Metalowa szafa na kartoteki medyczne SZK 304 ST do urzędu- A5

Strona główna Meble medyczne Szafy kartotekowe Szafki na kartoteki Metalowa szafa na kartoteki medyczne SZK 304 ST do urzędu- A5

Szafa metalowa na dokumenty SZK 304 ST to ergonomiczne rozwiązanie, które zapewnia łatwy dostęp do dokumentów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa danych zgodnie z wymogami RODO. Wyposażona w teleskopowe prowadnice, szuflady szafy są zabezpieczone przed przypadkowym wysunięciem, mogą też udźwignąć obciążenie do 50 kg i są centralnie ryglowane. Unikalny system umożliwia otwieranie tylko jednej szuflady na raz, co zapobiega przewracaniu szafy. Mocna konstrukcja z blachy stalowej oraz dołączone szyldziki z taśmą samoprzylepną podnoszą jej funkcjonalność. Wybierając szafę SZK 304 ST, zyskujesz gwarancję funkcjonalności, bezpieczeństwa i trwałości dla swojego biura.

-10%
Normalna cena 2 547,33 zł 2 071,00 zł Nasza cena 1 863,90 zł 2 292,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 547,33 zł brutto
Wysyłka: 5 tygodni

Kod produktu: SZK 304 ST

Metalowa szafa na kartoteki medyczne SZK 304 ST do urzędu- A5

Normalna cena 2 547,33 zł 2 071,00 zł Nasza cena 1 863,90 zł 2 292,60 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SZK 304
Producent Malow
Wymiary (wysokość) 1292
Wymiary (szerokość) 545
Wymiary (głębokość) 633
Wymiar wew. szuflady (szerokość) 460
Wymiar wew. szuflady (głębokość) 585
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa szafa na kartoteki medyczne SZK 304 ST do urzędu- A5
Twoja ocena

 METALOWA SZAFKA SZK 304 ST NA DOKUMENTY, RODO 

Nowoczesna metalowa szafka kartotekowa SZK 304 ST jest idealna do przechowywania dokumentów w formacie A5 poziomo. Z pięcioma poziomymi szufladami, rozmieszczonymi w dwóch rzędach, oferuje ergonomiczną organizację przestrzeni i łatwy dostęp do dokumentów. Szafka ta spełnia wszystkie wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), zapewniając bezpieczeństwo przechowywanych danych. Dzięki zastosowaniu teleskopowych prowadnic kulkowych o podwójnym wysuwie, szuflady są zabezpieczone przed przypadkowym wysunięciem, a ich maksymalne obciążenie wynosi 50 kg. Ponadto, są one centralnie ryglowane, co zabezpiecza przed dostępem niepowołanych osób.

Szafka na dokumenty wyposażona jest w system, który pozwala na otwieranie tylko jednej szuflady na raz, co zapobiega przewracaniu. Wytrzymały korpus wykonany z blachy stalowej gwarantuje długowieczność i odporność na uszkodzenia. Każda szuflada posiada praktyczny szyldzik z taśmą samoprzylepną, ułatwiający identyfikację zawartości. Wybierając szafę kartotekową SZK 304 ST, inwestujesz w idealne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa i trwałości, idealne dla nowoczesnego biura.

W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć inne rodzje SZAF AKTOWYCH SZKKliknij i sprawdź!

 


✅SPECYFIKACJA SZAFY AKTOWEJ SZK 304 ST:

 • Kod producenta: SZK 304 ST
 • Producent: Keypol Malow
 • Waga: 65 kg
 • Wymiary (wysokość): 129,2 cm
 • Wymiary (szerokość): 54,5 cm
 • Wymiary (głębokość): 63,3 cm
 • Wym. wew. szuflad (wys./szer./gł.): 18,7 x 46 x 58,5
 • Grubość blachy: blacha stalowa gr. 0,8-1,5 mm, fronty szuflad z blachy gr. 1,0 cm, pozostałe części szuflad z blachy gr. 0,6 mm.
 • Ilość szuflad: 5- na dokumenty, teczki formatu A 5  poziomo (max. wymiar 21,5 x 22,5 cm)
 • Max. obciążenie szuflady: 50 kg
 • Kolor: jasny szary - RAL 7035

✅SZUFLADY Z ZABEZPIECZENIEM PRZED WYPADANIEM!

Szuflady wyposażone są w prowadnice kulkowe z podwójnym wysuwem, posiadające specjalne zabezpieczenie, które eliminuje ryzyko przypadkowego wysunięcia. W każdej szufladzie umieszczono dwie ruchome przegrody, co zwiększa możliwości organizacyjne. Szafa charakteryzuje się dużą wytrzymałością i stabilnością, wynikającą z zastosowania blachy ocynkowanej oraz stalowej w jej konstrukcji.

 


✅MNÓSTWO OPCJI!

Do szafy SZK 304 ST istnieje możliwość dokupienia dodatkowej nadstawki:

* Przedstawiana szafka  nie zawiera wymienionych wyżej nadstawek. Znajdą Państwo nadstawki i wiele innych produktów w  naszym sklepie.


✅WYBIERZ SWÓJ KOLOR!

Jeśli potrzebujesz rozwiązania dedykowanego do swojego wnętrza, możesz wybrać jeden z szesnastu kolorów na zamówienie. W ten sposób dopasujesz produkt zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Pamiętaj, że niniejsza tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów.

* Sprzedaż dotyczy produktu w kolorze RAL 7035 - wybór innego koloru może wydłużyć czas realizacji zamówienia.

 


✅ATESTY ORAZ CERTYFIKATY!

Jakość  metalowej szafki potwierdzona jest przez uzyskane certyfikaty i atesty. Dodatkowo zapewniamy pięcioletnią gwarancję na produkt!

 

Produkty wybrane dla Ciebie