1 5 5 stars - "Super" "Zakup udany. Jestem mile zaskoczony jakością szafki, tym bardziej, że cena jest bardzo atrakcyjna." Zakup udany. Jestem mile zaskoczony jakością szafki, tym bardziej, że cena jest bardzo atrakcyjna.
1 5 5 stars - "Szybko i bezpiecznie" "Szafka dotarła do mnie cała, pewnie dzięki temu, że ją tak dobrze zabezpieczyliście do wysyłki. Cena bardzo atrakcyjna jak za tak dobrej jakości produkt. " Szafka dotarła do mnie cała, pewnie dzięki temu, że ją tak dobrze zabezpieczyliście do wysyłki. Cena bardzo atrakcyjna jak za tak dobrej jakości produkt.
1 5 5 stars - "OK" "Kupiłem dwie takie szafki do swojego warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Mix kolorów wyszedł bardzo dobrze." Kupiłem dwie takie szafki do swojego warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Mix kolorów wyszedł bardzo dobrze.
1 5 5 stars - "Ok" "Pracownicy są bardzo zadowoleni z tych szafek. Ja też, ponieważ cenna jest naprawdę atrakcyjna jak za tak dobrą jakość. " Pracownicy są bardzo zadowoleni z tych szafek. Ja też, ponieważ cenna jest naprawdę atrakcyjna jak za tak dobrą jakość.
1 5 5 stars - "Idealna" "Szafka idealnie się sprawdziła w moim warsztacie. Pracownicy sobie ją chwalą, więc ja też ;) " Szafka idealnie się sprawdziła w moim warsztacie. Pracownicy sobie ją chwalą, więc ja też ;)
1 5 5 stars - "Polecam" "Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szafa jest solidna i bardzo ładnie wykonana. Na pewno mogę polecić ten produkt." Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szafa jest solidna i bardzo ładnie wykonana. Na pewno mogę polecić ten produkt.

SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Strona główna Polecane Szafy ubraniowe BHP SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Szafka ubraniowa BHP SUM 420 W ST, łącząca nowoczesność z funkcjonalnością, jest idealna do przechowywania odzieży i akcesoriów w miejscach pracy. Wyposażona w certyfikaty, zapewnia jakość i bezpieczeństwo. Solidny zamek cylindryczny chroni zawartość szafki metalowej. Wnętrze oferuje plastikowy drążek, wieszaki, haczyk na ręcznik i lusterko, a wizytownik ułatwia identyfikację właściciela. Szafka wykonana jest z wytrzymałej blachy o grubości 0,5 mm z zastosowaniem technologii profili zamkniętych. Ukryte zawiasy i otwory wentylacyjne zwiększają jej praktyczność i estetykę. Jest idealna do zastosowania w firmach, zakładach i szkołach, zapewniając organizację i bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

-10%
Normalna cena 920,04 zł 748,00 zł Nasza cena 673,20 zł 828,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 920,04 zł brutto
W magazynie 279 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SUM 420 W ST

SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Normalna cena 920,04 zł 748,00 zł Nasza cena 673,20 zł 828,04 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SUM 420 W st
Producent Malow
Model SUM 420 W st
Waga (kg) 41 kg
Wymiary (wysokość) 1800
Wymiary (szerokość) 800
Wymiary (głębokość) 500
Grubość blachy 0,5 mm
Przegroda wewnętrzna Tak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni
Twoja ocena

METALOWA SZAFKA SUM 420 W ST SOCJALNA NA UBRANIA ZAMYKANA NA KLUCZ

Metalowa szafka BHP SUM 420 W ST łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem, idealna do przechowywania odzieży i akcesoriów pracowniczych w miejscach o specyficznych wymaganiach. Certyfikaty i atesty potwierdzają jej jakość i zgodność z normami bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów gwarantuje solidny zamek cylindryczny, ryglowany w jednym punkcie. Wnętrze szafki wyposażone jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Samoprzylepny plastikowy wizytownik ułatwia identyfikację właściciela w większych placówkach.

Szafka, wykonana z trwałej blachy o grubości 0,5 mm, wykorzystuje innowacyjną technologię profili zamkniętych. Eleganckie drzwi, osadzone na ukrytych zawiasach kołkowych, dodają estetyki, a otwory wentylacyjne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, utrzymując świeżość przechowywanych przedmiotów. Szafa SUM 420 W ST jest idealnym rozwiązaniem do firm, zakładów produkcyjnych, warsztatów czy placówek edukacyjnych, oferując uporządkowane i bezpieczne przechowywanie odzieży oraz akcesoriów pracowniczych.

Szafka metalowa do szatni SUM 420 W ST

✅ SPECYFIKACJA SZAFY BHP SUM 420 W ST:

 • Model: SUM 420 W ST
 • Producent: Keypol Malow
 • Wymiary zewnętrzne: 180 x 80 x 50 cm (wys./szer./gł.)
 • Waga: 41 kg
 • Grubość blachy: 0,5 mm
 • Ilość skrytek: 2
 • Kolor: RAL 7035
 • Wysyłka: 24 godziny (SZAFKI DOSTARCZANE SĄ DO NASZYCH KLIENTÓW W CAŁOŚCI NA PALETACH, ABY JAK NAJLEPIEJ ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO PRZEWOZU)

✅PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE SZAFKI SUM 420 W ST:

 • plastikowy drążek,
 • wieszaki ubraniowe,
 • lusterko,
 • haczyk na ręcznik,
 • półka nad drążkiem,
 • przegroda wewnętrzna,
 • atesty, certyfikaty, deklaracje,
 • 2 zamki, 4 klucze.

Zamek cylindryczny w szafce pracowniczej BHP SUM 420 W ST

✅BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM  MIEJSCU!

Każde drzwi szafy są zaopatrzone w jednopunktowy zamek, co zapewnia dodatkowe  bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. Dzięki niemu tylko osoby upoważnione mają dostęp do zawartości, co gwarantuje ochronę cennych i prywatnych przedmiotów pracowników.

Do każdej szafki dołączone są dwa klucze na zamek, co zapewnia pracownikom komfortowy dostęp do ich przechowywanych rzeczy.


✅FUNKCJONALNOŚĆ WNĘTRZA SZAFKI!

Projekt wnętrza szafki uwzględnia potrzeby użytkowników. Plastikowy drążek w połączeniu z wieszakami ubraniowymi umożliwia zorganizowane przechowywanie odzieży. Lusterko zwiększa wygodę codziennego użytkowania, a haczyk na ręcznik wraz z półką nad drążkiem oferują dodatkową przestrzeń na drobne przedmioty. Wewnętrzna przegroda umożliwia segregację zawartości, czyniąc wnętrze szafki nie tylko praktycznym, ale i funkcjonalnym rozwiązaniem.

Wnętrze szafki metalowej szkolnej SUM 420 W ST

✅DOPASUJ PRODUKT DO  WŁASNYCH WYMAGAŃ!

Do szafy SUS  420 W ST W można dokupić różne warianty podstaw, a także pasującą do wybranej podstawy półkę na buty:

Kompatybilna półka na buty - Kliknij i sprawdź!

Kompatybilna półka na buty - Kliknij i sprawdź!

Kompatybilna półka na buty - Kliknij i sprawdź

*Produkt, którego dotyczy sprzedaż nie posiada powyższych dodatków w zestawie - oferta dotyczy samej szafy. Znajdziesz je w naszym sklepie.


✅DODATKOWE AKCESORIA!

Dostępna jest opcja dokupienia akcesoriów do szafki socjalnej SUS 422 W ST, w tym:

Zachęcamy do zakupu szafki SUS 420 W ST z nóżkami w standardowym wyposażeniu - Kliknij i sprawdź!

* Oferowany produkt nie zawiera w zestawie wymienionych wariantów. Dostępne są one w naszym sklepie.


Paleta kolorów RAL Malow

✅WYBIERZ SWÓJ KOLOR!

Jeśli potrzebujesz rozwiązania dedykowanego do swojego wnętrza, możesz wybrać jeden z szesnastu kolorów na zamówienie. W ten sposób dopasujesz produkt zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Pamiętaj, że niniejsza tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów.

* Sprzedaż dotyczy produktu w kolorze RAL 7035 - wybór innego koloru może wydłużyć czas realizacji zamówienia.


✅ATESTY ORAZ CERTYFIKATY!

Jakość tej metalowej szafki potwierdzona jest przez uzyskane certyfikaty i atesty, w tym PN-EN 16121+A1:2017-11 oraz atest higieniczny. Dodatkowo zapewniamy pięcioletnią gwarancję na produkt!

Certyfikaty oraz atesty jakości szafy metalowej SUM 420 W ST

Produkty wybrane dla Ciebie