Biała skrzynka na klucze z zamkiem szyfrowym Masterlock 5401 EURD

Strona główna Depozytory i szafki na klucze Metalowe szafki na klucze Biała skrzynka na klucze z zamkiem szyfrowym Masterlock 5401 EURD

Kasetka na klucze Masterlock 5401EURDCRM to innowacyjne i solidne rozwiązanie do przechowywania kluczy z opcją ustawienia 4-cyfrowej kombinacji, eliminując potrzebę posiadania klucza. Metalowa obudowa i drzwi żaluzjowe zapewniają bezpieczeństwo oraz dyskrecję, a możliwość montażu na ścianie dodaje funkcjonalności. Idealna dla właścicieli domów, agencji nieruchomości oraz wynajmujących mieszkania sezonowo, gwarantuje bezpieczne przechowywanie i udostępnianie kluczy.

-27%
Normalna cena 193,34 zł 157,19 zł Nasza cena 116,25 zł 142,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 193,34 zł brutto
W magazynie 16 szt.
Wysyłka: 24H
Kolejne sztuki: 4 tygodnie

Kod produktu: 5401EURD BIALA

Biała skrzynka na klucze z zamkiem szyfrowym Masterlock 5401 EURD

Normalna cena 193,34 zł 157,19 zł Nasza cena 116,25 zł 142,99 zł
Dane techniczne
Jednostka miary szt.
Kod producenta 5401EURDCRM
Producent MasterLock
Model 5401 EURDCRM
Waga (kg) 0,5
Montaż Ścienny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biała skrzynka na klucze z zamkiem szyfrowym Masterlock 5401 EURD
Twoja ocena

Kasetka na klucze Masterlock 5401EURDCRM stanowi rewolucyjne rozwiązanie dla osób, które pragną bezpiecznie i dyskretnie przechowywać swoje klucze. Dzięki umiejętnemu połączeniu wytrzymałości i funkcjonalności, ten model kasetki z metalową obudową o szerokości 83 mm, zapewnia nie tylko miejsce na wiele kluczy, ale również chroni je przed różnymi warunkami atmosferycznymi oraz zapewnia prywatność dzięki drzwiom żaluzjowym. Innowacyjność tego rozwiązania objawia się również poprzez możliwość ustawienia własnej, 4-cyfrowej kombinacji, eliminując potrzebę posiadania klucza i jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. Masterlock 5401DCRM jest doskonałym wyborem nie tylko dla właścicieli domów, ale także dla agencji nieruchomości czy zakładów budowlanych, które mogą przechowywać w nim klucze do różnych obiektów i maszyn. Dodatkowo, z pewnością sprawdzi się w przypadku wynajmowania mieszkań sezonowo, na przykład poprzez platformę AirBnB, gdzie łatwe i bezpieczne przekazanie kluczy jest kluczowe. Montaż kasetki jest niezwykle łatwy, dzięki dołączonemu zestawowi montażowemu, umożliwiającemu umocowanie jej na ścianie, co gwarantuje stałość instalacji i dodatkowe bezpieczeństwo. Niezależnie od okoliczności, ta kasetka na klucze oferuje nie tylko wygodę, ale także spokój umysłu, wiedząc, że klucze są bezpieczne i zawsze na miejscu.

Produkty wybrane dla Ciebie