1 5 5 stars - "Polecam" "Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szafa jest solidna i bardzo ładnie wykonana. Na pewno mogę polecić ten produkt." Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Szafa jest solidna i bardzo ładnie wykonana. Na pewno mogę polecić ten produkt.

SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Strona główna Polecane Szafy ubraniowe BHP SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Dwudrzwiowa szafa ubraniowa SUM 420 W st

Normalna cena 574,41 zł 467,00 zł Nasza cena 347,26 zł 427,13 zł
W magazynie 95 szt.

Kod produktu: SUM 420 W ST

SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni

Normalna cena 574,41 zł 467,00 zł Nasza cena 347,26 zł 427,13 zł
W st
W lx

Metalowe meble socjalne firmy Malow gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach fitness, na basenach, itd. Odpowiednie zaaranżowanie tych pomieszczeń uwzględniające najbardziej zróżnicowane wymogi i potrzeby, zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy, nauki. Meble socjalne znacznie zwiększają przestrzeń użytkową pomieszczeń.

Dwudrzwiowa szafa ubraniowa SUM 420 W st jest zamykana przez zamek cylindryczny. Wieniec dolny szafy ubraniowej jest wykonany z blachy ocynkowanej. Grubość blachy wykorzystanej do produkcji szafy wynosi 0,5 mm. Szafa wyposażona jest w dwie osobne komory dla dwóch pracowników. Każda z nich w środku posiada dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych oraz swój własny, niezależny zamek. Wentylacja szafy ubraniowej SUM 420 W st odbywa się poprzez system otworów wentylacyjnych. Zastrzeżona znakiem przemysłowym perforacja o nowoczesnym designie umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Szafa ubraniowa jest wyposażona w stabilną półkę wewnętrzną. Światło pomiędzy nią a wieńcem wynosi 300 mm. Po zewnętrznej stronie drzwi znajduje się samoprzylepny wizytownik, pozwalający spersonalizować szafę.

Standard wyposażenia szafy ubraniowej SUM 420 W st:

  • plastikowy drążek,

  • wieszaki ubraniowe,

  • lusterko,

  • haczyk na ręcznik,

  • półka nad drążkiem,

  • przegroda wewnętrzna,

  • do wyboru 16 kolorów bez dopłaty,

  • różne typy zamków do wyboru,

  • atesty, certyfikaty, deklaracje,

  • 2 zamki, 4 klucze.

Dzięki przewidzianemu wyposażeniu dodatkowemu dwudrzwiowa szafa ubraniowa SUM 420 W st zyskuje wyższy standard oraz zwiększa swoją praktyczność:

daszki - pomagają w utrzymaniu czystości,

cokoły i podstawy - gwarantują funkcjonalność i ergonomię,

siedziska podstaw - tworzą trzy lakierowane listwy drewniane lub listwy plastikowe. Wszystkie podstawy podwyższają szafę o 390 mm.

Szafa do wyboru z zamkiem z ryglowaniem w 1 punkcie oraz w 3 punktach. Termin realizacji przy zamku z ryglowaniem w 3 punktach może się wydłużyć.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
ModelSUM 420 W st
Waga (kg)41 kg
Wymiary zewnętrzne (wys. x szer. x gł.) [mm]1800 x 800 x 500
Grubość blachy0,5 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SUM 420 Wst Metalowa szafa BHP dla 2 osób, 80 cm, do szatni
Twoja ocena