Zamek elektroniczny YDR4110 biometryczny

Strona główna Zamki elektroniczne Zamek elektroniczny YDR4110 biometryczny

Zamek cyfrowy z czytnikiem linii papilarnych

Normalna cena 1 333,36 zł 1 084,03 zł Nasza cena 704,62 zł 866,68 zł
W magazynie 0 szt.

Kod produktu: YDR4110

Zamek elektroniczny YDR4110 biometryczny

Normalna cena 1 333,36 zł 1 084,03 zł Nasza cena 704,62 zł 866,68 zł

Linia Gateman firmy Yale to innowacyjne zamki elektroniczne o nowoczesnym i niezwykle eleganckim designie. Są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Urządzenia umożliwiają otwieranie drzwi za pomocą odcisku palca, zdalnego pilota lub numeru PIN. Wyposażone są w panel dotykowy z diodami LED.

Zamek biometryczny YDR4110 składa się z dwóch paneli : przedniego i tylnego.

Panel przedni wyposażony jest w skaner linii papilarnych, dzięki któremu otworzymy drzwi jednym dotykiem palca. Czytnik skanuje i weryfikuje odcisk palca, następnie porównuje go z wzorcami zgromadzonymi w systemie. Jeśli następuje zgodność – drzwi są otwierane za pomocą  impulsu elektronicznego. 

Drugi sposób otwarcia drzwi odbywa się za pomocą inteligentnej klawiatury (Smart Pad), która reaguje na dotyk i automatycznie podświetla się diodami LED. Pozwala ona otworzyć drzwi za pomocą kodu PIN, który może liczyć od 6-12 cyfr. Posiada on również wskaźnik niskiego poziomu baterii, przycisk reset i lampkę zacięcia rygla. 

Zamek wyposażony jest w czujnik wysokiej temperatury, czujnik informujący o próbie włamania, uszkodzeniu urządzenia i wprowadzeniu błędnego kodu. Po wykryciu któregokolwiek z tych zdarzeń zamek uruchamia alarm o natężeniu dźwięku 80 dB.

Ponadto, zamek cyfrowy posiada dwa tryby zamykania: automatyczny i ręczny. W trybie ręcznym należy otwartą dłonią dotknąć klawiaturę aby zamknąć za sobą drzwi, natomiast w trybie automatycznym czujnik uruchamia zasuwę po 5 sekundach od momentu zamknięcia drzwi. 

Panel wewnętrzny to elektroniczny zamek typu Rim Rim (nawierzchniowy), dzięki któremu otwieramy drzwi po stronie wewnętrznej oraz mamy dostęp do menu urządzenia. Umożliwia on nam wprowadzenie kodu PIN bądź odcisku palca do systemu. Można nim również regulować głośność, sterować trybem automatycznego bądź ręcznego zamykania drzwi. Zamek zasilany jest przez 4 baterie 1,5V AA alkaliczne (dołączone do zestawu). Istnieje również możliwość awaryjnego ładowania za pomocą baterii 9V.

W urządzeniu można również zainstalować moduł zdalnego sterowania aby umożliwić otwieranie drzwi za pomocą pilota. Zamek można zamontować w drzwiach stalowych lub drewnianych o szerokości 45-55 mm.

 

Pliki do pobrania :

Instrukcja obsługi
Certyfikat

 

Odbiór osobisty możliwy tylko w WARSZAWIE w poniedziałki i czwartki, po opłaceniu zamówienia.

 

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

Zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Dane techniczne
Jednostka miaryszt.
ProducentYale
Wymiary panelu przedniego [wys. x szer. x gł. (mm)]171.9 x 68 x 35.55
Wymiary panelu tylnego [wys. x szer. x gł. (mm)]85 x 158 x 37.3
Wymiary blachy zaczepowej [wys. x szer. x gł. (mm)]172 x 29 x 30
Maksymalna liczba użytkowników20
Materiał skrzydłaDrewniane/Metalowe
Termin realizacji2 tygodnie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zamek elektroniczny YDR4110 biometryczny
Twoja ocena