Szafka socjalna metalowa typ L 120cm SUL 43Wst 6 przegrod

Strona główna Szafy ubraniowe BHP Szafka socjalna metalowa typ L 120cm SUL 43Wst 6 przegrod

Potrójna szafa ubraniowa Sul 43 W z sześcioma przedziałami.

Normalna cena 1 592,85 zł 1 295,00 zł Nasza cena 1 036,00 zł 1 274,28 zł
W magazynie 0 szt.

Kod produktu: SUL 43 W ST

Szafka socjalna metalowa typ L 120cm SUL 43Wst 6 przegrod

Normalna cena 1 592,85 zł 1 295,00 zł Nasza cena 1 036,00 zł 1 274,28 zł

Szafy ubraniowe SUL z przedziałami w kształcie litery "L" gwarantują funkcjonalność oraz stanowią idealne wyposażenie pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, salach sportowych, klubach fitness, czy na basenach. Dzięki szafom SUL możemy na tej samej powierzchni pomieścić dwa razy więcej komór ubraniowych niż w przypadku standardowych szaf. Szafy malowane są technologią proszkową przez co są odporne na korozję. Posiadają także niezbędne certyfikaty, atesty oraz spełniają normy unijne dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.

Szafa ubraniowa SUL 43 W to potrójna szafa z sześcioma przedziałami "L" kształtnymi. Drzwi szafy z dwoma wzmocnieniami wykonane są z blachy o grubości 0,6 mm. Każde z nich zostały zabezpieczone zamkiem cylindrycznym z ryglowaniem w jednym punkcie. Pozostałe elementy szafy wykonane zostały z blachy o grubości 0,5 mm.

Szafa SUL 43 W posiada sześć przedziałów, z których każdy posiada samoprzylepny wizytownik oraz drążek z dwoma haczykami. Wentylacja każdego z przedziałów jest możliwa dzięki otworom wentylacyjnym o bardzo nowoczesnym designie, które są zastrzeżonym znakiem przemysłowym. Szafa SUL dzięki swojej przemyślanej konstrukcji umożliwia przechowywanie odzieży jak i obuwia czy toreb.

Szafa występuje w wersji z nóżkami oraz bez.

Nóżki ułatwiają zachowanie czystości pod szafą. Ponadto podstawy są szczególnie przydatne w środowiskach o zwiększonej wilgotności. Zwiększając odległość między dnem szafy, a podłogą, chronią one szafę przed korozją, zarysowaniami, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Podstawa jest niezwykle solida i wytrzymała dzięki spawalnej konstrukcji. Istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie 10 mm. Podstawa podwyższa szafę o 140 mm.

 

* Szafę można zamówić w trzech wariantach :

  • bez nóżek
  • z nóżkami przykręcanymi - termin realizacji na nóżki może się wydłużyć do 2 tygodni
  • z nóżkami stałymi - opcja ta jest tańsza, jednak czas realizacji na taką szafę jest dłuższy niż w przypadku nóżek przykręcanych.

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
ModelSUL 43 W
Waga (kg)66,5
Wymiary zewnętrzne (wys. x szer. x gł.) [mm]1800x 1200 x 500
Grubość blachy0,5 mm - 0,6 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafka socjalna metalowa typ L 120cm SUL 43Wst 6 przegrod
Twoja ocena