1 5 5 stars - "apteczka" "Apteczka metalowa, bardzo solidna. Każdemu coś takiego się przyda z pewnością :) " Apteczka metalowa, bardzo solidna. Każdemu coś takiego się przyda z pewnością :)
1 5 5 stars - "prosta apteczka metalowa" "Metalowa, prosta apteczka - bardzo dobrej jakości. W każdej firmie powinna taka być polecam " Metalowa, prosta apteczka - bardzo dobrej jakości. W każdej firmie powinna taka być polecam
1 5 5 stars - "solidna apteczka" "Solidnie wykonana, prosta apteczka która powinna być w każdej firmie. " Solidnie wykonana, prosta apteczka która powinna być w każdej firmie.
1 5 5 stars - "typowa apteczka" "Typowa apteczka, metalowa i solidna, zamykana na kluczyk. Podstawa w każdej firmie, polecam zakupić" Typowa apteczka, metalowa i solidna, zamykana na kluczyk. Podstawa w każdej firmie, polecam zakupić
1 5 5 stars - "apteczka" "Standardowa apteczka, solidnie wykonana. Nie zajmuje dużo miejsca a może uratować życie ;) " Standardowa apteczka, solidnie wykonana. Nie zajmuje dużo miejsca a może uratować życie ;)

Apteczka metalowa AP 1

Strona główna Apteczki metalowe Apteczka metalowa AP 1

Apteczka metalowa AP 1 to elementy wyposażenia bardzo przydatne w przypadku prywatnych oraz publicznych instytucji medycznych. Szafki medyczne AP wykonane są z blachy stalowej, która jest zarazem lekka i wytrzymała. Jest to bardzo istotne z perspektywy tego, że mogą być montowane bezpośrednio na powierzchniach pionowych. Apteczka medyczna umożliwia bezpiecznie przechowywanie opatrunków i leków. Każda szafka zamykana jest na zamek, a w pakiecie znajduje się klucz, zestaw kołków i śrub umożliwiający zawieszenie jej na dowolnej ścianie.

-15%
Normalna cena 196,80 zł 160,00 zł Nasza cena 136,00 zł 167,28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 196,80 zł brutto
Wysyłka: 48H

Kod produktu: AP 1

Apteczka metalowa AP 1

Normalna cena 196,80 zł 160,00 zł Nasza cena 136,00 zł 167,28 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Producent Leomar
Rodzaj zamknięcia zamek kluczowy
Ilość przegródek brak
Ilość haczyków 1 - 4
Rodzaj listew Stałe
Materiał drzwi Metalowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Apteczka metalowa AP 1
Twoja ocena

Dlaczego warto przemyśleć zakup szafki medycznej? Z prostej przyczyny. Są one małe, praktyczne i pojemne. Nie zajmuje także dużo miejsca, gdyż mogą być powieszone na powierzchni pionowej. W zamian zapewniają pewność, że umieszczone w nich leki bądź przedmioty pozostaną na swoim miejscu. Szafki medyczne to świetne rozwiązanie, przydatne w gabinetach zarówno prywatnych, publicznych jak i szpitalach. Apteczka metalowa AP 1 nie posiada żadnego wyposażenia medycznego w komplecie. Wyposażona jest za to w zamek dwu-punktowy na klucz i można ją bardzo prosto, wygodnie zawiesić na dowolnej ścianie pionowej w pomieszczeniu. W każdym zestawie załączony jest zestaw śrub, a także kołkami do montażu na powierzchniach pionowych. Apteczka metalowa AP 1 to przede wszystkim szafka wisząca. Montaż na ścianach gwarantuje, że nawet w mniejszym pomieszczeniu znajdzie się o wiele więcej przestrzeni, którą można praktycznie zagospodarować.

Produkty wybrane dla Ciebie