozwiązanie do poczekalni, na korytarz czy do przedpokoju.

1 121,95 zł 1 380,00 zł
Wysyłka: 3 tygodnie

Kod produktu: TPS1A GRAFIT

Siedzisko naścienne składane automatyczne STRAPONTEN TPS1A Twist Plus AllHall grafitowy

1 121,95 zł 1 380,00 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Producent AllHall
Kolor Laminat grafitowy
Gazetownik Nie
Mechanizm zamykania Automatyczne
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siedzisko naścienne składane automatyczne STRAPONTEN TPS1A Twist Plus AllHall grafitowy
Twoja ocena

Siedzisko naścienne składane automatyczne STRAPONTEN TPS1 Twist Plus AllHall grafitowy z oferty naszego sklepu internetowego Biuro Market bardzo dobrze sprawdzać będzie się w poczekalni, na korytarzu czy różnych poczekalniach. Dostępne jest ono w odcieniu laminat grafit. Wysokość mebla to 44 centymetry, szerokość – 41 centymetrów, a głębokość – 42 centymetry. Maksymalna nośność siedziska wynosi 200 kilogramów. STRAPONTEN jest pozbawiony stelaża stykającego się z podłożem, co sprawia, że zajmuje niewiele miejsca i ułatwia utrzymanie w czystości znajdującej się pod nim posadzki. Siedzisko charakteryzuje się nowoczesnym designem i lekką formą. Posiada solidne, stalowe okucia, pomalowane lakierem proszkowym. Siedzisko mebla zostało wyprodukowane z formowanej sklejki, składającej się z różnych gatunków drewna. W naszym sklepie internetowym znaleźć można także STRAPONTENY w innych wersjach kolorystycznych.

Produkty wybrane dla Ciebie