1 5 5 stars - "Super" "Zakup udany. Jestem mile zaskoczony jakością szafki, tym bardziej, że cena jest bardzo atrakcyjna." Zakup udany. Jestem mile zaskoczony jakością szafki, tym bardziej, że cena jest bardzo atrakcyjna.
1 5 5 stars - "Szybko i bezpiecznie" "Szafka dotarła do mnie cała, pewnie dzięki temu, że ją tak dobrze zabezpieczyliście do wysyłki. Cena bardzo atrakcyjna jak za tak dobrej jakości produkt. " Szafka dotarła do mnie cała, pewnie dzięki temu, że ją tak dobrze zabezpieczyliście do wysyłki. Cena bardzo atrakcyjna jak za tak dobrej jakości produkt.
1 5 5 stars - "OK" "Kupiłem dwie takie szafki do swojego warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Mix kolorów wyszedł bardzo dobrze." Kupiłem dwie takie szafki do swojego warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Mix kolorów wyszedł bardzo dobrze.
1 5 5 stars - "Ok" "Pracownicy są bardzo zadowoleni z tych szafek. Ja też, ponieważ cenna jest naprawdę atrakcyjna jak za tak dobrą jakość. " Pracownicy są bardzo zadowoleni z tych szafek. Ja też, ponieważ cenna jest naprawdę atrakcyjna jak za tak dobrą jakość.
1 5 5 stars - "Idealna" "Szafka idealnie się sprawdziła w moim warsztacie. Pracownicy sobie ją chwalą, więc ja też ;) " Szafka idealnie się sprawdziła w moim warsztacie. Pracownicy sobie ją chwalą, więc ja też ;)
1 5 5 stars - "Polecam" "Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szafa jest solidna i bardzo ładnie wykonana. Na pewno mogę polecić ten produkt." Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szafa jest solidna i bardzo ładnie wykonana. Na pewno mogę polecić ten produkt.

SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Strona główna Polecane Szafy ubraniowe BHP SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

SUM 420 WST metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni. To praktyczny i funkcjonalny produkt dedykowany pomieszczeniom socjalnym w zakładach pracowniczych, a także w różnego rodzaju obiektach sportowych. 

-20%
Normalna cena 836,40 zł 680,00 zł Nasza cena 544,00 zł 669,12 zł
W magazynie 3 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SUM 420 W ST

SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Normalna cena 836,40 zł 680,00 zł Nasza cena 544,00 zł 669,12 zł

SUM 420 WST metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Szafki ubraniowe to podstawowe wyposażenie szatni i przebieralni w szkołach, obiektach sportowych czy zakładach pracowniczych. Na Biuromarket.com.pl znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów. Jednym z nich jest nowoczesna SUM 420 WST metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni. To doskonale zaprojektowany produkt, który znakomicie spełnia swoją rolę. Szafka posiada dwa praktyczne i pojemne schowki, w których można schować ubrania, kurtki, płaszcze, buty, torby lub plecaki.

SUM 420 WST metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni wykonana jest z blachy metalowej. Każda z komór wyposażona jest drążek, wieszaki i plastikowy wizytownik, a także otwór wentylacyjny.

Standard wyposażenia szafy ubraniowej SUM 420 W st:

  • plastikowy drążek,

  • wieszaki ubraniowe,

  • lusterko,

  • haczyk na ręcznik,

  • półka nad drążkiem,

  • przegroda wewnętrzna,

  • do wyboru 16 kolorów bez dopłaty,

  • różne typy zamków do wyboru,

  • atesty, certyfikaty, deklaracje,

  • 2 zamki, 4 klucze.

Dzięki przewidzianemu wyposażeniu dodatkowemu dwudrzwiowa szafa ubraniowa SUM 420 W st zyskuje wyższy standard oraz zwiększa swoją praktyczność:

daszki - pomagają w utrzymaniu czystości,

cokoły i podstawy - gwarantują funkcjonalność i ergonomię,

siedziska podstaw - tworzą trzy lakierowane listwy drewniane lub listwy plastikowe. Wszystkie podstawy podwyższają szafę o 390 mm.

Szafa do wyboru z zamkiem z ryglowaniem w 1 punkcie oraz w 3 punktach. Termin realizacji przy zamku z ryglowaniem w 3 punktach może się wydłużyć.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SUM 420 W st
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Model SUM 420 W st
Waga (kg) 41 kg
Wymiary (wysokość) 1800
Wymiary (szerokość) 800
Wymiary (głębokość) 500
Grubość blachy 0,5 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni
Twoja ocena
Produkty wybrane dla Ciebie