1 5 5 stars - "typowa apteczka" "Typowa apteczka, metalowa i solidna, zamykana na kluczyk. Podstawa w każdej firmie, polecam zakupić" Typowa apteczka, metalowa i solidna, zamykana na kluczyk. Podstawa w każdej firmie, polecam zakupić
1 5 5 stars - "apteczka" "Standardowa apteczka, solidnie wykonana. Nie zajmuje dużo miejsca a może uratować życie ;) " Standardowa apteczka, solidnie wykonana. Nie zajmuje dużo miejsca a może uratować życie ;)

Apteczka metalowa AP 1

Strona główna Apteczki metalowe Apteczka metalowa AP 1

Apteczka metalowa AP 1 to elementy wyposażenia bardzo przydatne w przypadku prywatnych oraz publicznych instytucji medycznych. Szafki medyczne AP wykonane są z blachy stalowej, która jest zarazem lekka i wytrzymała. Jest to bardzo istotne z perspektywy tego, że mogą być montowane bezpośrednio na powierzchniach pionowych. Apteczka medyczna umożliwia bezpiecznie przechowywanie opatrunków i leków. Każda szafka zamykana jest na zamek, a w pakiecie znajduje się klucz, zestaw kołków i śrub umożliwiający zawieszenie jej na dowolnej ścianie.

-31%
Normalna cena 158,67 zł 129,00 zł Nasza cena 89,43 zł 110,00 zł
W magazynie 0 szt.
Wysyłka: 48H
Kolejne sztuki: 4 tygodnie

Kod produktu: AP 1

Apteczka metalowa AP 1

Normalna cena 158,67 zł 129,00 zł Nasza cena 89,43 zł 110,00 zł

Dlaczego warto przemyśleć zakup szafki medycznej? Z prostej przyczyny. Są one małe, praktyczne i pojemne. Nie zajmuje także dużo miejsca, gdyż mogą być powieszone na powierzchni pionowej. W zamian zapewniają pewność, że umieszczone w nich leki bądź przedmioty pozostaną na swoim miejscu. Szafki medyczne to świetne rozwiązanie, przydatne w gabinetach zarówno prywatnych, publicznych jak i szpitalach. Apteczka metalowa AP 1 nie posiada żadnego wyposażenia medycznego w komplecie. Wyposażona jest za to w zamek dwu-punktowy na klucz i można ją bardzo prosto, wygodnie zawiesić na dowolnej ścianie pionowej w pomieszczeniu. W każdym zestawie załączony jest zestaw śrub, a także kołkami do montażu na powierzchniach pionowych. Apteczka metalowa AP 1 to przede wszystkim szafka wisząca. Montaż na ścianach gwarantuje, że nawet w mniejszym pomieszczeniu znajdzie się o wiele więcej przestrzeni, którą można praktycznie zagospodarować.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Producent Leomar
Wysyłka 24 godziny
Rodzaj zamknięcia zamek kluczowy
Ilość przegródek brak
Ilość haczyków 1 - 4
Rodzaj listew Stałe
Rodzaj drzwi Metalowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Apteczka metalowa AP 1
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie