1 5 5 stars - "Mapy są bezpieczne" "Niezbędnik do biura projektowego. Można bezpieczne przechowywać mapy i duże rysunki. Nie zajmuje dużo miejsca, wykonana naprawdę solidnie. Polecam" Niezbędnik do biura projektowego. Można bezpieczne przechowywać mapy i duże rysunki. Nie zajmuje dużo miejsca, wykonana naprawdę solidnie. Polecam
1 5 5 stars - "Rozwiązanie do biura produktowego" "W biurze produktowym taka szafa to podstawa. Dzięki niej mamy porządek we wszelkich rysunkach - wykonana świetnie, wygląda jak na zdjęciach. Polecam" W biurze produktowym taka szafa to podstawa. Dzięki niej mamy porządek we wszelkich rysunkach - wykonana świetnie, wygląda jak na zdjęciach. Polecam
1 5 5 stars - "OK" "Transakcja przebiegła pomyślnie!! szafeczka wysokiej jakości, ładniejsza niż na zdjęciach :) Polecam!!" Transakcja przebiegła pomyślnie!! szafeczka wysokiej jakości, ładniejsza niż na zdjęciach :) Polecam!!
1 5 5 stars - "Ok" "Szafka dokładnie taka jak w opisie. Bezpieczna oraz solidna, dobrze wykonana." Szafka dokładnie taka jak w opisie. Bezpieczna oraz solidna, dobrze wykonana.
1 5 5 stars - "Solidna i estetyczna" "Solidna i dobrze wykonana szafka. Cenna bardzo atrakcyjna, jak za tak dobrej jakości produkt." Solidna i dobrze wykonana szafka. Cenna bardzo atrakcyjna, jak za tak dobrej jakości produkt.
1 5 5 stars - "Wytrzymałe" "Przydatna rzecz dla osob, które chcą mieć wszystko dobrze uporządkowane. " Przydatna rzecz dla osob, które chcą mieć wszystko dobrze uporządkowane.

Metalowa szafa SRM100st do przechowywania rysunkow map

Strona główna Szafy na rysunki i mapy Metalowa szafa SRM100st do przechowywania rysunkow map

Metalowa szafa SRM 100 st to mebel przeznaczony do różnego rodzaju pomieszczeń, w których wymagane jest odpowiednie miejsce na mapy, rysunki i inne dokumenty. Szafa pomieści wszystkie standardowe formaty papieru – aż do A0. To niezwykle praktyczny produkt, którego parametry pozwolą na użytkowanie zarówno w szkołach, jak i biurach. Sprawdzi się także w zastosowaniu domowym i w roli wyposażenia różnych instytucji. Najważniejsze zalety tego mebla to rewelacyjna pojemność i wysoka wytrzymałość. Szafa jest dostępna w dwóch wariantach.

-10%
Normalna cena 2 670,33 zł 2 171,00 zł Nasza cena 1 953,90 zł 2 403,30 zł
W magazynie 1 szt.
Wysyłka: 24 godziny
Kolejne sztuki: 5 tygodni

Kod produktu: SRM 100 st

Metalowa szafa SRM100st do przechowywania rysunkow map

Normalna cena 2 670,33 zł 2 171,00 zł Nasza cena 1 953,90 zł 2 403,30 zł
St
Lx

Metalowa szafa SRM 100 st to funkcjonalny mebel firmy Malow, którego zadaniem jest przechowywanie map, rysunków i dowolnych dokumentów innego rodzaju. Poszczególne elementy konstrukcji zostały wykonane z blachy stalowej. Szafę można postawić bezpośrednio na podłodze bądź na specjalnej podkładce. Mebel został wyposażony w pięć szuflad – dodatkowo możemy liczyć na zabezpieczenie przed wypadaniem przez obecność prowadnic kulkowych o zmniejszonej nośności i podwójnym wysuwie. Maksymalne obciążenie każdej z nich jest równe 50 kilogramów. Szafa metalowa SRM 100 st jest sprzedawana w sklepie Biuro Market w dwóch wersjach:

  1. SRM 100 st – korpus wykonano z blachy o grubości 0,8–1,5 mm. Fronty szuflad korzystają z materiału o grubości milimetra, a pozostałe elementy zostały przygotowane z blachy 0,6-milimetrowej. Szafa jest wyposażona w mechanizm zabezpieczający przed wypadaniem szuflad – prowadnice kulkowe o podwójnym wysuwie.
  2. 2.SRM 100 lx – w tej wersji ściany boczne szafy oraz jej tylna część zostały wykonane z blachy stalowej o grubości 0,8 mm. Pozostałe części konstrukcji cechują się nieco większą grubością na poziomie 1 milimetra. Szuflady wysuwają się w pełni – maksymalny wysuw to 600 milimetrów.
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta SRM 100 st
Producent Malow
Wysyłka 24 godziny
Model SRM 100
Waga (kg) 112
Wymiary (wysokość) 425
Wymiary (szerokość) 1315
Wymiary (głębokość) 920
Grubość blachy 0,6mm - 1,5mm
Ilość szuflad 5
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Metalowa szafa SRM100st do przechowywania rysunkow map
Twoja ocena