Pojemnik na odpady 01R z ramą na worki

Strona główna Szafy gospodarcze Pojemnik na odpady 01R z ramą na worki

Pojemnik na odpady MPO 01r z z ramą na worki o pojemności 120 l. 

-20%
Normalna cena 830,25 zł 675,00 zł Nasza cena 540,00 zł 664,20 zł
W magazynie 0 szt.

Kod produktu: MPO 01r

Pojemnik na odpady 01R z ramą na worki

Normalna cena 830,25 zł 675,00 zł Nasza cena 540,00 zł 664,20 zł

Kosze do segregacji odpadów MPO firmy Malow zostały stworzone, by ułatwić zbiórkę odpadów w pomieszczeniach socjalnych, szkołach, ośrodkach kultury oraz wszędzie tam gdzie segregacja śmieci jest niezbędna. Zabudowana forma pojemnika sprawia, że wygląda niezwykle estetycznie, a utrzymanie porządku wokół niego jest jeszcze łatwiejsze. Ponadto kosze te wyposażone zostały w samozamykające się pokrywy, które zapobiegają wydzielaniu się nieprzyjemnych zapachów ze śmieci. 


Kosz MPO 01r to pojemnik na odpady typu szkło, plastik, papier itd., który przeznaczony jest do użytku wewnętrznego. Korpus Kosza MPO 01r wykonany został z blachy stalowej o grubości 0,8 - 1,0 mm. Jest on pomalowany w technologii proszkowej, dzięki czemu jest odporny na korozję oraz uszkodzenia powłoki. Kosz ten, wyposażony został w ramę przystosowaną na worek o pojemności 120 l. Rama została zamontowana na prowadnicach kulkowych, które ułatwiają sprawne wysuwanie worka w celu jego wymiany. Prosty dostęp do worka możliwy jest dzięki drzwiom skrzydłowym, które zamykane są na zamek obrotowy. Dzięki skośnemu daszkowi kosza, śmieci nie zalegają na powierzchni, a utrzymanie porządku jest o wiele łatwiejsze. Kosz MPO 01r posiada metalowe nóżki, które zwiększają odległość między dnem kosza, a podłogą, chroniąc kosz przed korozją, zarysowaniami, czy uszkodzeniami mechanicznymi.

 

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentMalow
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pojemnik na odpady 01R z ramą na worki
Twoja ocena